'Ajax verdiend naar kwartfinale' Zaalvoetbal België AJAX FANZONE Willy Hubers: 'Ik pis niet naast de pot, maar spetter wel' Van rust is geen sprake Speler van het jaar Slotfeest Supportersvereniging Ajax 19 mei 2003 in Borchland. WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR JOU! Ajax Life nummer 15 29 maart 2003 'l\ qt Activiteitenkalender KALMTHOUT - Zaterdag 31 mei wordt er voor de zevende maal een zaalvoetbaltoernooi voor suppor tersverenigingen georganiseerd. Dit jaar zullen er tien supporters- groepen meedoen, waaronder die van Anderlecht, Juventus, Standard Luik, Kilmarnock, Germinal Beer schot, Azurri en natuurlijk Ajax. Het toernooi wordt gespeeld in sportzaal GITOK te Kalmthout en begint om half tien 's ochtends. De inschrijfkosten bedragen 40 euro per team. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met: Maurice Peeters, 0032-478 480250 of stuur hem een mailtje: pee- ters.maurice@pi.be. AMSTERDAM - Van der vaart, Chivu, of toch misschien wel Zlatan? Wie wordt de speler van het jaar? Jij kunt die uitslag aardig beïnvloe den door na iedere wedstrijdje top drie door te geven. De enige eis is dat jouw speler wel gespeeld moet hebben. Dus laat je stem horen en regaeer via mail: ajaxlife@svajax.nl, fax: 020 - 311 1510, schrijf: Ajax Life. T.a.v. Speler van het Jaar, Postbus 22944, n°° DK Amsterdam of reageer via de website: www.ajax.nl/sva. Hieronder volgt de tussenstand per 22-3-2003 Dl DAM - 'Zoveel mogelijk op de actualiteit inspelen'. Dat probeert Hubers bij ieder evenement. Een goed voorbeeld is de fakkeltocht toen Ajax van De Meer naar de ArenA verhuisde. „Dan regel je dat ze ook langs Didam komen", aldus Willy Hubers. Doot SandeT Zeldenrijk De fanatieke Ajacied wordt door de enthousiaste groep vrijwilligers vaak 'de kleine generaal' genoemd. „Je kunt dat tweeledig bekijken. Aan de ene kant ben ik misschien een soort dictator. Dan vind ik het géén leuke naam. Aan de andere kant kan ik het me voorstellen dat ik zo overkom. Als we voor een eve nement vergaderen, zoals het Ajax supportersfeest in Didam, dan zeg ik 'zo gaat het worden'. Kijk, ik wil best discussiëren, maar niet twee uur lang over de vraag of de entreeprijs voor een feest 2.50 euro of drie euro moet worden." District Oost herbergt ongeveer twaalfduizend leden en bestaat uit de regio's Oost-Gelderland, Veluwe en omstreken, Tukkerland en de Betuwe. Volgens Hubers groeit het aantal leden nog steeds in zijn dis trict. SCHERP Over de samenwerking met de SVA is hij ook tevreden. „Op dit moment zijn de contacten goed. Maar ik heb eigenlijk nooit proble men gehad. Ik probeer mezelf scherp te houden door anderen scherp te houden. Als ze mij voor een bepaald evenement niet bel len, bel ik hen wel. Je hebt bij de organisatie van feesten en suppor tersavonden ook altijd met een begroting te maken en op dat gebied pis ik niet naast de pot, maar spetter wel." Wat dat betreft is Hubers wel een brutaaltje. „Ja, als ik van Ajax iets niet gedaan krijg, probeer ik het via een andere weg. Zo wilden we bij voorbeeld de Europacup I voor een evenement even 'lenen'. Dat bleek nogal lastig! Toen heb ik het via een sponsor alsnog kunnen regelen." Wil hij verder nog iets kwijt? „Ik vind dat er een duidelijke taakver- Spelen Van der Vaart Ibrahimovic Pienaar Sneijder Chivu De Jong Maxwell Van der Meyde Galasek Lobont Mi do Trabelsi Aantal punten: 32 27 23 19 12 IO 9 9 3 2 2 1 AMSTERDAM - Hoewel vrijwel alle Ajacieden hard toe zijn aan wat rust, na de enorme inspan ningen die de afgelopen weken zijn geleverd, staat een groot aan tal van hen voor belangrijke interlands. Een overzicht van de wedstrijden die de Ajax-spelers komende week moeten afwerken: Cristian Chivu: 29 maart, Roemenië-Denemarken (EK, Boekarest) Jelle Van Damme: 29 maart, Kroatië-België (EK< Zagreb) Tomas Galasek: 29 maart, Nederland-Tsjechië (EK, Rotterdam) en 2 april, Tsjechië-Oostenrijk (EK, Praag) Nigel de Jong: 28 maart, Jong Oranje-Jong Tsjechië (EK, Den Bosch) en 2 april, Jong Moldavië- Jong Oranje (EK, Chisinau) Jari Litmanen: 29 maart, (wm 'Die goal van Andy was natuurlijk schitterend' ROME - Enkele edities geleden sprak Ajax Life met F-sider Ad Gomes. De Ajacied is namelijk