Aftrap Ajax Kids Club Raad in Artis! Ajax Kids Club Post Lid worden? Win een Ajax-sleutelhanger! Welke Ajax-speler is geboren in Tunesië Is dat Wie heeft de mooiste Ajax kamer? In elke Ajax Life maak je voortaan kans op een leuke prijs. Met het beantwoorden van de volgende vraag kun je in deze Ajax Life een mooie sleutelhanger winnen, in de vorm van een Ajax-shirt. De Ajax Kids Club geeft er drie weg! Stuur je antwoord naar Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopstraat 49 3404 AT IJsselstein De winnaar woTdt bekend gemaakt in een volgend nummer. Abubakari Yakubu Hatem Trabelsi Daniel Cruz Heb jij een leuke tekening van Ajax, een foto van jezelf in Ajax-tenue of een leuke brief Stuur die dan naar: Ajax Life Kids-Redactie Jobann Knoopstraat 49 3404 AT IJsselstein In elke Ajax Life worden de leuk ste inzendingen geplaatst. In elke Ajax Life wordt voortaan de Ajax-kamer verkiezing gehouden op deze Kids Pagina. Is jouw slaapkamer een mini- Arena,Of barst jouw siekkie van de Ajsx*spu!!etjesStuur dan een leuke foto van jouw kamer naar: Ajax Life Kids-Redactie Johann Knoopstraat 49 3404 AT IJsselstein Als jouw foto geplaatst wordt in Ajax Life, ontvang je een Ajax-ver- rassingspakketje. telde Felix Klos: „Dat kost geld en dan kunnen we weer minder vaak wat leuks gaan doen." De zeven kleine Ajax supporters vinden de inhoud van het boekje hartstikke leuk, vooral de inter views met spelers lezen zij graag. Maar zij zouden wel wat meer nieuwtjes willen lezen over de spe lers, leuke feitjes en statistieken. Vervolgens somden de kinderen nog allerlei activiteiten op, die ze graag met de hele Kids Club zou den gaan doen. Zo wil Rachelle van Delsen een keertje met de Kids Club naar een training van Ronald Koeman gaan kijken, had Henk Bosch het idee om op een Ajax- voetbalkamp te gaan en wil Sebas- tiaan Schutijser dat er een leuke en moeilijke Ajax-quiz op internet OOK MEEPRATEN? Wie niet in de Raad zit, kan tóch meepraten. Stuur een e-mail naar kidsclub@ajax.nl of een briefje naar de Ajax Kids Club, t.a.v. Ajax Kids Club Raad, Postbus 12044,1100 AA in Amsterdam. Jouw opmerkingen worden dan bij de volgende vergadering van de Raad besproken. Wil jij - net als de zeven kinde ren in de Kids Club Raad - lid worden van de Ajax Kids Club? Overleg dan met jouw oudeTS en bel 020 - 31114 44 of kijk op www.ajax.nl/kidsdub vooT het inschrijfformulier. Ajax Life nummer 19 9 mei 2002 namen zij eerst kritisch het club blad door. Na heftig vergaderen, was de Raad het eens: het clubblad is nu vierkant. Maar een wat groter formaat en meer glanzend papier zou beter zijn. Het liefst willen de kids ook dat het blad dikker wordt. Maar niet ten koste van alles ver komt. Anna Maria schreef alle opmerkin gen op en hoopt dat ze - met behulp van de kinderen - de Ajax Kids Club nog leuker kan maken. Als beloning voor het harde werken ging de Raad, na de zware vergade ring, gezellig nog even Artis in! De Raad in Artis. Bovenste rij v.l.n.r.: Rachelle, Sebastiaan en Svenja. Middelste rij v.l.n.r.:Andy, Michael en Felix. Onder: Henk. OndeT redactie van Anouk KlaTenbeek AMSTERDAM - De twee jaar geleden opgerichte Ajax Kids Club is er voor ieder kind dat fan is van Ajax. Leden krijgen gratis het mooie clubblad en kunnen meedoen aan alle mogelijke activiteiten. Om precies te weten wat jonge Ajax-fans leuk vinden, werd onlangs de Ajax Kids Club Raad opgericht. Daarin zitten zeven kinderen, die samen met Ajax, nadenken over allemaal leuke activiteiten. Want kinderen weten immers zelf het beste wat zij willen doen! De Raad luistert aandachtig naar directeur Arie van Eijden. V.l.n.r.: Henk Bosch, Sebastiaan Schutijser, Svenja Koot, Rachelle van Delsen, Felix Klos en de broertjes Andy en Michael Jonkers. De Ajax Kids Club heeft inmiddels al bijna 7.000 leden. Al deze kinde ren lazen onlangs in hun clubblad de oproep dat zij lid konden wor den van de nieuwe Raad. Uit de kinderen die zich opgaven, is een groep samengesteld van zeven leden die onlangs voor de allereer ste keer bijeen kwamen in de beroemde Dierentuin Artis in het hartje van Amsterdam. Het was die dag zelfs dubbel feest in het die renpark, want behalve de leden van de Ajax Kids Club Raad, was er nog meer hoog bezoek. Artis be stond dezelfde dag liefst 150 jaar en om dat te vieren kwam Prinses Margriet de 'nieuwe' Afrika Savanne openen. Ook de aftrap van de Kids Raad werd niet door de eerste de beste gedaan. Algemeen directeur Arie van Eijden van Ajax was speciaal naar Artis gekomen om de kinde ren uit te leggen, waarom hij het zo belangrijk vindt dat de nieuwe Raad door iedereen serieus geno men wordt: „Naast de prestaties van de spelers op het veld, is ook de 'sfeer om het voetbal heen' heel belangrijk. Daarom moeten sup porters invloed hebben en zeker kinderen, want zij zijn de fans van de toekomst." Na zijn mooie woorden zorgde Van Eijden voor een officiële opening van de Raad, door alle zeven leden een prachtige Ajax Map te geven. De kinderen kunnen daarin alle mogelijke vergaderpunten opne men. Uiteraad wenste de Ajax directeur iedereen veel succes met z'n nieuwe taak, want in de Raad zitten zal niet altijd even makkelijk zijn. Svenja Koot is het daar hele maal mee eens: „De meeste leden zitten niet in de Raad. Wij moeten dus vooral aan hèn denken en niet alleen doen wat we zelf leuk vin den." CLUBBLAD Direct na de opening gingen de kinderen voor het eerst aan de slag. Samen met Anna Maria Hendriks van de Ajax Kids Club De Ajax Kids Club Raad heeft er zin in 7.000 leden te vertegenwoordigen! en zal zich met alle kracht inzetten om

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 19