gf QM o 'Hé, ik hoor er weer bij!' Ajax is voetbal! Ajax is emotie! SERUICE st>* eredivisie -9> ^SV^ Nauta en Haagen, Helmond El ■3K AJAX LIFE IEDERE TWEE WEKEN THUIS ONTVANGEN -- noLLano casino Kaartverkoop JAARGANG 11, NUMMER 3 ZATERDAG 23 AUGUSTUS 2003 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. SPORT HEDIA\ www.zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adreswijzigingen: Telefoon 020-3111444 Opzeggingen en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam AFC Ajax/SVA: www.ajax.nl/sva Z-Press sport media BV: Alex Klein Postbus 1015 3300 BA Dordrecht aiaxlifekrant@zpress.nl Redactie Ajax Life: Ajaxlife@svaiax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Telefoon: 020 - 3111515 Telefax: 020 - 3111510 Hoofd- en eindredactie: Nico Smith Arnout Verzijl Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn /VTcdewei kei a. Sander Berends, Patrick Leemans, Daan Schippers, Martin van Zaanen, Sander Zeldenrijk. Bladmanagement: Robert Bisschops Advertenties: Z-Press sport media BV, 078-6397070 Lambert van Waardenburg, Theo Wijland Prepress: Vormgeving: Guilhermo Barten Chiel Wilbers Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt 25. een gezinslid betaalt 17,50. Hiervoor krijgen zij: Supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Supportersvereniging activiteiten gratis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken Copyright: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenig vuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en open baarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Z-Press Sport Media BV VOLGENDE EDITIE VERSCHIJNT OP 12 SEPTEMBER 2003 Aiax Life nummer 3 23 augustus 2003 Heitinga maakte tegen Haarlem zijn rentree in deArenA. John Heitinga kampte maandenlang met een knieblessure. Voor Ajax Life hield de verdediger een dagboek bij van zijn voorberei ding op het nieuwe seizoen. In de vorige editie kwam het trainings kamp in de Lutte al ter sprake, hieronder volgt het tweede en laat ste deel van zijn dagboek. Verteld aan Sander Zeldenrijk Maandag 21 juli „Terwijl de selectie zich opmaakt voor de trip naar Engeland blijf ik geblesseerd achter. Ik heb nog steeds last van mijn lies en train daarom licht in de ArenA, samen met de fysi otherapeut van het tweede, Peter Hoogland. Ik ben waarschijnlijk wat overbelast. Vandaar deze kleine reactie." Zaterdag 26 juli „Vandaag speel ik met Jong Ajax een uur mee tegen Haarlem. Na afloop ben ik helemaal niet moe. Ik wil lie ver niet gewisseld worden maar ik moet zo nu en dan toch geremd wor den. We bouwen het rustig op." Maandag 28 juli „Met Jong Ajax naar het trainings kamp in Schoorl. Voor mij persoon lijk is dat erg lekker, want ik train nu iets rustiger, omdat het niveau lager is dan bij het eerste. Tegen sv Duin rand speel ik een hele wedstrijd. We winnen met 10-1 en ik scoor drie keer. Ik ga drie keer mee met een hoek schop en het is drie keer raak. Twee keer met het hoofd en een schot. In de Ai scoorde ik ook wel vaak. Oh ja, ik miste in deze wedstrijd trouwens ook nog een strafschop." Donderdag 31 juli „Een wedstrijd tegen ADO'20, de ploeg van Rob Witschge. Ik sta wederom de hele wedstrijd in het veld. Tijdens dit trainingskamp praat ik met Marco van Basten. Ik ken hem natuurlijk ook nog van onze periode bij het revalidatiecen trum in Zeist en hij zegt ook steeds tegen me dat ik me niet moet haas ten. 'Doe rustig aan en zorg ervoor dat je zo goed mogelijk terug komt', zegt hij dan." Vrijdag 1 augustus „Vandaag de eerste dag van The Amsterdam Tournament. Er is na afloop nogal wat te doen rondom de nieuwe kleding voor de selectie. Zo zou het te roze zijn. Ik ben er zelf ook niet echt wild van. Maar ja, we moe ten het gewoon dragen." Zondag 3 augustus „Vooraf hoopte ik op de tweede dag van het toernooi wat speelminuten te pakken, maar dit toernooi komt voor mij echt te vroeg. Mijn hande lingssnelheid is momenteel nog onvoldoende. Ik mis ritme, ben pas zes weken in training en Internazio- nale is toch van een heel ander niveau dan ADO'20. Dus zit ik als aandachtig toeschouwer op de tri bune. Ik kijk hoe Andy het bij Inter doet en Frank de Boer bij Galatasa- ray. De wedstrijden waren van een redelijk niveau maar niet hoog staand. Het is natuurlijk schitterend dat we met 3-0 van Inter winnen. Normaal scoort een Nederlandse club niet - of zelden - tegen een Itali aanse ploegMaar laten we niet ver geten, dit was wel vriendschappelijk. Op het veld krijg ik tijdens de huldi ging wel het gevoel van 'hé, ik hoor er weer bijl', ook al heb ik zelf niet gespeeld." Woensdag 6 augustus „Eerst train ik in de och tend en dan gaan we naar het parkeerter rein bij het stadion voor de open dag. Er staan ontzettend veel mensen en op het podium valt het me op hoe hard er wordt gezongen. Later deel ik handtekeningen uit en krijg daarbij erg veel positieve reacties. 