Talent gezocht AJAX FANZONE HNSURIMG Bedankje Bowlingtoernooi Oproep Voorronden Indoor Challenge In de nacht na de avondtraing van Ajax in Valencia kreeg Ad Berg kamp in het hotel in Valencia een zware hartaanval. Ad herstelt voor spoedig en wil in Ajax Life iedereen bedanken voor de steun. „Gigantisch veel mensen hebben hun medeleven betuigd, in Spanje en ook nog lang daarna. Zowel van het Ajax-bestuur, medewerkers, de supportersvereniging, spelers, de mensen van De Toekomst en van heel, héél veel supporters. Daaruit bleek dat Ajax niet alleen een voetbalclub is, maar ook een hechte vriendenclub. Het is een hele grote steun en het heeft ons echt geholpen de moeilijke tijd in Spanje en daarna door te komen. Wij bedanken dan ook alle rood witte Ajax-harten voor alles wat ze voor ons gedaan hebben en hopen na de winterstop iedereen weer terug te zien! Ad en Els Bergkamp noot van de redactie: Beste Ad en Els, gelukkig gaat het de goede kant op. Na jullie pechjaar 2002 wensen we jullie louter voorspoed in 2003! Op zaterdag 22 februari organi seert district Zuidwest een bow lingavond in bowling/bistro Mer- lijn te Oosterhout. De inschrijfkos ten per team bedragen veertig euro. leder team bestaat uit vier spelers waarvan minstens één per soon lid is van de SVA. Gewoon een gezellig avondje met Ajacieden onder elkaar, uiteraard met een hapje en een drankje. Voor de bowlingavond kunt u zich aanmelden bij SVA district Zuid west, Nachtegaal 202, 4872 WE Etten-Leur. Of mail naar fredjegrim@planet.nl. De aanmeldingstermijn sluit op 12 februari. „Hallo, mijn naam is Salvador Ricarte. Ik ben een Spaanse Ajax- supporter en fan van het Neder landse voetbal. Ik ben 40 jaap getrouwd en heb twee dochters. Sinds mijn elfde ben ik verliefd op Nederland. Graag zou ik met andeTe Ajacieden in contact willen komen om over onze gezamelijke liefde (AJAX!) te pTaten. Ik woon in Valencia en als jullie in Spanje op vakantie gaan kunnen we eens afspreken. Zelf ben ik nog nooit in Nederland geweest maar ik heb me de taal wel een beetje eigen gemaakt. HieT in Spanje wil nie mand met me over Ajax praten. Als eT iemand is die met mij wil corre sponderen kan dat via de e-mail: salvasi@wanadoo.es De voorronden van het zevende Indoor Challenge toernooi zijn inmiddels gespeeld. Op 5 januari waren Leek en Amsterdam strijdto neel voor de kwalificatiewedstrij den voor de grote finale op 25 janu ari in de Sporthallen Zuid. Van de acht deelnemende teams in Leek plaatsten Night Merry en Schoone- beek zich voor de finale op 25 janu ari. In Amsterdam deden zes teams een poging. Twins, vaste deelne mer en ieder jaar een zekere fina list, deed zijn sportieve plicht en plaatste zich samen met Harrie's Tuincentrum voor de finale. In Tilburg streden er twaalf elftal len om de finaleplaatsen. Amiticia versloeg in de finale Dreamteam Brugge met 8-0, maar aangezien de Belgen niet naar Amsterdam afreizen, mag het jonge elftal van KNX zich ook opmaken voor de grote finaledag in de Sporthallen Zuid. Organisator Willie Hubers is zeer tevreden over het verloop van de voorronden in Leek en Amsterdam. „Ja, de voetballende teams zijn door en er is zeer sportief gespeeld. Er is geen enkele tijdstraf uitge deeld. In Tilburg was het wat hecti- scher en spannender. Ik ben daar ook twee ballen kwijtgeraakt." Voor de landelijke finaledag zijn acht plaatsen te vergeven. Uit de voorronden komen zes winnaars en verder kwalificeren de twee beste nummers drie zich voor de finaledag. The Buddies