Ajax Kids maken plezier op supportersfeest! AJ AX NIDS HO RT Lijni2 district Oost naar Amsterdam Tournament 2002 ABN AMRO Ajax toer in Didam DISfRICÏS- UlUltf 5 Ajax Kids Chub Pest Heb jij een leuke tekening van Ajax, een foto van jezelf in Ajax- tenue of een leuke brief. Stuur die dan naar: Wm «en Ajax i*m;iMnijsi Door het beantwoorden van de volgende vraag kun je in deze Ajax Life een pakketje winnen met daarin leuke Ajax- spulletjes. AMSTERDAM - Lijni2 van district Oost verzorgt op vrijdag en zon dag 2 en 4 augustus een busreis naar het Amsterdam Tourna ment. Lijni2 reserveert (indien gewenst) uw kaartje(s) en de bus. Mensen die reeds in het bezit zijn van een kaartje, betalen alleen de busreis. De busprijs inclusief toe gangsbewijs voor twee wedstrij den bedraagt EU RO 48,50 per per soon. De busprijs exclusief kaartje bedraagt EURO 16,50 per persoon. Het kan nog mooier! Supporters die echt een dagje uit willen, kun nen met Lijni2 op 4 augustus voor een compleet arrangement kiezen, wat bestaand uit: een rondleiding Arena, met toe gangskaartjes voor de wedstrij den en de busreis. De prijs bedraagt EURO 57,00 per per soon. All in. Leden van de Supportersvereni ging Ajax krijgen zowel op 2 als 4 augustus EURO 2,50 korting peT lid. Aanmelden vanaf heden, dit doe je door te bellen met 06- 5°557932 of te schrijven naar: Supportersvereniging Ajax dis trict Oost, Postbus 69, 6900 AB Zevenaar. E-mail kan ook: wjahub@ajaxamsterdam.nl Voor beide wedstrijddagen heb ben we 50 kaarten weten te reser veren, dus voor de echte liefheb bers is het raadzaam om snel te reageren. Deelname op volgorde van binnenkomst. DIDAM - Op woensdag 1 mei waren de voetbalvelden van DVC'26 uit Didam het decor van het voetbal spektakel ABN AMRO Ajax toer. Ondanks het slechte weer aan het begin van de mid dag kwamen toch nog zo'n 750 voetballiefhebbers op dit spekta kel af. En niet voor niets, want de aanwezige Ajax spelers namen ruim de tijd voor de supporters voor het uitdelen van handteke ningen. Voor DVC'26 werd het feest aan het eind van de dag compleet, want maar liefst drie clinic deelnemers plaatsten zich voor de landelijke finale-dag, die inmiddels heeft plaats gevonden. Twee DVC-ers waren ook op deze landelijke finale dag erg succes vol en behaalden, zowel de eeTste prijs zowel in de categorie 9-10 jaar, alsmede in de categorie 11-12 jaar De supportersvereniging van Ajax bestaat tien jaar! En onder alle fans, die het feest in Hotel Okura in Amsterdam vierden, bevond zich ook een aantal kinderen. De jonge supporters hadden een fantas tische avond, want zij konden alle spelers van Ajax ontmoeten. Wie heeft de mooiste Ajax kamer? In elke Ajax Life wordt voortaan de Ajax-kamer verkiezing gehou den op deze Kids Pagina. Is jouw slaapkamer een mini-Arena of baTst jouw stekkie van de Ajax- spulletjes? Stuur dan een leuke foto van jouw kamer naar: Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopsriaat 49 3404 AT Usselstein Als jouw foto geplaatst wordt in Ajax Life ontvang je een Ajax-ver- rassingspakketje. Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopstraat 49 3404 AT Usselstein In elke Ajax-Life worden de leukste inzendingen geplaatst. Wiiwaan Ajaxsleutel Hangen Het antwoord op de prijsvraag uit de vorige Ajax Life is: Hatem Trabelsi uit Tunesië. Uit alle goede inzendingen zijn de volgende drie winnaars geloot: Floris Toonen uit Maasbommel Mike Koopmanschap uit Eindhoven Frank Bronkhorst uit Nunspeet Gefeliciteerd! De sleutelhanger is naar jullie onderweg! Welke Ajax-speler scoorde de gelijkmaker in de Amstel Cup finale? Wamberto Zlatan Mido Stuur je antwoord naar: Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopstraat 49 3404 AT Usselstein De winnaars worden bekend gemaakt in het volgende nummer. Door Anouk KlaTenbeek Tussen alle Ajax-Kids vielen Dar win Kartadjoemena (14) en Beau van Droffelaar (12) meteen op. Bei den hadden hun rechterarm in het gips. 