Kidstour groot succes KIDS CLUB Prijswinnaars zomerpuzzel Ajax Life 20 Open Dag staat in teken van jeugd! Eerste prijsvraag nieuwe seizoen! Ajax Life nummer 1 19 juli 2003 Kids Dag in Land van Ooit AJAX AMSTERDAM - Waar douchen de AjaciedenHoe (ver)koop je een nieuwe speler? Welke spullen zitten er allemaal in de tas van de dokter van Ajax en waar eten de Ajacieden dagelijks hun gezonde sportmaaltijd? De 'Ajax Kids Club-kleedkamertour' gaf een antwoord op al deze vragen. De Ajax-Kids in het spelershome. Glenn en Roy Roelofs, Jeffrey en Kevin Michel- sen, Joost Ligthart, Thomas en Sander Boots, Bas Geurts en Atze Bosma waren woensdag 2 juli te gast in de ArenA. De jonge Ajacieden hadden zich aangemeld voor de 'kleedkamer- tour' en wilden nu wel eens zien waar hun helden zich doordeweeks ophouden. Op weg naar de kleedkamers van Ajax loopt de groep eerst over het grote parkeerterrein van de ArenA. Helaas staan er vandaag geen auto's van spelers, want die hadden nog een kleine week vakantie. Eenmaal langs de receptie mogen de mini- supporters onder begeleiding van een bewa ker naar het meest geheime plekje van de club: de kleedkamer, „waar rit Van der 'We wensen alle Ajacieden een prima vakantie toe' was de oplossing van de zomerpuzzel in Ajax Life 20. Jullie hebben massaal gereageerd op de inmiddels tra ditionele eindpuzzel. Ruim vierduizend Teacties kwamen er binnen. Lennart Ber- genhenegouwen uit Amsterdam won de hoofdprijs. Hij wint twee kaartjes voor een thuiswedstrijd van Ajax. De Adidas-bal is gewonnen door Henk Bui- ting (Wehl) en Rambo Sahetapy (Amster dam). De vijf Ajax-caps gaan naar N. van de Weerthof (Eist), Mevr. M. van de Brink (Weesp), Maria Samulski (Alkmaar), Andy Bruikman (Reijen) en S. Karman (Terneu- zen). Allemaal van harte gefeliciteerd! Een dagje Land van Ooit is altijd een feest, want daar zijn de kinderen de Baas! Maar op zaterdag 26 juli is een Staatsiebezoek aan het Land van Ooit reuzeleuk, want dan is er een groots verbroederingsfeest voor alle Kids Clubs van de voetbalclubs uit de Ere- en Eer ste Divisie. Er is een bijzondere voetbalwed strijd tussen Club Mascottes, een spandoe kenwedstrijd en er wordt een videoclip opge nomen van jullie optreden met een bekende zanger. Dat wordt het eerste Nationale Kids Club Lied. Uiteraard zijn er naast tal van acti viteiten ook veel bekende voetballers aanwe zig, die aan alle activiteiten meedoen! Als lid van de Ajax Kids Club maak jij kans om gratis naar deze dag te mogen. DaarvooT moet je alleen de volgende vraag beantwoor den. Hoeveel jaar bestaat het Land van Ooit? Stuur je antwoord naar kidsclub@ajax.nl of stuur een briefje naar Ajax Kids Club, o.v.v. Land van Ooit, Postbus 12044,1100 AA Amster dam. De Gouverneur heeft nog een tip voor jullie: kijk op www.ooit.nl. Succes! Vaart?", vraagt Joost. Voordat hij antwoord krijgt, ziet hij het zelf al. Bij ieder kleedkastje staat namelijk de naam van de spe lers, die daar zit. Als je alle stoelen naast elkaar zou zetten, zit iedereen als volgt naast elkaar: Sneijder - Maxwell - Boschker-Yakubu - Litmanen - Wam- berto - Sikora - Van Damme - Lobont - I Heitinga - Van der j Meyde - Galasek - I Trabelsi -Boukhari - De Jong - Stekelen burg - O'Brien - Van der VaaTt - Van der Gun - Pasanen - Chivu - Ibrahimovic en Pienaar. 'Onze kleedkamer is veel kleiner', zegt Kevin. De andere jongens zijn het met hem eens. De kleine Ajacieden gaan ook naar de kleed kamer van de bezoekende partij. Daar zitten ze op banken waar ook beroemde voetballers als David Beckham, Patrick Kluivert, Ruud van Nistelrooij, Dennis Bergkamp en Thierry Henry hebben gezeten. „En FeyenooTd ook", zegt Atze. „En dat kun je wel ruiken ook." Het gelach in de groep is gmot. Na de kleedkamers gaat de groep op weg naar het spelershome. Daar rusten de spelers na een trai ning uit, spelen ze een potje darts of biljart en kijken ze televisie of lezen de krant. '„Ik heb wel eens gezien dat