F Jill Kids Club blikt terug op eerste jaar ledenraad 11 KIDS CLUB Oplossing prijsvraag Ajax Life 18 4De ledenraad is gewoon heel gaaf _,TNS VAN PRAAG jOHAN CRUIJFF Ajax Life nummer 19 7 juni 2003 TE KOOP TE HUUR i n vest in en Is In 0174 289 946 www.twinsinvestments.com AMSTERDAM - De Ajax Kids Club is natuurlijk al heel erg leuk voor alle jonge Ajax-fans. Maar als je het nog leuker wilt maken, dan is de ledenraad echt iets voor jou! Aan het begin van dit jaar werd de ledenraad officieel geïnstalleerd. De Kids Club-leden Rachelle, Felix, Andy, Sebastiaan, Henk, Michael en Svenja waren de eerste raadsleden. Na het in ontvangst nemen van hun afscheidscadeau, tijdens Ajax- De Graafschap, blikken ze terug op het afgelopen jaar. Door SandeT Zeldenrijk In de skybox van hoofdsponsor ABN AMRO trakteert Aron Winterde ledenraadsleden voor aanvang van Ajax - De Graafschap op een fraai afscheidscadeau. Felix Klos (n jaar, Hilversum): „Tijdens de laatste Open Dag vond ik dat de handtekeningensessie slecht was georgani seerd. Er stonden allemaal grote mensen vooraan in plaats van kinderen. Dat moest anders en dus meldde ik me aan voor de ledenraad van de Kids Club. Ik ben een grote Ajax-fan en vind het leuk om iets voot andere jonge fans te kunnen doen. Uiteindelijk kre gen we een nieuwe handtekeningensessie later in het seizoen. Dat kwam door de leden raad. We hebben dit seizoen zes keer vergaderd. Ik heb er twee gemist, maar de keren dat ik wèl kon, was het heel leuk. Ik ben nogal een pra ter. Dat heb ik van mijn vader, want hij is kletsmajoor van beroep (advocaat, red.), hahaha! De ledenraad is ontzettend leuk. Je vertegen woordigt alle leden van de Kids Club, maakt nieuwe vrienden en de vergaderingen zijn niet saai, maar juist heel erg gezellig." Svenja Koot (13 jaaT Hilversum) „Ik heb me opgegeven omdat ik het belang rijk vind om voor alle leden te kunnen praten. We kregen alleen niet zo veel reacties van de Kids Club-leden. Maar het clubblad is dankzij ons bijvoorbeeld groter en leuker geworden. Er staat meer informatie in over de spelers en meer plaatjes. Er hing een goede sfeer op de vergaderingen. De meeste discussies gingen over de internet-site. Wat er bij moest en wat juist niet? We wilden ook meer doen voor de jongste leden van de Kids Club. Dat is met het Sinterklaasfeest bijvoorbeeld erg goed gelukt. Ik heb dankzij de ledenraad ook weer nieuwe vrienden gemaakt. Henk en Felix wonen ook in Hilversum en door Ajax spreken we nu vaak met elkaar af of chatten we wat." Andy Jonker (10 jaar Amsterdam) „Mijn ouders lazen iets over de ledenraad en vroegen toen aan mijn broer en aan mij of het ons niet leuk leek. Ik was namelijk al lid van de Kids Club. Wat dit seizoen erg leuk was? De Shoot Out in de rust, het bow len met Tim de Cler en het meelopen van de wedstrijd- mascottes met de spelers. Dat was toch een beetje mijn idee. Of ik dat zelf niet wilde? Dat heb ik niet gevraagd. Ik heb nog wel een tip voor kinderen, die volgend seizoen in de ledenraad willen. Het is leuk om dingen die anderen leuk vinden, te regelen. Probeer ook met veel eigen ideeën te komen." Rachelle van Delsen (12 jaar Waddinxveen) „Ik las op de site en in het Kids Club-blad dat Ajax kinderen voor de ledenraad zocht. Dat leek me erg leuk en ik gaf me meteen op. Wie in de ledenraad wil, moet in ieder geval vol ideeën zitten. We zaten soms tijdens vergade ringen met elkaar te praten en dan bedacht iemand opeens iets. Je moet dus ook van pra ten houden. Ik vond de handtekeningenses sie het leukst, ook al kon ik daar zelf niet bij zijn omdat ik op kamp was. Het was gewoon een heel interessant jaar, want we hebben iets kunnen verbeteren, zoals het clubblad, de activiteiten en de Open Dag." Michael JonkeT (12 jaar Amsterdam) „Alle vergaderingen waren leuk. We hebben één keer in Artis vergaderd en ook