Groot feest SVA België Sinterklaasfeest 2003 AJAX FANZONE LIJN 12: een feest op wielen PSV-Ajax op grootbeeld! Jubileumconcert Nierstichting 18 OKTOBER 2003 NUMMER 6 AJAX LIFE AMSTERDAM - Voor wie geen zin heeft om steeds maar weer op zoek te moeten gaan naar de juiste route, de goede ingang of een veilige plek om vrienden te ontmoeten, is er geen betere manier dan met LIJN 12 naar de uitwedstrijden van Ajax te reizen. Al jaren vervoert LIJN 12 fans naar de duels in Amsterdam, maar ook daar buiten en zelfs over de landsgrenzen. Voor een vast bedrag kan iedereen gezellig en veilig per bus naar diverse voetbaltempels reizen. SVA-leden betalen 29 en niet-leden 31. Gediplomeerde chauffeurs, die het klappen van de zweep kennen en zelf vaak ook in het bezoekers- vak zitten, en KNVB-conform op geleide busstewards begeleiden de bussen naar de duels. Bij voldoende belangstelling rijdt LIJN 12 ook naar de uitwedstrijden in de Amstel Cup en de Europese bekerwedstrijden. Tegen de kost prijs en verder onder globaal de zelfde voorwaarden. Zo vonden er het afgelopen seizoen bijvoor beeld enkele zeer geslaagde trips naar Lyon, Milaan (2x), Rome en Londen plaats. Ajax-fans kunnen zich vrij eenvou dig via de website (www.axios.nl) aanmelden. Of door gebruik te maken van een aanmeldingsvou cher die bij Axios is aan te vragen. Alleen voorrangsuitkaarthouders kunnen busreizen inclusief toe gangsbewijs reserveren. Dat geldt niet wanneer er wordt gespeeld in stadions, waar minder bezoekers plaatsen zijn dan voorrangs-uit- kaarthouders (bijvoorbeeld bij RBC). Uitkaarthouders kunnen een plekje in de bus van LIJN 12 reserveren, maar dienen zelf een wedstrijd kaartje of om wisselbiljet te kopen. Het is ook mogelijk om bij wed strijden waarvoor een buscombi geldt, te reizen vanaf de-voorfans meest gunstige - vaste opstap plaats (Amsterdam, Leiden, Breda, Den Bosch, Assen). Bij voldoende belangstelling kan een extra op stapplaats worden ingelast. De organisatie streeft er altijd naar om een uur voor aanvang van de wedstrijd bij het stadion te zijn. Bij lange ritten wordt een tussenstop gemaakt (geldt niet bij combi's). Het is toegestaan om non-alcoho lische frisdranken mee te nemen in de bus. Bij combireizen is alco hol in het geheel niet toegestaan. Uiteraard zijn alle bussen voor zien van een degelijke geluidsin stallatie, video en toilet. LIJN 12 is te bereiken via Postbus 94118, 1090 GC Amsterdam. Het telefoonnummer is 020-6940289, e-mail LIJN12@axios.nl en de web site www.axios.nl BRASSCHAAT - De Belgische afdeling van de supportersvereniging organiseert op maandag 10 november een groot en knallend feest in Brasschaat. Plaats van handeling is het dans- en feestcentrum Mare Spillemaeckers. Alle Ajacieden kunnen vanaf 18:00 uur terecht. De activiteiten eindigen rond de klok van half twaalf. Organisator Maurice Peeters ver wacht dit seizoen meer rood-witte feestgangers dan voorgaande jaren, aangezien de Belgen op dit moment natuurlijk goed zijn ver tegenwoordigd binnen Ajax. Verder komt er een aardige delega tie vanuit Amsterdam. Wie dat zul len zijn blijft voorlopig nog even een verrassing. Als Ajax-fan hoeft u zich in het feestcentrum niet te vervelen, er staan namelijk vol doende leuke activiteiten op het programma. Zo zullen de jongste Ajax-fans het officiële gedeelte openen. Het podium wordt dan voor hen vrijge maakt zodat ze hun techniek kun nen tonen aan de overige fans. Een balletje hooghouden, penaltyschie- ten en een Ajax-quiz staan op het programma, waarbij enkele leuke prijzen te winnen zijn. Wie weet ontdekken we wel een nieuwe Bel gische aanwinst voor de Ajax-oplei- ding! In ieder geval mag de winnaar na de winterstop meedoen aan de Fungames tijdens een thuiswed strijd in de Amsterdam Arena. Voor de 'oudere' aanhang staat er onder andere een loterij gepland, waaTbij iedereen kans maakt op een gesigneerd Ajax-shirt en verder zijn er natuurlijk diverse optredens. Kortom, houdt