Kom naar de kids-activiteiten op de Ajax Open Dag! Strandvoetbal razend populair bij Ajax Kids Club leden! IMAM AIDS CIUB POST Wist je dat... Win een Ajax sleutelhanger! Winnaars Ajax portemonnee! Ajax Life nummer 2 7 augustus 2002 Onder redactie van Anouk Klarenbeek AMSTERDAM - Op 7 augustus zijn jullie allemaal welkom op de Open Dag van Ajax! De gezellige familiedag wordt weer op Sportpark De Toekomst gehouden. En er is ontzettend veel te doen voor kinderen! Deze dag mag je dus niet missen! Zo kun je kijken naar demonstra- tietrainingen, uiteraard onder lei ding van trainer Ronald Koeman en zijn assistent Ruud Krol. En je kan op de foto met de prijzen van afge lopen seizoen: de nationale beker en de kampioensschaal. Er zijn veel optredens van artiesten. De pre sentatie van de nieuwe selectie en technische staf vindt plaats en je kan handtekeningen van alle spe lers verzamelen. Wil je zelf voetballen? Dat kan! Want er zijn een aantal fantasti sche voetbalspellen op De Toe komst. Zo is er een prachtig opblaasbaar voetbaldoTp en kun je meedoen aan de Adidas Predator Cup. Mocht jij daarna nog tijd heb ben, dan kun je een rondleiding krijgen door De Toekomst en uiter aard door 'het huis van Ajax': de Amsterdam Arena. Maar het leukste van de dag is wel licht het Ajax Kidsdorp! Dit dorp is speciaal gemaakt voor alle Ajax- fans tot en met 12 jaar. Niemand anders mag er binnen. Het dorp staat vol met allerlei spelattracties. Zo is er een ballonnenclown en een ballenbad voor de allerkleinsten tot en met een megabaan en mini- trikes voor de grotere kinderen. Ben jij lid van de Ajax Kids Club? Dan bof je, want op de Open Dag zijn er ook exclusieve onderdelen voor Ajax Kids Club leden, leder uur worden hele mooie Ajax-prijzen verloot. Vergeet je lidmaatschap nummer niet, want dat is die dag je lotnummer! Daarnaast wordt een Ajax Kids Club Puzzeltocht gehou den. Het bestaat uit drie onderde len, namelijk de Ajax Quiz, het zoe ken van 'mystery guests' en attrac ties. In de Ajax Quiz wordt de actieve Ajax-kennis van de leden getest. De vragen staan voorgedrukt op het deelnameformulier. De bedoeling van het zoeken naar de 'mystery guests' is het vinden van een aan tal mensen, die verkleed rondlopen in het kidsdorp. Zij hebben een vraag voor je, waarmee veel pun ten zijn te verdienen. Het ant woord is te vinden in het dorp zelf. Zodra je een van de 'mystery guests' vindt, moeten zij je een wachtwoord geven om de vraag te krijgen. Ook met de zes attracties kun je punten verdienen. Binnen een bepaalde tijd moet je een par cours van een attractie zo snel mogelijk zien af te leggen. Om iedereen een eerlijke kans te geven punten te verdienen, wordt er gespeeld in drie leeftijdscatego rieën (5-7 jaar, 8-10 jaar en 11-13 jaar). Ben jij 16 jaar of jongerDan kun je door het beantwoorden van de volgende vraag een metalen Ajax sleutelhanger winnen in de vorm van het Ajcx-thuisshirt. We geven er drie weg. In welke plaats is Victor Sikora geboren? Amsterdam Deventer Arnhem Stuur je antwoord naar: Ajax Life Kids-Redactie, Johann Knoopstraat 49,3404 AT IJsselstein De winnaars worden bekend gemaakt in het volgende nummer. SCHEVENINCEN - Op 26 juli vonden de Beach Soccer Series plaats. De Nederlandse Beach Soccer Bond hield het gezellige strandoernooi speciaal voor alle leden van Nederlandse Kidsclubs. Uiteraard deed Ajax ook mee. De Amsterdammers voetbalden tegen teams van Cambuur Leeuwarden, SC Heer enveen, NAC, FC Twente, FC Utrecht en Vitesse. De