Fred viert vijftigste verjaardagsfeestje Supportersavond district Oost AJAX FANZONE Ajax Ci en district Oost op internationaal jeugdtoernooi Bowlingavond Groot-Amsterdam Zuid Oost organiseert Goalmaster toernooi Activiteitenkalender AMSTERDAM - Materiaalman Fred Schijffers vierde onlangs zijn vijftigste verjaardag. De Ajacied staat iedere dag als eerste op het trainingsveld en zorgt er de hele dag voor, dat het de spelers en de technische staf aan niets ontbreekt. Daarnaast gaat hij vaak als steward mee naar uitwedstrijden en is hij tijdens thuisduels in de spelerstunnel bij de kleedkamer van Ajax te vinden. Als blijk van waardering ontving Schijffers een geschenk uit handen van trainer Ronald Koeman. Het cadeau is mede afkomstig van de supporters van de koffiehoek, de vaste kern met Ajax-supporters in de trappenhal bij het stadion. Schijffers, woonachtig in Lelystad, waardeerde het initiatief van zijn vrienden enorm. „Ik was een paar ballen aan het oprapen toen Koe man me riep. Ik kreeg een gran- Ronald Koeman overhandigt Fred Schijffers een ingelijst cadeau ter 3 gelegenheid van zijn vijftigste ver is jaardag. Freds neef Ron van Eek staat s onzichtbaar achter Sjaak Wolfs. dioos cadeau, namelijk een lijst met daarin de foto's van de techni sche staf. Koeman had er nog opge zet dat hij dacht dat ik veel ouder was. Typisch Amsterdamse humor, hé." Het idee kwam van Freds neef Ron van Eek, al jaren actief als vrijwilli ger bij Ajax en de SVA. „Hij heeft alles achter mijn rug om geregeld. Echt heel knap, want ik had niets gemerkt. Na afloop heb ik iedereen in de koffiehoek dan ook hartelijk bedankt. Ik was er echt beduusd van en had totaal niet verwacht dat ik in de schijnwerpers zou komen te staan. Ik voelde me enorm vereerd." CROENLO - Het internationale Marveldtoernooi voor C-junioren vindt dit jaar voor de veertiende maal plaats in Croenlo. Wie aanval lend voetbal leuk vindt, diverse speelstijlen wil zien en van een gezellige sfeer houdt, moet zater dag 24 mei en zondag 25 mei abso luut vrij houden in zijn agenda. Ajax Ci is één van de twaalf deelne mers en wil graag op sportieve wijze revanche nemen voor de nederlaag in de finale van vorig jaar. Bayer Leverkusen bleek toen te sterk. De ploeg van trainer Maar ten Stekelenburg en leider Herman Pinkster doet voor de achtste keeT mee en won het toernooi in 1998. Spelers die in dat jaar bij Ajax mee deden, waren onder meer Johnny Heitinga, Wesley Sneijder en Nando Rafael. Ook de supporters vereniging district Oost zal men op Sportpark Den Elshof kunnen aan treffen. Voor de jeugd zijn er naast het voetbal vele activiteiten. Dis trict Oost is aanwezig met een stand en een aantal spelonderde- len. Op zaterdag begint het toer nooi om 10.00 uur en op zondag om 9.30 uur. leder jaar komen er twaalf ploegen naar Groenlo, waarvan de helft uit het buiten land afkomstig is. Zo doen Paris Saint Germain en Manchester Uni ted dit jaar voor het eerst mee. Het volledige deelnemersveld bestaat uit: Ajax, Celtic, Partizan Belgrado, Vitesse, Ghana, Feyenoord, PSV, Manchester United, SV Grol, Paris Saint Germain, Bayer Leverkusen en FC Twente. Voor meer informatie: www.marveldtoernooi.nl. Ajax Ci in de voorbereiding op de finale van 2002. Ajax Life nummer 16 12 april 2003 Zondag 13 april NAC Breda - Ajax (13:00) Zaterdag 19 april Ajax-RodaJC (19:30) Woensdag 23 april AC Milan-Ajax Champions League (20:45) Zondag 27 april AZ-Ajax (13:00) Woensdag 30 april Nieuw Lekkerland - Lucky Ajax (14:30) Donderdag 1 mei Supportersfeest