Surinaamse kerst AdHH HIAS CIUB PBSI Winnaars Ajax verrassingspakket! Win een Ajax mini-cap! Agenda Ajax Kids Club Ajax Kids slapen in Ajax-kamers Ajax Life nummer 6 17 oktober 2002 Het antwoord op de prijsvraag uit de vorige Ajax-Life is: FC Twente. Want daar speelde Andy van der Meyde in seizoen 1999-2000. Uit alle goede inzendingen zijn de volgende winnaars geloot: Tom Jaegers uit Oploo Karlo van de Weerthof uit Eist Guus van der Linden uit Gemert Cefeliciteerd! De pakketjes zijn naar jullie onderweg! Zaterdag 19 oktober Shoot out tijdens Ajax - AZ Woensdag 23 oktober Ajax Kids Tour voor District Zuid Oost Zaterdag 26 oktober Line up en penalty shoot out tijdens RKC Waalwijk - Ajax Zondag 3 november Shoot out tijdens Ajax - Willem II Zaterdag 16 novembeT Ajax Kids Tour voor District Zuid West Neder land en België Zondag 17 november Shoot out tijdens Ajax - NEC Zaterdag 30 november Sinterklaasfeest Ben jij 16 jaar of jonger? Dan kun je door het beantwoorden van de volgende vraag een Ajax mini-cap winnen om op je Taam te plakken. We geven er drie weg. Een moeilijke vraag dit keer, maar de echte fans weten het vast wel: Hoe lang is Christian Chivu? 1.83 meter 1.75 meter 1.89 meter Stuur je antwoord naar: Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopstraat 49 3404 AT IJsselstein Vergeet niet je lidmaatschapnummer te vermelden (van de Kidsclub of Supporters vereniging). De winnaars worden bekend gemaakt in het volgende nummer. Ajax-NAC 2-2 Heb jij een leuke tekening van Ajax, een foto van jezelf in Ajax-tenue of een leuke brief? Stuur die dan naar: Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopstraat 49 3404 AT IJsselstein In elke Ajax-Life worden de leukste inzendingen geplaatst. Onder Tedactie van Anouk Klarenbeek Dit is Lara Hinderink. Zo zie je maar, Ajax Life is zelfs voor de jongste onder ons. Blij datje Ajax Life zo leuk vindt, Lara. Nog veel lees- en kijkplezier! Mijn naam is Roy Danny de Nooijer en ik woon in Middelburg. Ik ben geboren op 22 juli 2002. Net als mijn papa en mama ben ik al een grote Ajax-fan. Op deze foto ben ik nog aan het herstellen van de bevalling, maar zoals je ziet gaat het goed. Ik heb al balgevoel en hopelijk speel ik ooit in Ajax 1. Nog even flink groeien en dan lukt het zeker. Je echte voetbalnaam belooft al vast veel! Het echte Ajax-gevoel begint al op jonge leeftijd. De één wordt het met de paplepel ingegoten, omdat ouders de baby al in Ajax-tenue in de wieg leggen en er al snel met een Ajax-slabbetje wordt gegeten en uit een Ajax-beker wordt gedronken. De ander komt niet uit een Ajax-familie, maar raakt op zesjarige leeftijd zo onder de indruk van het spel van Ajax op de televisie, dat ook diegene meteen fan is. Hoe kinderen Ajacied worden, maakt niet uit. Maar eenmaal besmet met het 'Ajax-virus' is er geen ontkomen meer aan. Duidelijk is, dat dit zeker geldt voor de volgende vier Ajax Kids: Kevin, Nordin, Jordi en ignace. wedstrijd. Als je wilt klagen, ga je maar naar de hospitality desk." Een NAC speler die ook opvalt, is Engel haar: „We krijgen een Surinaams kerst feest in de Holland Casino Eredivisie, Engelhaar en Denneboom zijn er al. De vol gende Surinamer die meedoet, heet waar schijnlijk kerstbal." Als Koeman in de 30e minuut een dubbele wissel toepast, is er sprake van een record: „Dat is nog nooit vertoond, een dubbele wissel binnen een half uut." „PSV heeft trouwens ook een nieuw record, ze hebben woensdag het snelste tegendoelpunt in de Champions League tegen gekregen." Vlak voor rust raakt Chivu geblesseerd: „Dat woTdt lachen, als in de tweede helft onze keeper ook nog traditioneel uitvalt, dan moet Witschge op doel." In de rust spreken we af, dat als NAC nog een keer scoort we direct weggaan: „Ik heb vanmorgen al de eucharistieviering moe ten laten schieten om hier op tijd te zijn, maar dit is niet echt christelijk meer." Maar we worden gedwongen de hele wed strijd uit te zitten, in de ijdele hoop op 3-2: „Gelukkig hebben we een punt, maar ik hou woensdag m'n hart vast." „Vorig sei zoen verloren we van NAC, dus dit is pure winst, laten we daar maar snel een biertje op drinken." Het kwartet, Kevin Loukou, Nordin de Korte, Jordi Klompen Ignace Bosman, kent elkaar niet. leder van hen komt uit een ander deel van Nederland, maar zij hebben één overeen komst: Ajax staat centraal in het leven van de vier kinderen en zij laten hun clubliefde alle maal zien door te slapen in een prachtige Ajax-kamer. Zo vertelt Kevin Loukou uit Koog aan de Zaan in zijn Ajax-pyjama: „Ik spaar echt alles wat met Ajax te maken heeft. Ik heb inmiddels zo veel dat het allemaal niet eens meer in mijn Ajax-slaapkamer past. De grote vlaggen kan ik niet meer aan de muren hangen, want die zijn al hartstikke vol met posters, een groot getekend Ajax logo en sjaaltjes. Ook heb ik tientallen foto's aan de muur hangen van mij samen met verschillende Ajax-spelers. Zo sta ik erop met Richard Witschge, maar bijvoor beeld ook met Wamberto. Ik ben uiteraard ook lid van de Ajax Kidsclub. Het bewijs daar van is de oorkonde van het lidmaatschap van de Ajax Kids Club, die naast de deur hangt. Ik ben pas zes jaar, maar heb al drie jaar een sei zoenkaart. Ik ben Ajacied in hart en nieren, omdat ik het erg leuk vind in De ArenA." Mmï Jordi uit 't Harde tussen al zijn Ajax spulletjes. Nordin uit Tholen heeft een echte Ajax-kamer. Ondanks het vroege tijdstip is iedereen ruim op tijd in Leentje aanwezig. De stem ming zit er direct goed in, vooral als een 'Oboema-achtige Afrikaan', met een gigantisch kleed om, de bar binnenkomt en een cognac bestelt. Drie minuten later heeft hij er vier op en gaat weer: „Die is zich zeker moed aan het indrinken voor de wekelijkse zondagmiddag kippenslacht." Zelfs Ton komt binnen: „Hé Ton, leuk dat je er bent, waarom heb je een pak aan? Heb je gisteravond het jeugdjournaal gepre senteerd?" „Nee, ik moest afdansen." Nadat we een kwartier op de metro heb ben moeten wachten, komen we bij de ArenA in een gigantische rij terecht. Ieder een moet gefouilleerd worden: „Als we voortaan altijd gefouilleerd worden dan neem ik de volgende keer een fles massa geolie mee." „Of een fles Midalgan, kun nen ze lekker je spieren insmeren voordat je al die trappen opmoet." De wedstrijd is een drama: „Die tweede goal van NAC is identiek aan die eerste, in Tunesië kennen ze blijkbaar het gezegde over die ezel en de tweede keer en dezelfde steen niet." Bert K.: „Kunnen we Bobson in de rust niet terugkopen?" Bert W. vindt het ook niks: „Wat een kutwedstrijd!" „Bert, jij mag niet zeuren, je stoel is gerepareerd. Je kan kie zen, of een kapotte stoel, of een mooie En omdat Kevin ook aan Ajax wil denken als hij niet in het Amsterdamse stadion is, staat zijn bed in een voetbaldoel. Nordin de Korte heeft ook zo'n prachtige Ajax-slaapkamer. Hij slaapt onder een Ajax- dekbed, heeft alle Ajax video's, een mooie Ajax-lamp en een Ajax-klok. Uiteraard heeft hij ook het enige echte Ajax-tenue aan, wat hem erg goed staat. Daarmee maakt Nordin de blits in zijn woonplaats Tholen. Een grote Ajax-fan is ook Jordi Klomp uit 't Harde. Zelfs zijn beer is helemaal in Ajax- tenue. En behalve alle Ajax-vlaggen, de Ajax- vla, Ajax-vaantjes en het Ajax-behang, heeft JoTdi nog iets bijzonders: „Mijn papa en ik hebben zelfs Ajax-klompjes aan onze voor deur hangen." En dat past goed bij de familie Klomp! Ignace Bosman (10) woont in Assen. Dat is een paaT honderd kilometer van De ArenA, maar dat maakt hem niets uit: „Ik kom uit het hoge NooTden, maar mijn slaapkamer is het bewijs dat ik een échte Ajax-fan ben. En natuurlijk ben ik lid van de Ajax Kids Club!" Omdat deze vier Ajax Kids zulke grote sup porters zijn, beloond de Ajax Kids Club hen met een elftalkaart, spelerskaart, sticker en mini-vaantje, zodat zij hun slaapkamer nog voller met Ajax-spulletjes kunnen maken. De cadeautjes zijn onderweg!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 11