een keertje in de bestuurskamer van Ajax. We wilden meer dingen organiseren voor de leden. Zelf vond ik de persconferentie met Andy van der Meyde, het Jeugd Indoor Challenge toernooi en de Shoot Out het leukst. Er was alleen weinig contact met andere leden van de Kids Club. Als zij meer ideeën naar ons hadden gestuurd, hadden we meer voor ze kunnen doen. We zaten er toch voor hen. Ik vond het leuk dat we bij ons afscheid tijdens Ajax-De Graafschap in het spelers home mochten kijken. Pasanen kwam nog naar me toe en vroeg of ik zelf ook voetbalde. Ik zei toen dat ik Techtshalf was in de D3 van Abcoude. Van Aron Winter kregen we nog een tas vol cadeautjes, zoals een programma boekje, een CD met Ajax-liedjes, een kaart van Chivu en van het elftal en een fles Ajax-sham- poo." Sebastiaan Schutijser (12 jaar Driebergen) „Ik vond het 't leukst om plannen uit te wer ken en andere activiteiten te bedenken. Bovendien mochten we in de ArenA vergade ren en gaven we tijdens de Open Dag andere kinderen uitleg over de ledenraad en andere attracties. De allereerste bijeenkomt was in Artis. Dat was erg gaaf. Nadat we hadden ver gaderd, mochten we ook nog eens gratis de dierentuin in. Ik vind het jammer dat ik vol gend seizoen te oud ben voor de Kids Club. Ik word nu gewoon lid van de supportersvereni ging, want ik blijf wel een fanatieke Ajax- fan." Henk Bosch (12 jaar Hilversum) „Ik ben een grote Ajax-fan en vond dat er meeT dingen georganiseerd moesten wor den. Daarom ben ik lid geworden van de ledenraad. Ik wilde de Kids Club nog leukeT maken zodat er nóg meer kinderen lid zou den worden. Er weTd soms een beetje meege dacht door andere kinderen die niet in de ledenraad zaten, maar dat gebeurde maar zelden. We gaan in de toekomst misschien een film kijken in de ArenA of een disco hou den. Maar dat zijn alleen nog maar ideeën. Het gaat ook een beetje om het geld hé. De ledenraad is gewoon hartstikke leuk. We mochten zelf een beetje bepalen hoe het gaat en waren op alle feestjes uitgenodigd omdat we die zelf hadden georganiseerd. We heb ben lekker vergaderd, grappen gemaakt en nieuwe vrienden ontmoet!" Lijkt het jou ook erg leuk om ideeën uit te werken en evenementen te bedenken? Meld je dan aan voor de ledenraad van de Ajax Kids Club. Stuur een e-mail naar kidsdub@ajax.nl of stuur een briefje naar Ajax Kids Club, q.v.v.ledenraad. Post bus 12044, 1100 AA Amsterdam. Bedenk alvast een paar leuke onderwerpen en hopelijk tot volgend jaar! Jari Litmanen was natuurlijk de Ajacied die zijn contract met één jaar verlengde. Uit de talrijke inzendingen hebben we drie geluk kige winnaars getrokken. Ruby te Slaa uit Almere, Mike Koopmanschap uit Eindhoven en Tom van Herk uit Hulsel, van harte gefeli citeerd! Jullie mogen de Europa Cup-bekers in het Ajax-museum poetsen en ontvangen hierover zo spoedig mogelijk bericht. Prijsvraag Ajax Life 19 De deelnemende teams aan het Amster dam Tournament van 1 en'3 augustus zijn bekend. De prijsvraag van deze keer luidt: welke drie ploegen komen eT naar het Amsterdam Tournament en tegen wie speelt Ajax? Stuur je antwoord voor 8 juni naar: Ajax Kids Club, o.v.v. prijsvraag Ajax Life 19, Post bus 12044, noo AA Amsterdam. De juiste inzendingen maken kans op een fantasti sche Ajax Kidsdag in het Land van Ooit. Uithoorn bedrijventerrein Amsterdam-Sloterdijk III Hollandse Dijk Tijmuiden - West 16 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf ca. 64 Direct aan de nieuw aan te leggen Westrandweg m2 met eigen parkeerplaats. 22 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf 73 m2. Bel voor onze speciale prijsaanbiedingen! Koopsom: vanaf 90.000,- v.o.n. excl. BTW Een ontwikkeling van: Voor verkoopinformatie: Of ki jk op: De eerste vergadering van de ledenraad vond plaats in Artis. www.ajax.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 11