Oost-Gelderland Vrijdag 2 mei Benefietduel De Toekomst Lucky Ajax - Het Casino Zaterdag 3 mei Goalmasters-toemooi Den Dungen Ajax-RKC (19:30) Donderdag 8 mei Beverwijk - Lucky Ajax (19:00) Zaterdag 10 mei Bowling voorronde Groot-Amsterdam (22:00) Zondag 11 mei NEC-Ajax Vrijdag 16 mei Zeerobben - Lucky Ajax Harlingen (19:30) Zondag 18 mei Ajax - De Graafschap Maandag tg mei Slotfeest SVA Amsterdam (tg-.oo) Dinsdag 20 mei SDOB - Lucky Ajax Broek in Waterland (19:30) Donderdag 22 mei Nulandia - Lucky Ajax Nuland (19:00) Zaterdag 24 mei VVGA - Lucky Ajax Amsterdam (14:30) Zaterdag en zondag 24/ 25 mei Internationaal C-toernooi Groenlo Zaterdag 24 mei Nationaal dartstoernooi in Amsterdam/Osdorp (13:00) Zondag 25 mei FC Twente - Ajax Donderdag 29 mei Ajax - SC Heerenveen Vrijdag 30 mei Muiderberg - Lucky Ajax (19:00) AMSTERDAM - Zaterdag 10 mei organiseert district Groot-Amster dam een bowlingavond bij PIM's bowling in Amsterdam-Noord. Onder de titel 'discobowlen' wordt er van 22.00 uur tot 00.30 een bal letje gegooid. Deze avond geldt als voorronde voor het nationale Ajax- bowlingtoernooi, maar gezellig heid staat uiteraard voorop. De twee beste teams gaan door naar de landelijke finale. Een team bestaat uit vier perso nen, waarvan er twee lid moeten zijn van de supportersvereniging Ajax. De inschrijfkosten bedragen veertig euro per team. Hieronder vallen niet alleen de bowlingkos- ten, maar kijgen de deelnemers óok een heerlijke bittergarnituur voorgeschoteld! Er wordt alleen gebowld met de door PIM's Bowling aangeboden materialen. Ajacieden kunnen zich opgeven per email: svabow- ling@hotmail.com of via de sup portersvereniging Ajax, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam. Dl DAM - District Oost organi seert op donderdag 1 mei haar jaarlijkse supportersavond. Plaats van handeling is zalencen trum 't Zwijnshoofd in Didam en het feest is toegankelijk voor alle Ajax-fans. De feestavond begint om 19.00 uur, maar de dewen gaan al om 18.30 uur open. Naast diverse optredens en activiteiten voor jong en oud zullen er ook een aantal spelers van de selectie aan wezig zijn. Kortom, een avond om niet te missen! Leden van de supportersvereni ging Ajax en/of de Ajax Kids Club hebben op vertoon van het lid maatschapspasje gratis entree. Voor de overige bezoekers vragen we een entreeprijs van drie euro. Leden hebben de mogelijkheid om vooraf een kaartje te bestellen. Dan maken zij bovendien kans op een mooie Ajax-prijs. Wil je deze fraaie en traditionele supportersavond niet voorbij laten gaan én kans maken op een mooie prijs, meld je dan schrifte lijk aan bij: Supportersvereniging Ajax, t.a.v feest district Oost, Post bus 69,6900 AB Zevenaar. Vemeld in je briefje naam, adres en lidnummer. Wij zorgen er dan voor dat je kaartje zo snel moge lijk op je deurmat ligt. DEN DUNGEN-District Zuid-Oost organiseert op zaterdag 3 mei een Goalmasters toernooi voor onze jeugdige leden. Alle F-, E-, D- en C-pupillen kunnen hieraan meedoen. De teams bestaan uit vier of vijf spelers. De voetbaldag is voorzien van een Ajax-tintje en vindt plaats op sportpark 'Jacobs- kamp'van RKVV Den Dungen. De kosten bedragen één euro voor leden en twee euro voor niet- leden. Momenteel hebben zich al ruim 240 kinderen ingeschreven. Individueel aanmelden, is geen enkel probleem. Als je ook wilt meedoen, schrijf dan vóór 15 april naar: Supportersvereniging Ajax, t.a.v. District Zuid-Oost Postbus 22944,1100 DK Amsterdam Z.O. www.ajax.nl/sva

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 13