THIS CHRISTMAS 2003 SERVICE DE VRAGEN Ajax Life nummer 10 21 december 2002 De SUA wenst alle lezers van Ajax Life prettige feestdagen en een kampioenschap in 1. Wat doe je met Kerst eri Oud Nieuw? 2. Hoe kijk je terug op het jaar 2002? 3. Wat verwacht je sportief gezien van het komende jaar? 4. Met wie zou je wel een glaasje champagne willen drinken? en zelfs drie Champions League ontmoetingen." 3- „Ik legt de lat steeds hogeT; wil eerst meeT-en-meer spelen en daarna op naar de top: het Nederlands elftal. Maar pas in de komende jaren. Ik hoop gewoon nog meer wedstrijden te kunnen meepikken en dat iedereen die ik ken, gezond blijft. Ik ga het jaar gretig in, gretiger dan vorig jaar." 4- „Gewoon met mijn vriendin." Maarten Stekelenburg 1. „Eerste Kerstdag ben ik bij mijn schoonfamilie en een dag later bij m'n eigen familie. Of we een bepaalde tTaditie hebben? Nou, veel eten, hahaha. En natuuriijk gezellig kletsen. Met Oud Nieuw zit ik met mijn vriendin op Gran Canaria. Gaan we er negen dagen lang even lekker tussenuit." 2. „Voor mij persoonlijk was het een heel goed jaar. Ik ging van Ajax-2 naar het eerste en kwam al snel in het eerste terecht. Ondanks wat blessures heb ik al een aantal com petitiewedstrijden mogen spelen JAARGANG 10, NUMMER 10 ZATERDAG 21 DECEMBER 2002 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. I S P O R T M E D I A\ www.zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info, adreswijzigingen, opzeggingen en klachten: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Telefoon: 020 - 3111444 AFC Ajax: www.ajax.nl Z-Press sport media BV: Alex Klein Postbus 1015 3300 BA Dordrecht a jaxlifekra nt@zpress.nl Redactie Ajax Life: Aja x I ife@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Telefoon: 020 - 3111515 Telefax: 020 - 3111510 Hoofd- en eindredactie: Nico Smith Arnout Verzijl Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Sander Berends, Tim van Dorsten, Anouk Klarenbeek, Patrick Leemansjan Leerkes, Nathalie Nuiten, Daan Schippers, Martin van Zaanen, Sander Zeldenrijk. Kerstmanagement: Robert Bisschops Advertenties: Z-Press sport media BV, 078-6397070 Fred van Vloten, Lambert van Waardenburg Prepress: Nauta en Haagen, Helmond Vormgeving: Guilhermo Barten Chiel Wilbers Marinus van den Eisen Druk: Drukkerij De Jong, Baarle-Nassau Lidmaatschap SVA: bedraagt 25. een gezinslid betaalt 17,50. Hiervoor krijgen zij: Supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Supportersvereniging activiteiten gratis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken Copyright: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenig vuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en open baarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Z-Press Sport Media BV VOLGENDE EDITIE VERSCHIJNT OP 18 JANUARI 2003 1. „Kerst vier ik in Roemenië met mijn moeder en andere familie. Waar ik Nieuwjaar doorbreng weet ik nog niet, want ik heb meerdere opties. Misschien wel gewoon in Amster dam. We vierden vroeger Kerst altijd met de familie. Dan zaten we thuis gezellig met elkaar te praten, te eten, te praten en te eten, hahaha. We zongen ook Kerstlied jes. Dat blijven fijne herinnerin gen." „Het was een goed jaar. Met Ajax had ik veel succes: de titel, de beker en de Super Cup. En nu loopt ons avontuur in de Champions League nog tot na de winterstop. Als het met het team goed gaat, dan gaat het met mij ook goed. Dit was abso luut mijn beste jaar tot nu toe." 3- „Ik hoop dat 2003 nog beter wordt dan 2002. Op privé-gebied ver wacht ik geen grote veranderin gen. Ik hoef nog niet zo nodig te trouwen en ben ook nog niet toe aan kinderen. Ik wens iedereen al het beste en hoop zelf fit te blij ven." 4- „Ik weet het niet. Dit is een tricky vraag. Een knap meisje? Kun jij iets regelen dan, hahaha? Ik weet het echt niet. Ik kan het je aan het einde van het seizoen vertellen. Als we de beker en de landstitel heb ben gewonnen." AMSTERDAM - Er gaat bijna geen uur voorbij of het is op de radio te horen. WHAM met 'Last