A A De Sponsor van f De club NIJMEGEN - Een 0-2 zege in Nijmegen wat afgelopen zondag voldoende voor de acht entwintigste landstitel in de clubhistorie. Treffers van Mido en Van der Meyde zorg den voor een emotioneel einde van een zwaar seizoen. Ajax is de terechte kampioen. Direct na afloop speelden zich op het modde rige veld de dolste taferelen af. Voor de meeste jonge Ajacieden was dit de eerste titel uit hun loopbaan, terwijl de routiniers Grim en Van Halst om geheel andere redenen over mand werden door hun emoties. Voor Grim betekende de wedstrijd de laatste competi tiewedstrijd uit zijn lange loopbaan. Van Halst kreeg van Ronald Koeman de kans op een sportieve revanche. Uiteindelijk speelde het doordachte sloperswerk van Van Halst op het Ajax-middenveld, samen met de belang rijke doelpunten van Mido, in de slotfase van het seizoen een doorslaggevende rol. Ajax eindigde het seizoen met een voorsprong van vijf punten op PSV en liefst negen punten op Feyenoord. Komende zondag kan Ajax het seizoen een perfecte bekroni j geven door in Rotterdam de Am stel Cup-finale tegen FC Utrecht te win nen. Het duel in De Kuip begint om 18.00 uur. Uiteraard staat deze Ajax Life geheel in het teken van het kampioenschap. Op de pagina's 3 en 4 berichten onze verslaggevers over het feest in Nijmegen. Elders in deze krant ook een uitgebreide reportage van de festivitei ten in Amsterdam, terwijl teammanager David Endt op pagina 5 bericht van alle gebeurtenissen die niet door de vele tiental len TV- en fotocamera's werden vastgelegd. Maar ook alle andere teams (Jong Ajax, Ai, Bi, Ci, Di, E2, Ajax 3 en de veteranen) die het onvergetelijke seizoen hebben afgesloten met een kampioenschap, worden in dit extra dikke kampioensnummer van Ajax Life natuurlijk niet vergeten.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 1