Ajacieden genoten van de zon, de zee, het strand, maar vooral van het voetballen! Zo ook Paola van der Veen (8). Zij was een van de uit blinksters van het toernooi. Het kleine, blonde meisje schitterde aan de bal en scoorde wat af: Op gras kun je meer rennen. Op het strand voetballen is veel moeilijker, maar ik vind het daarom leuker." Eén van de Ajax teams, die deelna men aan het strandtoemooi. Hallo, wij zijn Mitchell en Patrick Ravenhorst. Wij zijn twee jaar. Onze vader is helemaal Ajax-gek. Ze noemen ons al de nieuwe broer tjes De Boer. Hopelijk komen wij in de Ajax Life te staan, want we wil len papa Rick verrassen. Wat een leuke foto Mitchell en Patrick! Een echte Ajax-familie. Jul lie papa zal trots op jullie zijn! Hoi, hier op de foto staan Ilse (7) en Dian (5) Verberne uit Liessel. We zijn aan het dansen op het lied 'We are the champions', want wij zijn net als papa en mama echte Ajacieden. Deze foto is genomen op de dag dat Ajax de beker heeft gewonnen. 'Dubbelfeest' dus! Het is een veiras- sing voor onze papa als hij de foto van zijn kids in de Ajax Life ziet! Groetjes van Ilse en Dian Verberne. Dag papa Verberne, dat is een ver rassing hè! Wat zullen jullie gedanst hebben, Ilse en Dian! Wat een groot feest was dat hè, kampioen én bekerkampioen! Geweldig! Hallo, mijn naam is Raymond Leis tra uit Harderwijk en ik ben fan van Ajax. Toen Ajax kampioen werd en de beker won heeft mijn vader gelijk mijn fiets geschilderd in de Ajax-kleuren en er stickers van Ajax opgeplakt! Hij heeft ook al een Ajax-kamer voor mij gemaakt. Hierbij stuur ik een foto van mij en mijn fiets. Ik hoop dat ik in Ajax Life kom. Mijn vader is al heel lang lid van de supportersvereniging. Bedankt voor je mooie brief en foto. Je hebt vast een leuke vader, Ray mond! Met zo'n toffe fiets maak je zeker de blits in Harderwijk! Heb jij een leuke tekening van Ajax, een foto van jezelf in Ajax-tenue of een leuke brief? Stuur die dan naar: Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopstraat 49 3404 AT IJsselstein Het antwoord op de prijsvraag uit de vorige Ajax-Life is: Lucky is de mas cotte van de Ajax Kids Club. Uit alle goede inzendingen zijn de volgende winnaars geloot: Tom van HeTk uit Hulsel llona Nijgh uit Valkenburg Gerard Verflagen uit Best Gefeliciteerd! De portemonnee is naaT jullie onderweg! Wist je dat de Ajax Kids Club de afgelopen weken een leuke actie hield? Als voorbereiding op de competitie speelde Ajax de afgelo pen weken ontzettend veel oefen wedstrijden. Trainer Ronald Koeman stoomde zijn (en onze) jongens op die manier klaar voor het nieuwe sei zoen. Ook de Ajax Kids Club was aanwezig tijdens de wedstrijden. De kinderen, die de wedstrijden bezochten en lid werden van de Ajax Kids Club, maakten kans om met hun favoriete Ajacied op de foto te gaan en handtekeningen te verzamelen. Zo was bij Zeeburgia- Ajax Joey Vermeulen de geluksvo gel van de dag. Hij mocht op de foto met Richard Witschge. Bij AGOW - Ajax in Apeldoorn was de'lucky'kid van de wedstrijd Thomas Valk. Hij wilde dolgraag op de foto met Christian Chivu, dus de Kids Club regelde dat. Thomas kreeg ook een handtekening van de Roemeen en omdat Thomas wat terug wilde doen gaf hij ook zijn handtekening aan Chivu: de omtrek van zijn eigen handje! Dat was een leuk idee van Thomas, misschien geven de voetballers voortaan ook wel op die manier een echte handteke ning! Chivu vond het in ieder geval ontzettend leuk!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 17