Christmas'. Ajax Life is echter meer benieuwd naar wat de Ajacieden dit jaar gaan doen, in de periode tussen de wedstrijd tegen Excelsior en de 8e januari, als de training wordt hervat en stelde een aantal van hen vier vragen. „Anders dan vorig jaar blijf ik nu lekker thuis. We zijn de laatste tijd zo vaak met de ploeg weggeweest, dat ik het fijn vind om deze Kerst eens heel burgerlijk te vieren. Ik ben eigenlijk opgegroeid zonder Kerstmis, want vroeger gingen we altijd op wintersport. Dan was het 's ochtends om acht uur 'Goei- emorgen, prettige Kerst' en vervol gens ging je skiën. Dat echte Kerst sfeertje kende ik dus helemaal niet; dat is iets van de laatste jaren. Ik vind het wel heel gezellig. Al die lampjes in de stad, de weken voor de Kerst." 2. „Op sportief gebied was 'de dubbel' natuurlijk fantastisch. Ik had het persoonlijk ook niet verwacht, dus dan is het twee keer zo leuk. Ik weet nog dat de hele ploeg elkaar in de kampioenswedstrijd, zo'n twee minuten voor tijd, aankeek. Liepen we een beetje te dollen. Dat ik kam pioen kon worden. Ongelooflijk." 3- „Ik ben nu natuurlijk op het tweede plan terechtgekomen. Dat vind ik ook logisch. Ik ben 33 jaar en de club maakt een enorme groei door met al die jonge middenvel ders. Écht, dan heb ik daar vrede mee. Ik hoop een ondersteunende rol te kunnen vervullen en hoef ook niet per se naar een andere club." 4- „Met de buren. Voor dat we in de buurt kwamen wonen was het een dooie boel, maar ondertussen heb ben we daar verandering in gebracht. Hoe? De buren gewoon bij de strot grijpen, ons eigen huis in sleuren en gezellig drinken met z'n allen. Ik èis zelfs dat ze cham pagne komen drinken." 1. „Ik houd het heel simpel. Ik ben gewoon thuis en we gaan lekker eten met m'n ouders en schoon ouders. Oud Nieuw vier ik met mijn beste vriend. Na twaalven gaan we de buurt door en drinken een biertje. Gewoon gezellig. Hierden is een rustig dorp. Ze hebben hier ieder jaar de traditie om op Oudejaarsdag 'het vat leeg te drinken'. Zo noemen ze dat! Dan ga we naar onze stamkroeg, drinken een biertje en luisteren naar live muziek." 2. „Ik ben dit jaar vader geworden van een dochtertje, Isa, m'n eer ste; een fantastische ervaring. Op sportief gebied waren het winnen van de UEFA Cup met Feyenoord en het spelen in de Champions League met Ajax mooie en aparte momenten. Twee jaar geleden dacht ik nog gewoon vijfjaar bij AZ te zullen keepen. Maar alles is veranderd. Leuk om mee te maken." 3- „Ik blijf sowieso tot juni bij Ajax. Daarna begint het nieuwe sei zoen en dan sta ik nog twee jaar onder contract bij AZ. Ik wil graag naar een club waar ik wel het hele seizoen onder de lat kan staan, zonder dat gedoe heb met geldzaken of wat dan ook. Maar het blijft afwachten. Ik heb trouwens net een boerderij gekocht in Hierden." 4- „Met Bridget van BNN. Dat vind ik wel een leuke vrouw. Lekker een beetje ouwehoeren. Een leuke meid om te zien." Daar hoorden zij Eng'len zingen: Ajax, Ajax, Ajax... „Gewoon lekker thuis. Eerste Kerstdag ben ik met vrienden en Tweede Kerstdag wil ik naar Carré voor het Kerstcircus. Ik moet alleen wel opschieten met kaarten kopen, want anders is het uitverkocht. Afgelopen jaar zijn we er ook geweest en dat was hartstikke leuk. Ik houd van die gezelligheid." 2. „Ik denk dat we een fantastische eerste seizoenshelft hebben gehad. De groep wordt steeds hechter. Er zijn geen groepjes; iedereen kan het goed met elkaar vinden. We raken ook steeds beter op elkaar inge speeld en zijn gewoon ontzet tend goed bezig." 3- „Het 'vrouwtje' is uitgerekend in juni, dus ik heb dan lekker vakantie. Dat is hartstikke mooi gemikt, hahaha. Ik ben erg blij maar niet nerveus, maaT dat komt misschien nog wel. Natuurlijk gaan we weer voor de titel. We zijn jong, spelen goed en staan natuurlijk niet voor niets bovenaan. Als we dit vasthouden, worden we gewoon kampioen." 4- (na lang aarzelen): „Katja Schuurmans, hahaha. Gaat Henk Timmer met Bridget? D's wel leuk."

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 23