m KIDS CLUB Nieuwe ledenraad Kids Club Strandpret op Beach Kids Day 2003 Eet jij al als een topper? Prijsvraag AJAX www.ajax.nl SCHEVENINCEN -Vrijdag 25 juli vond alweer de vierde Beach Kids Day plaats op het strand van Scheveningen. Ajax was maar liefst vertegenwoordigd met zes teams. Team Maxwell, team Sne- ijder (winnaar FaiT Play Cup), team Pie- naar, team Lobont en team Van der Vaart (verliezend finalist). De mannen van teamleider Kirsten Fillet werden met team Ibrahimovic zelfs eerste in hun poule! Uiteraard werden alle rood witte deelnemertjes luid aangemoe digd dooT Lucky, de mascotte van de Ajax Kids Club. Ondanks de regenbui tijdens de prijsuitreiking, beleefde iedereen weer een fijne dag. Tot vol gend jaar allemaal! Het winnende team Ibrahimovic. Ajax Life nummer 2 12 augusutus 2003 Jij bent geboren als een voetballer. Het zit in je genen, zeggen je ouders. Je hebt gevoel voor de bal, sterke benen om hard te rennen en je vindt voetbal gewoon erg leuk! Dat is heel mooi natuurlijk. Maar wat moet je nou doen om echt een super-kei- vet-coole voetballer te worden? Zo goed als Van der Vaart of Pi en aar? Dan heb je wel wat méér nodig dan balge voel en goede genen. Dan moetje veel trai nen bijvoorbeeld, en ook heel veel oefe nen. Je moet veel naar voetbal kijken en goed naar de tips van je coach luisteren. Je moet leren om in een team te spelen en altijd, altijd je best doen. Maar dan nóg is het niet genoeg. Wie de beste voetballer wil worden, moet ook goed voor zichzelf zorgen. Goed eten en drinken bijvoorbeeld. Want door goed eten krijg je sterke spieren en groei je goed. Doot goed eten en drinken krijg je ook de energie om een hele wedstrijd op topniveau door te voetballen. Hartstikke belangrijk dus. Profvoetballers weten dat ook natuurlijk. Ze letten heel goed op hun eten. Ze krijgen daarvoor advies van een diëtist. Dat is iemand die heel veel verstand heeft van gezond eten en die ook precies weet wat een topvoetbalier nodig heeft. Vanaf nu krijg jij de gelegenheid om mee te profiteren van de voedingskennis van Ajax. Want vanaf de volgende aflevering van Ajax Life geven we jou op de Kids pagina speciale voedingsadviezen van de Ajax diëtist en de voedingsspecialist van Kellogg's. Adviezen waarmee je leert om als een topper te eten. Zo goed dat je meer kracht krijgt, goed groeit en natuurlijk beter gaat voetballen. Op naaT de top! Groeten van Jacqueline Kuperus (diëtist Ajax) en Toine Hulshof (voedingsspecialist Kellogg's) Ajax trok dit seizoen vijf nieuwe speleTs aan. Wij willen van jullie weten wie dat zijn, uit welk land ze komen en wat hun vorige club was. Stuur je antwoord voor 15 augustus naar: Ajax Kids Club, PTijsvraag Ajax Life 2, Postbus 12044,1100 AA Amsterdam of stuur een mailtje naar kidsclub@ajax.nl. De drie gelukkige prijswinnaars ontvangen een setje speleTskaarten en een officiële Ajax- poster. Succes! Oplossing prijsvraag Ajax Life 1: Wesley Sonck is vier centimeteT langer dan zijn naamgenoot Wesley SneijdeT. Uit de vele inzendingen grabbelden we de vol gende winnaars uit de ton: Chalissa Vinger ling (Hekelingen), Björn Bloemendal (Veenendaal) en Berry Gilsing (Hoorn). De hoofdprijs (een Ajax bal met alle bandteke ningen van de spelers) gaat naaT Beiry. Chalissa en Björn krijgen binnenkort thuis een verrassingspakket. Veel plezier ermee! AMSTERDAM - Na de oproep in Ajax Life om je aan te melden voor de ledenraad van de Ajax Kids Club, kregen we veel post binnen. Uit al die