KIDS CLUB PRIJSVRAAG inrcslments bv ik moest meteen een spreekbeurt geven9 Kids Club-leden treden op als mascotte in Champions League Ve r voe r s ve r bod of kijk op: www.twinsinvestments.com TE KOOP TE HUUR 'Ji.: Ajax-Excelsior 2-1 Aj AX De prijsvraag uit Ajax Life 13 luidde: Maar ten Stekelenburg tekende onlangs een con tract. Tot wanneer mag hij zich Ajacied noe men? Het juiste antwoord was: 2008. De winnaars zijn: Joey Liefrink (Veenen- daal), Michelle Teunissen (Best) en Rick van Eyden (Apeldoorn). Zij krijgen de Ajax-map en het schrift zo snel mogelijk thuisge stuurd. De nieuwe waag luidt als volgt: Welk van de volgende teams zat niet bij Ajax in de groep tijdens de eerste ronde van de Champions League? 1. Internazionale FC. 2.Celtic 3.Rosenborg BK De inzenders met het goede antwoord maken kans op een dagje Ajax voorzien van een Paas-tintje. Stuur je antwoord naar: Ajax Kids Club, o.v.v. prijsvraag Ajax Life, Postbus 12044,1100 AA Amsterdam. Een ontwikkeling van: TWIfiS Voorverkoopinformatie: 0174 289 946 Ajax Life nummer 15 29 maart 2003 -Trn XLT. xcl noaa -ott Uithoorn bedrijventerrein Hollandse Dijk 16 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf ca. 64 m2 met eigen parkeerplaats. Bel voor onze speciale prijsaanbiedingen! Amsterdam-Sloterdijk III Tijmuiden - West Direct aan de nieuw aan te leggen Westrandweg 22 bedrijfsunits met een oppervlakte vanaf 73 m2. Koopsom: vanaf 90.000,- v.o.n. excl. BTW AMSTERDAM - Het zal je maar gebeuren. In een bomvolle ArenA, tijdens een Europacupwedstrijd van Ajax, als mascotte samen met de spelers van Ajax, Arsenal en Valencia het veld oplopen. Denzei Burgzorg, Jack van Asbeck en Cino Ferrara waren de gelukkigen en beleefden een avond om nooit meer te vergeten. „Vlak voor de wedstrijd moest ik eten. Maar ik had helemaal geen trek, zo zenuw achtig was ik." Cino (links) en Jack (rechts) zijn behoorlijk onder de indruk voor de cruciale wedstrijd Ajax-Valencia. met hun kinderen zijn gekomen vandaag!" Na een kwartier valt op dat zelfs Koeman en Krol er gelaten bij zitten: „Moet je kijken, ze zitten gewoon te kletsen!" „Nee, dat is iets anders. Krol is iets aan het opschrijven en vraagt net aan Koeman hoe je dat schrijft." Dat Ajax de wedstrijd gelaten opvat, blijkt uit alles: „Zlatan is ook niet scherp. We zijn nu twintig minuten onderweg en hij heeft nog geen één keer buitenspel gestaan!" Vlak voor rust gaat de centrale verdediger van Excelsior er uit: „De Haan is geruimd. Ik snap ook niet dat hij geen vervoersverbod heeft gekregen." In de tweede helft ontgaat een groot deel van de wedstrijd ons, omdat we onder het genot van een biertje lekker genieten van het zonnetje: „Met dit weer is het toch beter aan te zien." Tien minuten voor tijd maakt Zlatan er uiteindelijk 2-1 van en zijn we toch nog blij: „Hij speelt als een krant, maar schiet er toch twee in. En mooie goals ook!" „Zou hij nu echt op dreef zijn? Dat belooft nog wat tegen AC Milan." Denzei poseert samen met het elftal voor de mondiale sportfotografen tijdens Ajax-Arsenal. Doot SandeT Zeldenrijk Denzei was mascotte tijdens Ajax-Arsenal. De zevenjarige spits van Buitenveldert F6 zag daardoor zijn favoriete speler Zlatan Ibrahi- movic van héél dichtbij. „Ik wilde voor de wedstrijd zijn shirt vragen, maar dat mocht niet. We moesten heel stil zijn, want iedereen was erg geconcentreerd. Toen we het veld- opliepen, zei Chivu tegen me dat hij dacht dat Ajax zou winnen. Toen zei ik 'zeker weten'." Vooraf had de jonge Ajax-fan al de nodige dingen geoefend. Bijvoorbeeld hoe hij moest lopen. „Ik kreeg ook een Ajax-tenue om aan te trekken. Eenmaal op het veld zag ik op de tri bune allemaal opa's met vlaggetjes zwaaien. Dat was wel een beetje raar." Een paar weken later kwam Valencia naar de Amsterdam ArenA. Toen waren Jack van Asbeck (7) en Gino Ferrara (10) de mascottes. Gino ging samen met de spelers van Valencia het veld op, maar erg vond de aanvaller van ADE Di dat niet. „Nee hoor, het had ook weer een voordeel, want nu kon ik alle Ajax-spelers voor de aftrap een handje geven." Natuurlijk was hij heel zenuwachtig op de dag van de belangrijke wedstrijd. „Ik had het op school verteld en iedereen zou 's avonds gaan kijken. Thuis gingen we vroeg eten, maar ik had door de zenuwen helemaal geen trek. In het stadion legde de keeper van Valen cia zijn hand in m'n nek en Chivu schreeuwde tegen de andere Ajax-spelers 'kom op, kom op'!" Jack van Asbeck was net als Gini mascotte bij Ajax-Valencia. Alleen droeg hij een Ajax- tenue. De zevenjarige spits van AFC keek zijn ogen uit. „Ik was wel nerveus. Het publiek maakte zoveel lawaai dat ik zelfs vergat om Gino een handje te geven. Ik vond het het leukst om met de spelers van Ajax op de elf talfoto te gaan." De blonde Amsterdammer lag pas tegen twaalf uur 's nachts in bed en ging de vol gende dag ook wat later naar school. „Mijn moeder vertelde de meester wat er gebeurd was en hij begreep het wel. Maar ik moest wel meteen een spreekbeurt geven." „Die Jan van Halst is helemaal de weg kwijt, sinds hij bij Ajax weg is. Of heeft hij last van rancune? Anders scoor je toch niet na een minuut in eigen doel tegen PSV?" Dat er van Excelsior gewonnen moet wor den, is voor de wedstrijd tegen Feyenoord-2 wel duidelijk. Vooraf hebben we daar ern stige twijfels over: „Excelsior laat zich tegen Ajax natuurlijk niet zo makkelijk wegzetten als tegen Feyenoord. Nu kunnen ze hun grote broer helpen." „En Ajax is natuurlijk totaal niet gemotiveerd, lekker in het zon netje tegen zo'n ploegje en dat tussen twee Champions League-topduels in. Dat is vra gen om problemen." En inderdaad, we blij ken het goed te hebben gezien; Ajax ver schijnt met een fantasieopstelling in het veld en laat de wedstrijd direct versloffen. Binnen een paar minuten staat het dan ook 0-1: „Dat is ook lullig voor al die mensen die Zlatan beslist de competitiewedstrijd tegen Excelsior met een fraaie treffer. Hallo mijn naam is Sem Dijkstra, zoon van twee trotse ouders Patrick en Rachel. Ik ben zes maan den oud en zit hier op schoot bij mijn overgrootvader Jan Hartog. Hij komt al 70 jaar bij Ajax en vindt dat ik al behoorlijk hard kan schop pen. Marcel Stephan in www.ajax.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 11