'Een ongelukje', aldus de jon gens uit Almere. Met veel geluk waren zij op het gezellige feest beland. De moeder van Beau werkt namelijk bij de garderobe in het hotel en vriendje Darwin logeerde toevallig bij de familie Droffelaar. Darwin was daar erg blij om, want hij is een groot Ajax-fan. Trouwens, zijn hele familie is voor Ajax: „Ik vind Ajax de beste club en Rafael van der Vaart de beste voetballer. Ik ben al tien keer bij een wedstrijd geweest en zou later graag bij Ajax willen spelen. Ik voetbalde tot voor kort nog bij Omniworld, maar ben gestopt omdat ik niet meer zo'n zin in trainen had." Beau: „Ik ben geen voetbalkenner en ben nog nooit in de De Arena geweest, maar ik vind Ajax een goede club. En dit is een hele leuke avond, want Darwin en ik kunnen nu dicht bij alle spelers komen. Wamberto, O'Brien en Trabelsi hebben bij ons beiden zelfs hun handtekening op het gips gezet. Ik wil nu snel een keer naar een wedstrijd gaan kijken van Ajax." Marco Bizet (11) uit Hoorn was uitgedost met een Ajax-vlag om zijn schouders en droeg een shirt bar stensvol handtekenin gen. Ook liep hij de hele avond met een opblaasbare Ajax- staaf. Dat hij een grote Ajax-fan is, was dus duidelijk te zien. Marco voetbalt zelfs j bij Ajax - in de Ei - en kwam op die manier John O'Brien met Ajax-fan Jari en 'Rembrandt'. aan kaartjes voor het Marco Bizet, Charles Kooy en Stan Berrevoets voetballen in Ajax E2 en Ei en willen later dolgraag in het eerste elftal spelen. Zij hebben hun shirts vol handtekeningen. tienjarig bestaan: „Het is heel leuk om voor Ajax te voetballen. Ik zou later dolgraag op het podium wil len staan en droom ervan dat de supporters dan voor mij gaan zin gen, zoals wij vandaag voor hèn deden. Ik vind het hartstikke tof op dit feest, want de muziek is leuk en alle spelers lopen rond." Charles Kooy (10) uit Purmerend, die speelt in Ajax E2, was het volledig eens met Marco: „Ajax is een ontzettend goede club en op dit feest kan ik alle spelers ontmoeten. Ik heb Van der Vaart ook al gezien. Hij is heel goed, vooral in het nemen van vrije trappen." Ook Stan Berrevoets uit Hudel- staart genoot zichtbaar van de fes tiviteiten. Hij straalde van oor tot oor, toen hij zijn idool Fred Grim zag: „Ik vind hem de beste keeper! Hij doet alles goed. Zélf keep ik in de E2 van Ajax en wil later net zo goed worden als Grim. Het zou fan tastisch zijn om later beroemd te worden. Ik vind dit een heel gezel lig feest, vooral de Amsterdamse liedjes vind ik erg leuk." Sommige kleine Ajax-fans hebben het moeilijk. Shannen de Jong (9) uit Uithoorn bijvoorbeeld. Het meisje heeft een vadeT, die voor Feyenoord is. En haar moeder is een PSV-fan! Maar Shannen laat Shannen de Jong kijkt vol bewonde ring naar de Ajax-spelers. zich nooit overhalen van club te wisselen: „Ik maak er thuis geen ruzie om, maar ik zal nööit voor een andere club kunnen zijn. Ajax vind ik het leukste en de spelers zijn erg aardig. Ik heb vanavond Richard Knopper, Van der Vaart, Wamberto, Grim en Zlatan Ibrahimovic ont moet. Van der Vaart is het aller leukst; hij is ook de beste speler. Ik kijk altijd goed naar zijn spel, want ik voetbal zelf ook: in de F5 van de Legmeervogels. Ik kan dus nog veel van de Ajax-spelers leren. Voetbal is te gek!"

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 13