maandagavond 10 november vrij, zet het in de agenda en geniet mee van een fantasti sche Ajax-avond in België. Voor veT- der informatie kunt u zich wenden tot Maurice Peeters, telefoonnum mer 0032 478 480 250 of neem een kijkje op www.ajax-sv.be. We ver wachten u, als trouwe aanhang, die feestmaandag uiteraard op het volgende adres: Dans Feestcen trum Mare Spillemaeckers, Breda- baan 948a in Brasschaat.Tot dan! Het district Amsterdam van de Ver enigde Vrienden van de Nierstich ting organiseert op 24 oktober een jubileumconcert ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van de Nierstichting. Pianist Wibi Soerjadi verzorgt dan vanuit de sfeervolle Amsterdamse Westerkerk een solo programma en speelt uit het oeuvre van Chopin en Liszt. De opbrengst van dit bijzondere concert komt ten goede aan de Nierstichting. Zoals bekend is de talentvolle Ajacied Nigel de Jong sinds enkele weken ambassadeur van de Nierstichting. Mocht u geïnteresseerd zijn dan kunt u kaarten bestellen bij alle VW- kantoren in Nederland of via de vol gende telefoonnummers 0900-1091 of 0900-3005000. Uiteraard kunt u ook gewoon even bellen met de Nier stichting (035-6978050) of e-mailen naarvvnservices@nierstichting.nl. Vak4io zorgde tijdens de eerste Champions League-thuiswedstrijd voor een schitte rende lichtzee. Voor de nabije toekomst (waaronder tegen Feyenoord) staat er ook weer een leuke actie op het programma. Meer daarover in de komende Ajax Life. De traditionele topper van de Hol land Casino Eredivisie tussen Ajax en landskampioen PSV staat weer op het programma. De supporters vereniging Ajax, district Oost, orga niseert op zondag 26 oktober een gezellig samenzijn in café 't Zwijnshoofd te Didam. ledereen is van harte welkom en de toegang is gratis. Bezoekers in Ajax-outfit maken tijdens een gratis loterij kans op leuke Ajax-prijzen. 'Sta dion 't Zwijnshoofd' is vanaf 11.45 uur geopend. De data en locaties voor de tradi tionele Sinterklaasfeesten zijn be kend! Sint en Piet komen weer naar ons land en zullen ook dit jaar de kleine Ajax-fans niet vergeten. De grote Ajax-Sinterklaasfeesten vin den dit jaar plaats op woensdag en vrijdagmiddag. Naast het bezoek van de Goedheiligman kun nen jonge Ajax-fans dan genieten van een goochelaar, veel peperno ten, gekke clowns en Zwarte Pieten! Wie verkleed komt naar het feest maakt kans op een echte Ajax- prijs! Het vrolijke samenzijn is bedoeld voor kinderen tot 10 jaar en de kosten bedragen drie euro voor kinderen van SVA-leden of Ajax Kids Club-leden, ledereen mag één introducé meenemen. Hij/zij betaalt dan acht euro. Om teleurstelling te voorkomen, moet men zich wel eerst aan melden, anders weet de Sint natuurlijk niet hoeveel kinderen er zullen zijn. Stuur daarom vóór 30 oktober a.s. een e-mail naar kidsclub@ajax.nl of stuur een briefje naar: Ajax Kids Club, Post bus 12044,1100 AA in Amsterdam. Als je een mail stuurt, zet dan in het onderwerp van je berichtje 'Sinterklaasfeest' en vergeet niet je lidnummer (eventueel van je ouder/ voogd), naam, adres, tele foonnummer te vernielden. Intro ducés kunnen zo ook worden aangemeld. Na de inschrijving stuurt de SVA een bevestiging met daarin het exacte programma, een routebe schrijving en verdere belangrijke informatie. Natuurlijk is het ook mogelijk de bon hiernaast in te vullen en naar ons op te sturen. Hieronder volgen de data en locaties van de feesten: Hardenberg: 26 november, Amsterdam 29 november, Oosterhout 29 november en Assen 3 december. Veel plezier allemaal! www.ajax.nl Ja, ik kom naar het Ajax Sinterklaasfeest! Naam: Lidnummer Adres: Postcode: Plaats: Ik kom naar het Sinterklaasfeest in: o Amsterdam o Oosterhout 0 Hardenberg o Assen Mijn introducé is: NaamJ/M Adres Postcode en plaats Stuur dit antwooTdstrookje vóór 30 oktober a.s. op naaT Ajax Kids Club Antwoordnummer 615 -1100 VE Amsterdam (een postzegel is niet nodig).

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 12