Een oude traditie wordt in ere hersteld Ajax Life nummer 17 3 mei 2003 De Supportersvereniging Ajax viert samen met de gehele selectie en vele andere Ajax coryfeeën het Slotfeest 2002-2003. Beleef de Amsterdamse stijl mee en geef je snel op, misschien ligt de nieuw ste Ajax Clubphone van Siemens op jou te wachten. Foto's Ron Richel Wanneer, waar en wat? Op 19 mei in de tennishal van sportcomplex Borchland, vlakbij de Toekomst en de ArenA. Het feest is geheel in Amsterdamse entou rage opgezet, met optredens van Peter Beense, Mike Haren, Joop Leeuwendaal en het Jordaan Cabaret. Je kunt er, onder de klan ken van een draaiorgel of een volkszanger, genieten van een hapje en een drankje, maaT ook op passende wijze afscheid nemen van de spelers die we helaas het volgend seizoen niet terug zullen zien in de selectie. Onze stadionspeaker Floor Thoolen presenteert het programma en leidt het van het ene mooie moment naar het andere. Ook kunnen de Speler en het Talent van het Jaar worden toegejuichd en is er de mogelijkheid om de hele selectie van ons Ajax te bedanken voor de prestaties, waar we dit seizoen van hebben mogen genieten. Bovendien wordt John Jaakke, de opvolger van vertrekkend Ajax-voorzitter, SVA lid nr. één, Michael van Praag officieel verwelkomd. Kom naar Amsterdam en beleef deze echte Ajax-avond met al die andere fanatieke rood witte supporters! Op het Slotfeest 2002 namen Fred Grim en Ole Tobiasen afscheid van de fans. Rafael werd Speler van het jaar en Maxwell talent van het jaar. Wie volgen Siemens Ajax Clubphone Geef je snel op en ding mee naar de nieuwste Ajax Club phone van Siemens. Uit de ton met snelle beslissers wordt door Micheal van Praag een geluk kige getrokken. Hij of zij krijgt op de Slotavond de nieuwste Ajax Clubphone. Toegang Gratis De toegang is voor leden, op ver toon van hun supportersclubcard, geheel gratis. Introducé(s) betalen 5. Voor iedereen ligt er een leuke attentie klaar. Een échte Ajacied mag dit niet missen. De hele selectie en technische staf is op het slotfeest aanwezig. Het voorprogramma begint om zes uur 's avonds en is speciaal (maar niet alleen) op de jeugd gericht. Het feest duurt tot ongeveer midder nacht. Voor de kleintjes zijn er een draai- en zweefmolen, zodat ze zich ook gedurende het verdere pro gramma niet hoeven te vervelen.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 13