reacties koos de Kids Club vijf Ajacieden. Zij kwamen onlangs samen in de officiële bestuurskamer van Ajax om daar met elkaar over het nieuwe seizoen te praten en, niet onbelangrijk, om elkaar alvast goed te leren kennen. Doot SandeT Zeldenrijk IDEEËN Onder het genot van een drankje worden er I vervolgens enkele agendapunten doorgeno- 3 men. Iedereen heeft van tevoren ideeën aan- I gedragen. Zo wilde Cherique een ontmoeting de bestuurskamer van Ajax worden de plannen het nieuwe seizoen aandachtig besproken. Per ingang van het nieuwe seizoen stopt Ajax Life met de columns van Marcel Stephan 'Vak 422'. Voor de lief hebbers: u kunt zich dit seizoen wen den tot www.gogme.nl. Daar kunt u op de hoogte blijven van alle actuele ontwikkelingen in vak 422. Marcel bedankt voor al je bijdragen aan Ajax Life! bedacht voor. Daarom wordt besloten dat dit het eerste punt voor de volgende vergadering is. Vervolgens komt Susanne met haar ideetjes. „Ik zou graag een poster in het clubblad wil len." Daarna is er een discussie of het blad vier of vijf keer per jaar moet verschijnen. Namens de Ajax Kids Club legt Wendy uit dat er een apart geldpotje voor de Kids Club is en dat iedereen dus goed op de centjes moet let ten. Dennis hoopt dat de actie '3 euro kaartjes voor competitiewedstrijden' ook voor Cham pions League-duels gaat géiden. Dat zit er helaas niet in omdat het stadion voor Euro pacupwedstrijden altijd stijf uitverkocht is. „We kunnen ook een Speler en Talent van het Jaar namens de Kids Club uitroepen', zegt Cherique opeens. En zo gaat het die middag nog even door. Na afloop van de vergadering gaat de nieuwe ledenraad nog even gezamenlijk op de foto. Want de kinderen die dit seizoen de belang rijke taken van de ledenraad uitvoeren, moe ten natuurlijk wel even poseren voor een offi ciële foto. Rond de klok van vijf uur gaat men al een stuk makkelijker met elkaar om en is de verlegen heid er bij de meeste wel af. ledereen is klaar voor het nieuwe seizoen en vanaf deze plek wenst de Ajax Kids Club alle leden dan ook veel succes! De nieuwe ledenraad poseert trots bij het Ajax-embleem in het stadion. Van links naar rechts: Kay Bult, Susanne Soethoudt, Cherique Walker en Dennis Versteeg. Op de foto ontbreekt Rachelle Stootman. Van welke club komt Wesley Sonck Ietwat onwennig zaten Cherique, Susanne, Kay en Dennis tegenoveT elkaar op de grote leren stoelen in de bestuurskamer. Niet zo gek natuurlijk, want ze hadden de andere raadsleden nog nooit gezien of gesproken. Toch krijgen de kids dit nieuwe seizoen vaak met elkaar te maken, omdat de ledenraad minimaal vieT keer vergaderd. Er miste nog een vijfde persoon, Rachelle ontbrak omdat zij op vakantie was. Nadat iedereen zich even netjes aan elkaar had voorgesteld werd er teruggeblikt op het afgelopen seizoen. Dat ging niet alleen over de prestaties van Ajax, maar ook over het clubblad van de Ajax Kids Club en internet. Zo is het clubblad dikker en op een groter for maat en wordt er steeds meer met internet gedaan. Susanne moet alles tijdens deze eerste verga dering opschrijven. Dat noemen ze bij offi ciële bijeenkomsten een notulist. Dit jaar zal iedereen tijdens een gesprek voor notulist spelen. regelen met Ajax-spelers en vindt ze dat er een speciale Kids Club Dag moet komen. Het lijkt haar een leuk idee als de leden van de Kids Club tegen elkaar kunnen voetballen op zo'n dag. Ze heeft alleen nog geen naam

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 11