en Witboys Ajax Life nummer 11 18 januari 2003 kunnen zich dus ook gaan opma ken voor de finale. Tijdens die spannende en feestelijke slotdag in de Sporthallen Zuid, zal ook het jeugd Indoor Challenge worden gespeeld. Daar doen maar liefst 128 kinderen aan mee. Hubers: „We hebben nog veel meer aanmeldin gen gehad, maar we zitten gewoon helemaal vol. Het is ontzettend jammer voor de kinderen die dit jaar niet mee kunnen doen. Daarom zullen we volgend jaar ook voor een andere opzet kiezer;, zodat eT minder kinderen worden teleurgesteld." De Ajax Fanshop stelt voor de eerste prijs een grote rugzak beschikbaar. Voor de overige vier prijs-winnaars ligt er een getekende Ajax Life klaar. Beantwoord de volgende vragen en stuur het juiste antwoord voor woensdag 22 januari naar: AJAX LIFE, POSTBUS 22944, 1100 DK AMSTERDAM 1. De meest recente wedstrijd tussen Ajax en Arsenal vond plaats in de ArenA tijdens het Amsterdam Tournament. Wat was de uitslag en wie scoprden er? 2. Welke Arsenal-speler wordt op de foto nauwlettend in de gaten gehouden door André Bergdplmo? 3. Hoeveel treffers scoorde deze Franse spits tot dusverre in de Champions League? GOEDE ANTWOORDEN PRIJSVRAAG AJAX LIFE 9: 1. Ajax speelde zelfs vier keer tegen PSV. Twee keer in de competitie: thuis 3-2-winst, uit 2-o-verlies. Verder verloor Ajax na strafschoppen voor de beker en werd er in de winterstop met 2-1 gewonnen tijdens een vriend schappelijk duel in Portugal. 2. Wim Kieft en Gerald Vanenburg. 3. Jan Wouters. Eerste prijs:Ton Janssen; Aalst. Gesigneerde Ajax Life: W. Biemans; Gemert, W. Volkers; St. Maartensburg, C. Bol; Huizen, F. Smits; Amsterdam. AFC Ajax talentendagen Voor eerstejaars F-junioren t/m tweedejaars E-junioTen in de Krokusvakantie van 2003 Ben je geboren na 31-12-1991 en voor 01-01- 1996? Ben je een jongen en wil je graag bij Ajax voetballen? Woon je in Amsterdam of binnen een straal van 60 km rond Amsterdam? Denk je dat je net zo goed kunt worden als spelers uit de Ajax-opleiding, zodat de ArenA ook voor jou volloopt? Als je alle vragen met JA kunt beantwoor den, vul dan het inschrijfformulier volle dig in en stuur het vóót 1 februari 2003 op. Het inschrijfformulier dient voldoende te worden gefrankeerd en als briefkaart te worden verzonden. Faxen kan ook naar: 020 - 311 91 96. De Talentendagen vinden plaats van maandag 24 februari tot en met vrijdag 28 februari 2003. Specifieke wensen omtrent de indeling op een bepaalde datum kunnen, gezien het te verwachten grote aantal meldingen, niet worden gehonoreerd. Aanmeldingen van com plete teams worden terzijde gelegd. In het geval van te veel inschrijvingen zal er een voorselectie plaatsvinden onder de inschrijvers. Inschrijvingen die niet vol doen aan de gestelde leeftijdsgrenzen of die na 1 februari 2003 binnenkomen, wor den niet in behandeling genomen. Als je wordt geselecteerd, krijg je medio februari 2003 een brief waarin staat op welke datum je bij Ajax wordt verwacht. Ook in het geval dat je niet geselecteerd wordt, krijg je een brief. -»§- OPSTUREN VOOR 1 FEBRUARI 2003 Voorletters Achternaam: Voornaam: Adres huisnummer: Postcode woonplaats: Telefoonnummer: Geboortedatum: Vereniging: Elftal: Positie: Inschrijfformulier opsturen naar: AFC AJAX Talentendagen Sportpark 'De Toekomst' Borchlandweg 16-18 1099 CT Amsterdam Faxen kan naar: 020 31191 96 Je kunt het formulier ook rechtstreeks naar Ajax mailen via www.ajax.nl www.ajax.nl/sva

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 13