■w* SERUICE J VIER VRAGEN AAN... Ajax Live j» Houano caSinO ereoivisie TicketBox JAARGANG 10, NUMMER 11 ZATERDAG 18 JANUARI 2003 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. SPORT MEDIA www.zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info, adreswijzigingen, opzeggingen en klachten: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Telefoon: 020 - 3111444 AFC Ajax: www.ajax.nl Z-Press sport media BV: Alex Klein Postbus 1015 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl Redactie Ajax Life: Aiaxlife@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Telefoon: 020 - 3111515 Telefax: 020 - 3111510 Hoofd- en eindredactie: Nico Smith Arnout Verzijl Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Sander Berends, David Endt, Anouk Klarenbeek, Patrick Leemansjan Leerkes, Nathalie Nuiten, Daan Schippers, Sander Zeldenrijk. Bladmanagement: Robert Bisschops Advertenties: Z-Press sport media BV, 078-6397070 Fred van Vloten, Lambert van Waardenburg Prepress: Nauta en Haagen, Helmond Vormgeving: Cuilhermo Barten Chiel Wilbers Druk: Drukkerij De Jong, Baarle-Nassau Lidmaatschap SVA: bedraagt 25. een gezinslid betaalt 17,50. Hiervoor krijgen zij: Supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Supportersvereniging activiteiten gratis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken Copyright: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenig vuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en open baarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Z-Press Sport Media BV VOLGENDE EDITIE VERSCHIJNT OPi FEBRUARI 2003 1. Hoe heb je de vakantie doorgebracht? 2. Wat verwacht je van 2003? 3. Ga je stemmen op 22 januari en naar welke partij gaatje voor keur uit? 4. Hoe is het om Marco van Basten bij de trainingen van het eerste te hebben? Andy van der Meyde 1. „Ik ben met de feestdagen lekker thuis gebleven, rustig met mijn vrouwtje. De zwangerschap gaat gelukkig hartstikke goed. We heb ben veel tijd doorgebracht bij fami lie, daar zijn de feestdagen toch voor? Ik ben in ieder geval al behoorlijk gewend aan de kou. Dat zal voor de jongens die naar war mere oorden zijn geweest wel even tegenvallen." 2. „Ik hoop dat we dit seizoen net zo succesvol afsluiten als vorig sei zoen, al zal dat moeilijk te evena ren zijn. De Champions League zal sowieso iets extra's brengen voot ons dit jaar. We kunnen in ieder geval laten zien dat we als team en individueel gegroeid zijn." 3. „Ik ga wel stemmen, maar ik moet nog maar eens goed op inter net gaan zoeken. Want ik heb nog wat informatie nodig voor ik een keuze maak." 4. „Het is uiteraard geweldig om zo'n persoonlijkheid erbij te heb ben. Tijdens de eerste training na de winterstop heb ik een partijtje tegen hem gespeeld. Of ik dan voorzichtig doe met zijn enkels? Tijdens een partijtje bestaat er geen genade, dan ga ik er vol in, bij iedereen." Henk Timmer 1. „Ik ben vier dagen in Marbella geweest, om te golfen in de zon. Ik kan er helemaal niets van, maar het was toch erg leuk. De rest van de vrije dagen heb ik gewoon in de kou van Nederland doorgebracht, thuis met mijn familie." 2. „Ik wil vooral fit blijven en lekker trainen. Tijdens de eerste training ben ik ook meteen met Wil Coort aan de slag gegaan in de goal, ter wijl de andere keepers met de groep meetrainden. Ik ben er toch even uitgeweest en ik wilde perse een echte keeperstraining. De grond was dan wel keihard, maar goed, ik ben zelf ook niet echt zacht." 3. „Afgelopen keer heb ik LPF gestemd, maar eigenlijk was ik al een beetje van deze partij afge stapt toen Pim Fortuyn dood werd geschoten. Ik moet er echt nog eens over nadenken wat ik dit keer ga stemmen." 