Codemasters Codemasters komt met Ajax videospel Your club, your passion, your game Ajax is voetbal! Ajax is emotie! AIAX"" PlayStation 2 www.codemasters.com r>51 AJAX LIFE IEDERE TWEE WEKEN THUIS ONTVANGEN 19 juli 2003 nummer 1 Ajax Life een verfrissende gameplay die je onmiddel lijk in de vingers hebt, maar voor wie echt wil slagen met zijn team heeft het spel vol doende tactische diepgang en uitdaging. Ook de voetbalfans ontbreken niet in het sta dion. Bij het betreden van het speelveld waant de speler van Club Football zich in een ware voetbalambiance met clubliederen en andere stadiongeluiden. De ArenA in het Ajax Club Football spel ziet rood van de Ajax sup porters die massaal Ajax liederen ten gehore brengen, welke speciaal door Codemasters zijn opgenomen in het stadion tijdens wed strijden van het vorige seizoen. In het spel kun je spelen in zowel de nationale als internationale competities. Naarmate je meer wedstrijden wint verzamel je prijzen, bekers en andere bonusitems zoals oude filmpjes en foto's van de gouden momenten van je club. Er is ook nog de optie om fanta siewedstrijden te spelen waarbij je oefen wedstrijden en eigen competities kunt spe len met elk van de honderden clubs. Je kan zelfs een heel team van fictieve spelers creë ren inclusief hun eigenschappen, vaardighe den en teamnaam. De hoogtepunten zijn snel en geven bles sures, kaarten, wissels, warming-up en scenes van emotie of grote teleurstelling weer. Deze beelden laten je ook de reacties van de managers en trainers aan de zijlijn zien. Spe lers kunnen ook op elk gewenst moment een herhaling van een bepaalde actie zien en hierbij de camera controleren, inclusief inzoomen om de spelers van zeer dichtbij te bekijken. Het is het grootste project in de 16-jarige geschiedenis van CodemasteTS en naast Ajax Club Football bevat de serie games andere grote Europese clubs, zoals Manchester Uni ted Club Football, Arsenal Club Football, Bar celona Club Football, Real Madrid Club Foot ball en AC Milan Club Football. Binnenkort komt Codemasters met een Ajax prijsvraag waarbij een bezoek aan de Code- masters-studio in Engeland is te winnen.Kijk voor meer informatie op www.codemasters.com/ajax of bezoek de Codemasters stand op de Ajax Open Dag. Live the dream! Beleef nu hoe het is om zelf te spelen voor Ajax! Voel de zinderende emotie wanneer je naast Van der Vaart, Litmanen en Ibrahimovic speelt en wordt toegezongen door de F-side in een uitverkocht Amsterdam ArenA. Je bent nu zelf één van de Godenzonen! Voor de fans van Ajax wordt een droom wer kelijkheid. Nog dit jaar kan je zelf trainen en meespelen met het eerste elftal van jullie favoriete voetbalclub. Ajax Club Football is de eerste geheel eigen videogame van Ajax. De game is op dit moment bij Codemasters, een erkende grootmacht in videogames, in ontwikkeling en zal in oktober 2003 verschij nen voor PlayStatiom en Xbox. Echter, speciaal voor alle Ajax fans zal Code masters bij de Ajax Open Dag op 6 augustus met een stand aanwezig zijn om alvast een voorproefje te geven. Gedurende deze dag kunnen bezoekers de Ajax videogame al pro beren nog voordat deze op de markt is Naast mini-competities en demonstratie wedstrijden hebben we een verrassing. De Club Football reeks biedt een unieke schat aan detail en actie voor de echte sup porter. Alle spelers van Ajax komen tot leven in fotorealistische 3D-animaties. Alles wat je in elke game terugvindt is onder licentie van de dub; het eerste team, de outfits, de trai ner, het stadion en de hele sfeeT van een wedstrijddag. Dankzij nieuwe technologie kunnen fans hun digitale evenbeeld in de game plaatsen om zo zelf opgesteld worden voor het eerste elftal, volledig met je eigen naam op het shirt. De wedstrijden vinden plaats in een exacte replica van de ArenA, waarvoor bouwtekeningen en fotomateriaal als referentie dienden. De speler van het spel beleeft de spanning van de wedstrijd als lid van de selectie. Hij waant zich volledig in de roodwitte wereld van Ajax. Het spel heeft De Supportersvereniging Ajax doet veel voor haar suppor ters. Als grootste supportersvereniging van Nederland is zij dè belangenbehartiger van alle Ajacieden, de plek waar het Ajax-hart klopt en het rood-wit stroomt. Breng een bezoek aan de ArenA, zie Ajax van dichtbij en proef de sfeer. Dit alles kun je doen met een Supporters Club Card en die is natuurlijk alleen bij ons verkrijgbaar. Het is dus heel simpel, gewoon lid worden van de Supportersvereniging Ajax en kleur bekennen. Nog even de voordelen lezen en de bon invullen, de rest doen wij. Voorrang bij aankoop kaarten Ajax Life 20x per seizoen 45% korting op Ajax Magazine 10% korting in de Fanshop Exclusieve aanbiedingen bij Ajax Direct Activiteiten/evenementen/feesten Verschillende toernooien (Indoor Challenge) Busreizen naar thuis- en uitwedstrijden Kortingsacties, zoals Six Flags Hierbij machtigt ondergetekende, tot wederopzegging, de Supportersvereniging Ajax om van zijn/haar onder staand rekeningnummer de te betalen contributie/abonnementsbijdrage van 25 Euro af te schrijven. Achternaam: Tussenvoegsel: Voorletters: Adres: Postcode/Plaats: Geboortedatum: M/V Telefoon: Rekeningnummer: Datum: Handtekening: Stuur deze bon of kopie in een envelop zonder postzegel aan: Ajax Life, antwoordnummer 615,1100 VE Amsterdam Z.O. (Geldige kopie van legitimatiebewijs bijvoegen) 1

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 6