ir randstad Continuïteit tig momenten dat ik 'down' ben, rijd ik naar huis in de wetenschap dat mijn kinderen me daar opvrolijken. De oudste is gek van Ajax. Ik moet altijd spulletjes voor hem kopen. We voetbal len in de tuin. De jongste is duidelijk meer getalenteerd", lacht hij. „Hij is op zijn leeftijd al verder dan Giorgios." RONALD KOEMAN Ondanks alle tegenslagen gedraagt Machlas zich als een waardig professional. „Ik ga het team niet met mijn problemen opzadelen. Ik hou me rustig en train hard. Bovendien wil ik niets doen dat het team schaadt. Ik heb ook helemaal geen probleem met Ronald Koe man. Hij is één van de beste trainers met wie ik ooit gewerkt heb." Dat klinkt opmerkelijk voor een voetballer die onder de succesvolle trainer dit seizoen nau welijks aan voetballen toekwam. „Nee hoor, de trainer begrijpt ons goed omdat hij zelf voetballer is geweest. Hij merkt 't meteen als iemand slecht in z'n vel zit. Koeman kan één van de beste trainers ter wereld worden. Maar alles valt of staat natuurlijk met de resultaten. Wie wint is een goede trainer. Althans, voor het grote publiek. Ik werk iedere dag met hem op de training en kan een eerlij ker oordeel geven." Sinds de trainerswissel van vorig seizoen, is er ook op het trainingsveld veel veranderd; Machlas voelt zich daar lekkerder onder. „Adriaanse is absoluut geen slechte trainer, maar de manier waarop hij werkte, was niet goed voor mijn zelfvertrouwen. Hij begreep de spelers niet. Zijn trainingen vergden teveel van ons. Hij merkte de momenten waarop een speler moe was nooit op en daar is-ie over gestruikeld. Ik ging ook nooit met plezier naar de training; was bang om fouten te maken. En als jonge spelers zo'n gevoel heb ben, is dat slecht voor hun ontwikkeling." HUMOR Voordat de wegen van Adriaanse en Ajax zich scheidden, werd Shota Arveladze aan het Schotse Glasgow Rangers verkocht. Machlas had het daar moeilijk mee, want de Georgiër is één van zijn beste vrienden in de voetballe rij. „Ik mis hem heel erg; bel hem vaak om te vragen hoe het gaat. We kunnen het altijd erg goed met elkaar vinden; hebben dezelfde humor. En misschien speelt onze culturele achtergrond ook wel een rol. Shota heeft een goed karakter. Als het tegenzit, blijft hij altijd positief." Met een lach ontkent Machlas via Ajax Life een open sollicitatie richting Glasgow Ran gers te doen. Liever praat hij over de opmer kelijke opmars van het Griekse voetbal. Is een terugkeer naar zijn vaderland een optie? „Er zijn daar drie goede ploegen, die bijna altijd in de Champions League spelen. Maar ik hoef niet per sé terug naar Griekenland, hoor. Ik wil de deur niet voor andere ploegen dicht gooien." CHAMPIONS LEAGUE Champions League. Het woord is gevallen. „Nu we de volgende ronde hebben gehaald, kunnen onze jonge spelers nóg meer ervaring opdoen; verder is het natuurlijk goed voor de uitstraling van de club. Ajax is toch een paar jaar weggeweest." Zo is de Griek - ondanks alles - erg positief over dit seizoen en hoopt stiekem - net als vorig jaar - toch weer op het Leidseplein te staan. Machlas praat nog steeds vol enthou siasme over de huldiging na de gewonnen bekerfinale. „Zoveel zingende mensen. Ik kon gewoon niet geloven dat ik daar stond. Som mige jongens konden er vanwege interland verplichtingen niet bij zijn. Ik moest eigenlijk ook naar Griekenland, maar ik belde de bondscoach en vroeg hem of ik alsjeblieft een dag later mocht komen. Ik moést het gewoon meemaken. Het was amazing en smaakt absoluut naar meer!" U wilt als ondernemer kwaliteit leveren en dat op het afgesproken moment. Om sterk in de markt te staan heeft uw organisatie gemotiveerd en gekwalificeerd personeel nodig. Randstad brengt vraag en aanbod op de arbeidsmarkt bij elkaar. De juiste mensen op de juiste plaats op het juiste moment. Ons diensten aanbod is breed; variërend van het vervullen van een tijdelijke vacature tot en met de begeleiding van herintreders in een nieuwe functie. Opereert u in een specifieke branche en bent u op zoek naar geschoold personeel? Randstad heeft een aantal specialisaties die kennis hebben van deze markten en weten aan welke eisen medewerkers moeten voldoen. Eventueel kunnen ze via ons een aanvullende opleiding volgen. De branches waarin we werken zijn transport, zorg, ICT, logistiek, onderwijs, callcenters en de bouw. Ook kunnen we u adviseren bij reïntegratie- en mobiliteitsvraagstukken. Daarnaast hebben we specialisaties voor secretaressen en pas afgestudeerde hbo'ers en wo'ers. Wilt u weten wat Randstad voor uw onderneming kan betekenen? Wij zijn u graag van dienst! Meer informatie over Randstad vindt u op www.randstad.nl Ajax Life nummer 8 23 november 2002 Nikos Machlas speelde tijdens het Amsterdam Tournament voor het laatst in Ajax i. In de laatste wedstrijd had Michael Reiziger van FC Barcelona alle moeite om hem in bedwang te houden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 7