FANSHOPPING Amsterdam Admirals Zaalvoetbalfeest België Get ready for the fun 5J 3 mei 2003 nummer 17 Ajax Life Ajax sporttas uit en thuis €22,50 Ajax toilettas uit en thuis 8,50 Ajax rugzak groot uit en thuis 20,- en thuis Ajax rugzak klein uit €15- Deze artikelen zijn verkrijgbaar bij de Ajax Fanshop in de Amsterdam Arena. De SVA verhoogt in samenwerking met de Amsterdam ArenA de waarde van het lid maatschap. Door kortingsafspraken met de ArenA, maar ook met andere bedrijven, gaan Ajax supporters meer profiteren van hun lid maatschap. De eerste winst wordt verzilverd op zaterdag 10 mei. Dan spelen de Admirals hun derde thuiswedstrijd. Genieten met vrienden, familie en collega's van een com pleet en avondvullend programma met een miniconcert van '4 Strings', vuurwerk en een spectaculaire Admirals cheerleader show. U betaalt geen 15,25 euro, maar slechts 7,50 euro, meer dan 50% korting. Buiten deze fan tastische aanbieding maakt u kans op een 'Admirals behind the scenes' pakket: meet greet met de spelers, veldbezoek tijdens de wedstrijd, backstage-bezoek MTV artiesten en een unieke Admirals gift set. Ga snel naar www.admirals.nl/svajax/ voor alle informa tie en verzilver je winst. KALMTHOUT - Zaterdag 31 mei wordt er voor de zevende maal een zaalvoetbaltoernooi voor supportersverenigingen georganiseerd. Dit jaar zullen er tien supportersgroepen meedoen, waaronder die van Anderlecht, Juventus, Standard Luik, Kilmarnock, Germi nal Beerschot, Azurri en natuurlijk Ajax. Na afloop is een barbecue en kan iedereen genie ten van een heerlijk Belgisch biertje. Het toernooi wordt gespeeld in sportzaal GITOK te Kalmthout en begint om half tien 's ochtends. De inschrijfkosten bedragen 40 euro per team.Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met: Maurice Peeters, 0032-478 480250 of stuur hem een mailtje: peeters.maurice@pi.be. Ajax sleutelhanger cap en rugzakje €5- Ajax portmonnee uit en thuis 7,50 ■r

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 10