de spelers hier naar Ophra Winfrey kijken", verklapt de begeleidster Hierop moeten de jongens erg lachen, omdat daar normaal altijd vmuwen naar kijken. In de bestuurskamer doen de fans net alsof zij een nieuwe speler moeten kopen. In de gmte leren stoelen is het moeilijk om stil te zitten, want er moet een belang rijke beslissing worden genomen. Wie gaat Ajax kopen? „Kluivert is niet duur. Hij kost twee miljoen euro. Ik heb hem liever dan Sonck", zegt Bas. Dan wordt er onderling over legd en besloten om Patrick Kluivert te kopen, ook omdat hij al een Ajax-verleden heeft. Men is het er ook over eens dat het goed is dat Pierre van Hooijdonk niet naar Ajax is geko men. Daarna wordt 'Kluivert' in de pers- ruimte gepresenteerd en stellen de overige Ajacieden als volwaardige journalisten wat vragen. Waarom Kluivert? Wat gaat u verdie nen? Wat vindt Ronald Koeman van Kluivert? Krijgt hij een basisplaats? Nadat al deze vra gen zijn beantwoord, is er een eind gekomen aan de rondleiding van een uur. De ouders die bij de hoofdingang stonden te wachten, mogen nu als troost mee naar het Ajax- museum, waardoor iedereen een dag beleefde om nooit meer te vergeten. In de kleedkamer. Bij de eregallerij.. en onderaan de roltrap bij de hoofdingang. www.ajax.nl AMSTERDAM - De Open Dag van Ajax op woensdag 6 augustus staat opnieuw helemaal in het teken van de jeugd. Op parkeerplaats Pz begint de Open Dag en daar staat ook het Kidsdorp van de Ajax Kids Club. Kidsdorp Het Kidsdorp is bedoeld voor alle Ajax-fans tot en met twaalf jaar. Het dorp staat vol met leuke attracties. Wat dacht je bijvoor beeld van het bibberspiraal, de megabaan of de klimpiramide? Voor de allerkleinsten is er ook genoeg te beleven. Zij kunnen zich uitleven op de draaimolen en op het luchtkussen of één van de acht kinderspel letjes spelen. Kellogg's is aanwezig met de Kindertruuk, een fantastisch speelpara- dijs voor kinderen van 3-12 jaar. Er is ook een podiumshow waarbij vele leuke prij- zen te winnen zijn. Lidnummer lotnummer Op de Open Dag is je lidnummer je per soonlijk lotnummer! Daarmee kun je op de loterij superprijzen winnen, leder uur wordt er een mooie prijs verloot die je kunt ophalen bij de Ajax Kids Club-stand. Let dus goed op en vergeet je clubpas niet, want alleen op vertoon van die pas krijg je je prijs mee! Ajax Kids Club-stand In het Kidsdorp is de Ajax Kids Club verte genwoordigd met een stand, waar je terecht kunt voor lidmaatschap en infor matie. Word jij fan van de dag? Ais supei fan van Ajax kom jij op woensdag 6 augustus beslist naar de Open Dag van Ajax op P2! Een échte fan is natuurlijk graag ge schminkt in de kleuren van de club. Bij de stand van de Staatsloterij kun je op 6 augustus een gratis schminksetje komen halen in de kleuren van Ajax. Laat je door iemand van ons schminken of doe het zelf, maar maak er iets moois van! De hele dag worden jullie namelijk gefoto grafeerd. Als mooiste fan maak jij kans op een ontmoeting met één van 'jouw' favo riete voetballers en andere mooie prijzen! Alvast een hele fijn vakantie en tot de 6e! Daarnaast zijn er nog veel meer sponsor activiteiten, waaraan je kunt meedoen. Mochten jullie nog vragen hebben dan zijn we te bereiken op telefoonnummer 020- 3111444 of via kidsclub@ajax.nl Ook dit seizoen staat er in iedere Ajax Life weer een prijsvraag. De vraag van deze week luidt: Ajax heeft twee Wesley's in de A-selectie. Wie is het langst van de twee en hoeveel centimeter verschillen ze van elkaar? Onder de goede inzendingen ver loten we drie prijzen. De hoofdprijs is een Ajax-bal met alle handtekeningen van de spelers en daarnaast geven we ook nog eens twee verrassingspakketten weg. Nieuwsgierig? Stuur dan zo snel mogelijk (in ieder geval voor 3 augustus) je antwoord naar: Ajax Kids Club, Prijsvraag Ajax Life 1, Postbus 12044, 1100 AA Amsterdam of stuur een mail naarkidsclub@ajax.nl.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 11