Dode hoek Prijswinnaars Ajax Life 16 CLUB KIDS TWlliS Prijsvraag TE KOOP TE HUUR 4 i investments bv 0174 289 946 wwwtwinsinvestments .com Ajax-RBC Roosendaal 4-1 Yari Marcus liep op de kermis in Temeuzen en zag toen opeens een oud-voetballer van Ajax. Danny Blind zag Yari en wilde graag met hem poseren. Daarna kreeg hij nog een handtekening ook. Wat een gave dag moet dat voor Yari geweest zijn! „Ik ben Antwan van Oort en hier word ik elf jaar. Ons pap is al 25 jaar fan van Ajax en ik ook al heel erg lang. Hierbij wil ik mijn vader, hij heet Mario, verrassen met een foto in Ajax Life. We komen uit Berghem. Groetjes Antwan!" Celtic was het juiste antwoord. De Schotse club zat niet bij Ajax in de groep tijdens de eerste ronde van de Champions League. De volgende winnaars worden uitgenodigd voor een Ajax-dag met een paas-tintje. Matthijs Troeder; Laren (NH), Björn Pijcke; Breskens, Erik de Wit; Goudriaan, Jorg van DoTen; Boekei, Jaap Reuvers; Stavoren, Adrie Nijgh; Valkenburg, Kim Daniëls; Bladel, Manon van Kuik; Best. Alle winnaars en winnaressen ontvangen spoedig bericht. Jullie worden vriendelijk verzocht vrijdag 18 april vrij te houden. n- N» ■■ia***! 3 2 Uithoorn bedrijventerrein Hollandse Dijk 16 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf ca. 64 m2 met eigen parkeerplaats. Bel voor onze speciale prijsaanbiedingen! Amsterdam-Sloterdijk lil Tijmuiden - West Direct aan de nieuw aan te leggen Westrandweg 22 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf 73 m2. Koopsom: vanaf 90.000,- v.o.n. excl. BTW Een ontwikkeling van: Voor verkoopinformatie: Of kijk op: Ajax Life numm^i 16 12 april 2003 „Ik ben Roan Theunissen uit Ede. Op de foto ben ik vijf dagen oud en daarmee volgens mij ook de jongste Ajax-supporter. Mijn vader is een échte fan van Ajax en gaat naar alle wedstrijden. Hij gaat zelfs naar de Europacupwedstrijden in het buitenland. Als ik wat groter ben, kan ik ook met mijn vader mee. Daar verheug ik me nu al op!" „Hoi Ajax, ik ben Cindy Kersseboom en ben 4 jaar. Dit is mijn broertje Sander en hier is hij zeven weken oud. Zoals jullie zien, leer ik hem alles over Ajax, zodat wij over een paar jaar samen naar Ajax kunnen." „Hallo, mijn naam is Jari Berends en op de foto ben ik zes weken oud. Papa en mama hebben mij naar Jari Litmanen vernoemd, want ze zijn grote Ajax-fans. Groetjes van Jari uit Emen." Marcel Stephan in „Hoi lezers van Ajax Life! Ik ben Jeffrey Pap. Mijn vader, opa en oom zijn echte Ajax-supporters en hebben al een heleboel wedstrijden gezien. Ik wil ook snel naar de ArenA om mijn duppie aan te moedigen! Er is maar één club: Ajax!" 'Hé opa! Gefeliciteerd! Hoe was de beval ling?' Oude Bert is een dag eerder opa geworden (gefeliciteerd Ramon!) en is er nog helemaal beduusd van: „Nou, ik heb vernomen dat het wel soepel ging. Nee, ik was er zelf niet bij. Daar ben ik te oud voor." We hebben nog meer te vieren, want Bert W. is net 50 geworden: „Ja, ik stam nog uit de tijd van de pijl en boog. Kennen jullie die mop al van de wereldkampioenschappen pijl en boog schieten? Die werd gehouden in het Wembley stadion en er waren een Zwit ser, een Engelsman en een Belg in de finale. Die Zwitser schoot van 50 meter een appel van een jongetje z'n hoofd, hele stadion roept 'Who are you?' Dus die Zwitser schreeuwt terug 'I am Willem Teil'. Daarna is de Engelsman aan de beurt en die raakt de appel van 75 meter: T am Robin Hood'. Dus die Belg probeert het van 100 meter, maar schiet dat joch die pijl tussen z'n ogen en roept: T am sorry!' Bert K.heeft niets te vieren, hij is eerder deze week geopereerd aan z'n netvlies en moet het vandaag doen met alleen z'n linkeroog: „Ik wil zuster Esther nog bedanken voor haar liefdevolle verzorging." „Maar Bert, herken je haar nog wel als allebei je ogen het weerdoen?" Uiteraard zijn we reuze benieuwd naar de taxicentrale in de spits vandaag, maar Hak kenbar zit nog op de bank: „Hij moest zijn taximeter nog uitzetten, maar er is teveel mee gerommeld." Als Ajax na een klein half uur op 1-0 en direct op 2-0 komt, gaan we er rustig voor zitten. Het gesprek van de dag is de afgesloten weddenschappen over de einduitslag. Sjaak, de Haagse gokkast die op rij 10 zit, heeft vandaag niet gegokt: „Nee, dan moet je vijf ruggen inzetten om nog wat te verdienen." Als het vlak voor Tust 3-0 wordt, zijn er al heel wat afvallers. Job raakt helemaal uitgelaten, totdat RBC scoort en zijn 4-0 eveneens afvalt. Ilze daarentegen is door het dolle. Zij heeft 3-1 getipt en is dan ook de enige die juicht bij het tegendoel punt. De spanning op de tribune wordt uiteraard ook gevoed door het scorebord, waar Feyenoord na een 0-2 ruststand plot seling met 3-2 achter staat bij De Graaf schap. Ilze en Johnny blijven tot het einde zitten, om zeker te zijn van de eindstand. De blijdschap van Ilze verdwijnt als Ajax toch nog 4-1 scoort, waardoor Johnny op de val reep winnaar van het gokspel is geworden: „Ja, je moet nooit de huid verkopen voordat de beer geschoten is." „Wel lullig voor Bert, hij heeft nog geen goal kunnen zien omdat hij een dode hoek in z'n gezichtsveld heeft. Wordt er eindelijk in het linkerdoe! gescoord, is hij vlak voor tijd weg gegaan." Richard Witschge kwam als invaller in het veld en werd direct benoemd tot aanvoerder. Bij welke Italiaanse club speelt de neef van Ajacied Stefano Seedorf? De goede inzenders maken kans op een elftalposter en een setje spelerskaarten. We geven er drie weg, dus doe je best en reageer snel! Stuur je antwoord naar": Ajax Kids Club, o.v.v. prijsvraag Ajax Life, Postbus 12044,1100 AA Amsterdam. www.ajax.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 11