4. „Ik heb hem zelf nog niet van dichtbij meegemaakt, maar zijn :1" J 0 Iwifi Sjakie Wolfs aanwezigheid alleen al kan veel goeds bren gen. Hij heeft zo enorm veel uitstra ling; iedereen binnen de groep kan iets van hem leren." Sjakie Wolfs 1. „Ik ben gewoon thuisgebleven. Veel uit gerust, weer genoeg krachten op gedaan voor de tweede sei zoenhelft. Ik heb vooral veel geslapen. Op vakantie? Nee, daar heb ik geen tijd voor. Als ik bijvoorbeeld Maarten Stekelenburg zie lopen met zijn bruine hoofd, volgens mij is hij in de zon in slaap gevallen. Ik geloof niet dat dat goed zou zijn voor mij." 2. „Dit jaar moet weer een jaar worden van de vrolijke stemming. Ik voel me goed, er worden veel grappen gemaakt en de spelers doen volop mee met gekkigheid. Ik kan niet leven zonder Amster damse humor!" 3. „Zeker ga ik stemmen, je moet je stem altijd gebruiken, erg belang rijk. Wat ik ga stemmen houd ik lie ver geheim, dat houd ik voor me." 4. „Marco ken ik natuurlijk nog uit de tijd dat hij hier zelf speelde, een geweldige midvoor, maar dat hoef ik allicht niemand te vertellen. Ook al kijken mensen tegen hem op, hij is niet iemand die wil dat ze hem meneer noemen, juist niet. Zo zit hij simpelweg niet in elkaar. Niet alleen een geweldige speler, maar ook een prachtig mens." Maarten Stekelenburg 1. „Ik ben met mijn vriendin naar Gran Canaria geweest. Dat was heerlijk. We hebben het lekker naar onze zin gehad." 2. Ik leg de lat steeds hoger; wil meer-en-meer spelen en daarna naar de top: het Nederlands elftal. Maar pas in de komende jaren. Ik hoop gewoon nog meer wedstrij den te kunnen meepikken. Ik ga het jaar gretig in, gretiger dan vorig jaar." 3. „Weet nog niet op wie ik ga stem men. Links? Rechts? Of het midden? Midden, hahaha. Eerlijk gezegd boeit het me niet zo zeer. Vorige keer wilde ik wel stemmen maar toen was ik niet in Nederland." 4. „Vorig jaar heb ik een paar keer met het tweede meegedaan en toen was hij er ook bij. Net als bij de bekerwedstrijd tegen Willem II. Je weet natuurlijk wat voor een staat Ajax Life nummer 11 18 januari 2003 Maarten Stekelenburg van dienst hij heeft. Hij observeert nu vooral. Dat merkte ik de vorige keer ook al. Hij kijkt gewoon een beetje toe vanaf de achtergrond. Dat zou ik ook doen op een eerste training." Willem II - Ajax Zondag 2 februari 2003 Aanvang: 14.30 uur Parkeeromwisselbiljet. Informatie op dit moment nog niet bekend. Ajax - Roda JC Amstelcup 1/8 finale Woensdag 5 februari 2003 Aanvang: 20.30 uur De voorverkoop is op 11 januari gestart en eindigt op 4 februari om 18.00 uur. Seizoenkaarthouders kunnen tot en met 19 januari een toegangskaart kopen voor hun eigen plaats met een korting van 25%.Tot 23 januari kunnen seizoen- kaarthouders niet eigen plaats kaarten kopen. Vanaf 23 januari tot en met 25 januari kunnen leden van de Supportersvereniging kaar ten voor de wedstrijd kopen. De Ajax Clubcardhouders zijn vanaf 25 januari van de partij om een kaart te bemachtigen. Voor alle clubcard houders geldt dat zij maximaal twee toegangskaarten kunnen kopen. Op 28 januari tot en met 4 februari is de vrije verkoop. Er wor den geen kinderkaarten verkocht en de prijs van een kaart gaat van 12 euro tot 29 euro. Op de wed strijddag start de stadionverkoop om 18.30 uur, indien er nog kaarten voorradig zijn. Excelsior - Jong Ajax Buscombi amstelcup Dinsdag 5 februari 2003 Aanvang: 19:30 uur De voorverkoop start op 18 januari 2003 om 9:00 uur. Maximaal één kaart peT club card. Ajax voorrang uitkaarthouders kunnen vanaf 18 januari een kaartje kopen. Alle Ajax- uitkaarthouders kunnen vanaf 21 januari bij de verkooppun ten terecht. De voorverkoop ein digt op 23 januaTi om 21:00 uur. Legitimatie is verplicht. Prijs per combi 23.74 euro. Ajax - Feyenoord Zondag 9 februari 2003 Aanvang: 13.00 uut De voorverkoop start op 25 januari. VAM M snuBsunnu 0900-9393 nt»*». Koopje kaartje bij één van de 850 TicketBox verkooppunten door heel Nederland www.ticketbox.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 15