Paasfeest in spelershome Kids Club trakteert Ajax-selectie KIDS CLUB Jonge Schotten bezoeken Ajax Prijsvraag Ajax Life 16: Ajax Life nummer 17 3 mei 2003 TE KOOP TE HUUR 0174 289 946 www.twinsinvestments.com AMSTERDAM - Ruim twintig kinderen van de Schotse voetbalclub Kilmarnock brach ten onlangs een bezoekje aan Ajax. De Schotse vereniging organiseert voor hun jongste supporters ieder jaar een reisje naar een topclub in Europa. Zodoende kwa men de 'Young Killies' naar Ajax. Uit dank voor de belangstelling kreeg de groep van de toekomstige voorzitter John Jaakke een officieel wedstrijdshirt met alle handteke ningen van de spelers. In samenwerking met de Ajax Kids Club deden er zelfs twee 'Killies', Stuart Reid en Jonathan Johnston, in de rust van Ajax-Roda JC mee aan de shoot-out. Toen de Schotten bij de ArenA aankwamen, wilden de meeste 'Killies' direct naar het stadion, maar er stond voor de middag eerst nog een bowlingtoernooi op het pro gramma. Tijdens dat kegelfeest genoot iedereen van de sfeer en een heerlijk, Hol lands bittergarnituur. Na de bowling ging iedereen aan tafel en kregen de jonge Schotten een echte Hollandse kroket op hun bord. De kleine Kilmamock-fans vonden het 'een lang vTeemd ding', maar wel heel erg lekker. Nadat de toekomstige Ajax-voorzitter John Jaakke de groep Schotten een woord van welkom had gegeven, overhandigde hij het Ajax-shirt met handtekeningen. De Schot ten vonden dit 'briljant' van zo'n grote club als Ajax. De neef van Stefano Seedorf is natuurlijk Garence Seedorf en hij speelt bij AC Milan. Covin Woesthoff uit Grave, Harm Post uit Blokzijl en Tim Wesselink uit Dalen zijn de gelukkige prijswinnaars. Van harte gefelici teerd! Jullie krijgen de officiële Ajax-poster en het setje spelerskaarten zo snel mogelijk thuisgestuurd. De nieuwe prijsvraag luidt: Hoeveel doelpunten maakte Ajax tot en met de kwartfinales tegen AC Milan in de Champions League? Stuur je goede antwoord naar: Ajax Kids Club, o.v.v. prijsvraag Ajax Life, Postbus 12044, 1100 AA, Amsterdam. i-Hj jTLE Uithoorn bedrijventerrein Hollandse Dijk 16 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf ca. 64 m2 met eigen parkeerplaats. Bel voor onze speciale prijsaanbiedingen! Een ontwikkeling van: Voor verkoopinformatie: Of ki jk op: AMSTERDAM - Goede Vrijdag was voor een aantal Kids Club leden ook écht een goede vrijdag. Zeven prijswinnaars smulden die dag van pannenkoeken, keken naar de trai ning van Ajax, bezochten het Ajax-museum en ....gaven in het spelershome een groot paasei van chocola aan hun favoriete speler! Door Sander Zeldenrijk Manon van Kuik, Matthijs Troeder, llona Nijgh, Jaap Reuvers, Erik de Wit, Kim Daniëls en Björn Pijcke waren op 18 april al vroeg naar Amsterdam gekomen. Voor sommigen was het wel heel erg vroeg geworden. Zo stond Björn bijvoorbeeld om zes uur op, omdat hij liefst 250 kilometer van de ArenA vandaan woont! Matthijs had meer mazzel, want hij kwam uit Laren en dat ligt dichtbij Amster dam. Zijn wekker ging pas om negen uur af. De kleine Ajacieden werden om kwart over elf in het supportershome bij het trainingsveld verwacht. Een ideale tijd, want zo kon ieder een eerst nog naar de training van Ajax 1 kij ken. Nadat de Ajax Kids te horen hadden gekregen wat er zou gaan gebeuren, begon het feest pas echt met een enorm grote stapel pannen koeken. Gelukkig stond er veel stroop en poe dersuiker op tafel, dus dat was smullen geblazen, ledereen had al behoorlijk trek gekregen, maar gelukkig kon er gewoon wor den bijbesteld toen de eerste porties op waren! DIK Onder het genot van een groot glas fris moest iedereen toen een naamlijstje maken. Het plan was namelijk