'Dit wordt jouw jaar' of 'je komt sterker terug'. Dat doet me goed. 's Middags speel ik in de ArenA tegen Haar lem. Ik moet er al snel in komen als Hatem Trabelsi geblesseerd raakt. Het publiek Hierbij machtigt ondergetekende, tot wederopzegging, de Supporters vereniging Ajax om van zijn/haar onderstaand rekeningnummer de te betalen contributie/abonnementsbijdrage van 25 Euro af te schrijven. Achternaam: Voorvoegsel:Voorletters: Adres: Postcode/Plaats:. Geboortedatum: Telefoon: M/V Rekeningnummer: Datum: Handtekening: Stuur deze bon of kopie in een envelop zonder postzegel aan: Ajax Life, antwoordnummer 615,1100 VE Amsterdam Z.O. (Geldige kopie van legitimatiebewijs bijvoegen) Word lid, heken kleur en je hoort erbij. Dan mag je pas zingen 'You never walk alone'en de titel 'Ajacied' dragen. Voorrang bij aankoop kaarten Ajax Life 2ox peT seizoen 25% korting op Ajax Magazine 10% korting in de Fanshop Exclusieve aanbiedingen bij Ajax Direct Activiteiten/evenementen/ feesten Verschillende toernooien (Indoor Challenge) Busreizen naar thuis- en uitwedstrijden Kortingsacties, zoals Ajax Jaarboek begint direct te klappen. Wat een ongelooflijke kick. Ik sta rechts op een twee mans middenveld. Dat zal de komende periode wel vaker gebeuren, want op die positie leer je het best om te schakelen. En daar moet ik op het ogenblik hard aan werken. Een verdediger heeft het spel voor zich en ziet de tegenstan der op zich afkomen. Ik speel ook op rubberen noppen, maar eigenlijk zijn in de ArenA ijzeren noppen beter, omdat het zo veld zo glad is. De ondergrond is ook zacht." Dinsdag 12 augustus „Vandaag speel ik in Jong Ajax de eerste wedstrijd van het seizoen die er echt toe doet: voor de Amstel Cup tegen IJsselmeervogels. We spelen niet goed en scoren pas vlak voortijd de gelijkmaker. Uiteindelijk winnen we in de verlenging met 4-2. Ik speel negentig minuten als rechtsback. Na een half uur voel ik iets in mijn knie. Bij mijn kruisband hebben ze een botplugje verwijderd waardoor ik daar nu een stukje bot mis. Daar door hoor ik af en toe een tik. Het is niets ernstigs maar gewoon een reactie als ik iets te veel doe. Een irri tatie." Vrijdag 15 augustus „Als ik aan Ajax Life mijn verhaal ver tel ben ik eigenlijk wel tevreden over mijn voorbereiding. Ik heb bijvoor beeld veel speelminuten gekregen. De wedstrijden in Engeland kwa men voor mij gewoon te vroeg. Ik laat me goed behandelen en als ik fit ben richt ik me op de positie van Pasanen. Ik weet natuurlijk ook wel dat Escudé en Grygera het momen teel niet slecht doen, maar het is nog te vroeg om mijn mening over hen te geven. GTygera is wel international en voor de groep absoluut een aan winst." RBC - Ajax (omwisselbiljet) Zaterdag 23 augustus 2003 Aanvang: 19:30 uur Deze wedstrijd is uitverkocht voor Ajax-supporters. Ajax - Grazer AK Champions League Woensdag 27 augustus 2003 Aanvang: 20:30 uur De vrije verkoop is reeds gestart. Ajax - FC Zwolle Zondag 31 augustus 2003 Aanvang: 14:30 uur De vrije verkoop is reeds gestart. Ajax - RKC Zaterdag 13 september 2003 Aanvang: 20:15 uur Voorverkoop start zaterdag 23 augustus voor Ajax sup.CC. daarna (28/8) voor Ajax sup CC en clubcardhouders. Vanaf zaterdag 6 september vrije verkoop zonder clubcard. Bij alle wedstrijden geldt dat men in het bezit moet zijn van een geldig legitimatiebewijs. Bent u dat niet, dan wordt u de toegang tot het stadion ont zegd. Kortom: vergeet uw gel dige legitimatiebewijs niet, dat voorkomt veel problemen. Ver der is alle info onder voorbe houd. Houdt u altijd even de teletekstpagina van Ajax in de gaten: 812. Veel voetbalplezier!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 15