ook nog eens voozitter van de AS Roma- fanclub in Nederland. Hoe beleefde hij de wedstrijd in Rome? Een monoloog. „Die goal van Andy was natuurlijk schitterend. Ik zat trouwens gewoon in het Ajax-vak. De wed strijd op zich vond ik niet goed en Ajax heeft in de slotfase ook wel wat geluk gehad. Mijn Italiaanse vrienden stuurden me na de wed strijd al sms-jes met de tekst dat ze me tot zondag niet willen spreken, hahaha. Het is wel jammer dat Roma niet doorgaat. De ploeg heeft het in de eerste drie wedstrijden laten liggen, dat is duidelijk. Ajax heeft zich verdiend geplaatst gezien het voetbal dat ze in de andere duels lieten zien." Ajax Life gaat de regio's en dis tricten wat meer smoel geven. Het vlaggenschip boekt succes en binnen de SVA staan er voor alle fans weer vele evenemen ten op het programma. Zonder de betrokken vrijwilligers zou dit alles niet mogelijk zijn. Ajax Life geeft in iedere editie één van die échte Ajacieden de kans zijn of haar visie te geven. In deze editie: Willie Hubers (43), districtsvertegenwoordiger Oost. deling binnen de organisatie zelf moet komen. Ik vind ook dat het bestuur er te ver vanaf staat. Zeg wat je doet en doe wat je zegt. Dit klinkt misschien kritisch, maar we zijn erg goed op weg." Italië-Finland (EK, Palermo) Bogdan Lobont: 29 maart, Roemenië-Denemarken (EK, Boekarest) Andy van der Meyde: 29 maart, Nederland-Tsjechië (EK, Rotterdam) en 2 april, Moldavië-Nederland (EK, Tiraspol) John O'Brien: 29 maart, USA-Japan (vr., Seattle) Petri Pasanen: 29 maart, Italië-Finland (EK, Palermo) Steven PienaaT: 29 maart, Zui d-Afrika- Madag ascar Zaterdag 29 maart Ajax E2 - DCG D10 (9=45) Ajax Fi - Abcoude E4 (10:00) Ajax Ei - DWV Dl (11:00) Ajax C1 - SC Heerenveen Cl (l2:O0) Zondag 30 maart Ajax C2 - Haarlem Ci (10:00) Ajax Bi-NEC Bi (11:30) Maandag 31 maart Jong AZ - Jong Ajax (18:30) Zaterdag 5 april Ajax-RBC (19:30) Dinsdag 8 april Ajax - AC Milan Champions league (20:45) Zondag 13 april NAC Breda - Ajax (13:00) Zaterdag 19 april Ajax-RodaJC (19:30) Woensdag 23 april AC Milan-Ajax Champions League (20:45) Zondag 27 april AZ-Ajax (13:00) Donderdag 1 mei Supportersfeest Oost-Gelderland Zaterdag 3 mei Ajax-RKC (19:30) Zaterdag 10 mei Bowling voorronde Groot-Amsterdam (21:00) Zondag 11 mei NEC-Ajax Maandag 19 mei Slotfeest SVA (Amsterdam) (19:00) (vr., Johannesburg) Wesley Sneijder: 28 maart, Jong Oranje-Jong Tsjechië (EK, Den Bosch) en 2 april, Jong Moldavië-Jong Oranje (EK, Chisi nau) Hatem Trabelsi: 27 tot en met 29 maart: vierlandentoernooi met Tunesië, Ghana, Kameroen en Madagascar Rafael van deT Vaart: 29 maart, Nederland-Tsjechië (EK, Rotter dam) en 2 april, Moldavië-Neder land (EK, Tiraspol) Met o.a. de hele Ajax-selectie, Amsterdamse artiesten, een draai- en zweefmolen, poffertjes en haring. Noteer de datum en hou de volgende Ajax Life's in de gaten. Ben jij in hart en nieren een echte AJACIED? Heb je slapeloze nachten en zweet in je handen tijdens de wedstrijden? Wil jij je voor jouw clubje inzetten, dan is district Zuidwest op zoek naar jou! Binnen ons district draagt een team van gemotiveerde vrijwilligers zorg voor een groeiend aantal Ajax-waardige activiteiten ten bate van Aja cieden, die in eerste instantie in ons district wonen. Dit zijn er op dit ogenblik 8.900! We zijn volop bezig ons scala aan activiteiten uit te brei den en alles meer over het gehele district uit te spreiden. Tevens werken wij vaak samen met District België. Op dit ogenblik bestaat ons team uit 8 teamleden en 4 vrijwilligers. Wij zijn op zoek naar serieuze vrijwilligers die ons team willen komen versterken met het organiseren en het ondersteunen van/bij diverse activiteiten. Ben jij: gemotiveerd enigszins commercieel onderlegd een doorzetter met verantwoordelijkheidsgevoel een flexibel no nonsens persoon Dan ben jij de persoon die wij zoeken! Ben jij overtuigd dat jij de persoon bent die we zoeken of wil je meer infor matie betreft deze vrijwilligers vacature binnen de grootste Supporters vereniging van Nederland, laat je horen! Je kunt contact opnemen met Natasja op telefoonnummer 06-47236980, tussen 18.30 en 21.00 uur. www.ajax.nl/sva

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 13