om chocolade-paaseieren te overhandigen aan de Ajax-selectie en de technische staf. Maar dan moest er wel dui delijk worden afgesproken dat iedereen de verrassing aan een andere speler zou geven, anders zouden sommige spelers meer eieren krijgen dan anderen. En daar worden voetbal lers natuurlijk tè dik van. Dus dat mocht niet gebeuren! Na de snoeppartij ging de groep richting het grote stadion. Kim en Manon waren blij dat ze de eieren aan Nederlandse spelers moch ten geven, want ze wisten niet hoe je 'vrolijk Pasen' in het Engels moest zeggen. Eerst dachten ze dat het 'happy Pesen' was, maar uiteindelijk bleek het 'happy Eastern' te zijn. Nadat er bij de hoofdingang van de ArenA afscheid was genomen van de ouders betra den de Ajax-kids het stadion. Daar kwamen ze eerst in de perskamer, waar al journalisten zaten te wachten voor interviews met de voetballers. Kim maakte zelfs nog even een praatje met twee van hen! ZENUWEN Intussen namen de zenuwen toe. Het was natuurlijk ook wel erg spannend om al die Ajax-spelers van zo dichtbij te zien in het spe lershome. Dat is toch een plek, waar eigenlijk niemand anders mag komen. Het is 'de kan tine' van de voetballers waar iedereen TV kijkt, of eet, biljart, darts speelt en gewoon een krantje leest. Om half één gingen dan eindelijk de deuren van het spelershome open en direct kwam Victor Sikora op de groep af. Toen hij de grote mand met rode en witte eieren zag zei hij: „Zó, zijn die allemaal voor mij?" Dat mocht hij willen. Iedereen kreeg maar één ei. Kim zag toen Stefano Seedorf in een stoel zit ten en liep naar hem toe. Opgewonden kwam ze terug rennen en zei verbaasd: „Hij heeft een gouden tand! Hij heeft een gouden tand!" Seedorf zat geblesseerd voor de televi sie, maar moest om de opmerking lachen en was natuurlijk erg blij met de verrassing. Daarna gaf llona twee eieren. Één aan Richard Witschge en één aan trainer Ronald Koeman. Erik gaf een paasei aan Hatem Trabelsi. Die liet het bijna uit zijn handen vallen, waardoor iedereen hard moest lachen. Doelman Bog- dan Lobont wilde na de verrassing meteen met alle Kids Club-leden op de foto. Hij houdt zeker erg veel van chocola! Kim was nog op zoek naar Sjakie Wolfs. „Hij is heel lief en ik ben blij dat ik hem een ei mag TOETJE Toen alle eieren waren uitgedeeld, probeerde iedereen natuurlijk nog een handtekening te vragen. Sommige spelers zaten al aan tafel voor het middageten, maar vonden het niet erg om nog even een krabbeltje te zetten. Ze hadden bovendien net een lekker toetje gekregen! Nadat Melindez (zij organiseerde al tien jaar het paasfeest en deed dat dit jaar voor 't laatst) de spelers had bedankt, gingen alle kinderen met een tas vol handtekeningen, een lekker flesje sportdrank en een hoop mooie verhalen voor thuis, weer naar de hoofdingang waar de ouders al nieuwsgierig stonden te wachten. „Het was echt gaaf", zei Matthijs. Ook Manon was tevreden, want zij had een handtekening van Toma_ Galasek op haar shirt gekregen. Kim rende meteen naar haar ouders om opgewonden alles te vertel len wat ze in het spelershome hadden mee gemaakt. Na alle drukte en zenuwen werd de dag afge sloten met een rustig bezoek aan het Ajax- museum. En de spelers? Die zaten vast al te snoepen van de enorme hoeveelheid chocola. geven." Sjakie vond het op zijn beurt weer een hele eer om door al die jonge Ajacieden ver rast te worden met al dat lekkers. Amsterdam-Sloterdijk III Tijmuiden - West Direct aan de nieuw aan te leggen Westrandweg 22 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf 73 m2. Koopsom: vanaf 90.000,- v.o.n. excl. BTW www.ajax.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 11