Ajax dag in België Feyenoord Ajax I Ill's ndlIK THUIS DISTRICTSHIE Ik zoek de volledige uitzending op video (ind. voor- en nabe schouwing) van Celtic - Ajax. Wie kan mij daaraan helpen, ik ben bereidt om een kleine vergoeding (iets van Ajax) te laten toekomen. I am trying to find a friend I met on holiday in Majorca in 1985. We lost contact in 1991. His name is Mark Legierse from Soest. He was een huge fan of Ajax and always spoke about them. It would be great to find each other again and once again talk about foorball. Cab any of the supporters that may have know him please help me to get in touch. I would be very appre ciated, look forward to hearing from anyone that may know Mark. Yours in sport, Paul McCalman (pfmgolf@hotmail.com). Aangeboden: 200 stuks oude, maar wel in plastic verpakte mini shirtjes van bijna alle Europese topclubs en landenteams. Leuk voor in de kantine of thuis aan de wand. Info: 073 - 6568676 (na 6 uur 's avonds) Iwan Lexmond. Ik ben een grote fan van Dani. Wie heeft er nog iets liggen van hem, kan mij altijd contacten. Sofiane Bouderbala (Sofiane.Bouderbala@pandora.be). Wij lijn Bryan en Yoran Harmsen uit Drunen en zijn fan van Ajax. Over 11 jaar voetballen wij in Ajax en lijn de gebroeders De Boer verleden tijd en de gebroeders Harmsen de belangrijkste spe lers. Tot over 11 jaar, niet op deie pagina, maar op pagina 1 of 3 van Ajax Life. Ik ben Elberse Jaimy en voel me een echte Ajacied. Deie foto werd geno men door Antoon van Tooren tijdens lijn vakantie in Canada. Zoals je liet achter volgt Ajax je overal, want eens een Ajax- supporter, altijd een Ajax-supporter. Op woensdag 1 mei 2002 wordt in België voor de zesde keer de Ajax- dag georganiseerd. De dag bestaat uit twee activiteiten: het zesde internationale zaalvoetbaltoer- nooi voor supportersverenigingen en '10 jaar nummer i' met Michael van Praag. Het zaalvoetbaltoernooi begint om 10.00 uur en kent als deelnemers natuurlijk de Ajax Supportersver eniging en de supportersvereni gingen van Standard Luik, Club Brugge, Anderlecht en Juventus. De finale zal om 15.30 uur gespeeld worden in Sportzaal GITOK aan de Vogelenzangstraat in Kalmthout. 's Avonds vindt het feest '10 jaar nummer 1' met Michael van Praag en andere coryfeeën, waaronder een optreden van Belle Perez, plaats in Brasschaat. In het Dans en Feestcentrum Spillemaeckers aan de Bredabaan 948A zal dit bruis ende evenement door de nummer 1 van de Supportervereniging Ajax feestelijk worden ingeluid en uit geluid. Iedereen kent Michael van Praag als voorzitter van Ajax, maar Michael is nog meer en kan nog veel meer. Wat dat is, blijft geheim en kan je dus alleen weten en zien als je erbij bent. Dus Belgen en Hol landers zorg dat je eTbij bent. De avond begint om 18.00 uur met een koud buffet, voorafgaande aan de feestavond. Wil je aanwezig zijn bij het buffet om 18.00 uur dan is de entreeprijs 17,50, kom je alleen voor het feest om 20.00 uur dan is de entreeprijs voor leden 2,50 en voor niet leden 3,50. Inschrijven kan je bij Maurice Peeters via het emailadres: peeters.maurice@pi.be of je stuurt een briefkaart naar Supportersver eniging Ajax België, Putsesteen- weg 6,2920 Kalmthout. Inschrijven kan tot 26 april 2002, dus beslis snel, want op=op. De Ajax- en Feyenoord-Kids kleden zich om. ook het veld op worden begeleid en daarvoor waren elf Kameraadjes afgereisd uit Rotterdam. Terwijl er werd gewacht op de aan komst van De Kameraadjes, ston den elf zenuwachtige Ajax-Kids met hun (vaak nog zenuwachti gere) ouders al te trappelen bij de hoofdingang. Een spannende dag en niet alleen vanwege de wed strijd. In de kleedruimte maakten de Ajax-Kids kennis met De Kame raadjes en gebroederlijk werd er omgekleed. Trots trok de ene helft van de wedstrijdmascottes het shirt met de rode baan over het hoofd. En de andere helft? Die stond al klaar in het tenue van hun favoriete club: Feyenoord. Nadat iedereen was omgekleed, werd uitgelegd wat er stTaks op het hoofdveld stond te gebeuren. Nog één keer oefenen en toennaar de gracht! Terwijl de spelers aan het einde van de warming-up het veld afliepen, stonden sommigen met open mond te kijken: hun ido len van zo dichtbij. Het einde van de warming up was het moment waarop de Kids klaar moesten staan. Snel zocht iedereen Ineens zwaaide de deur open. Daar kwamen de scheidsrechters al en daarachter... de spelers! Iedere spe ler pakte de hand van de wedstrijd mascotte. Een glimlach, een aai over de bol, een paar vriendelijke woordjes van een geconcentreerde Ajax-speler viel de Ajax-Kids ten deel. Samen het veld op en je tege lijk met de Ajax selectie presente ren aan een uitverkochte Amster dam Arena is onvergetelijk! Wil jij ook een kans maken op deel name aan bijzondere Ajax Kids Club activiteitenWord dan lid van de Ajax Kids Club, tel.: 020 -31114 44 of kijk op www.ajax.nl/kidsclub voor het aanmeldingsformulier. Het einde van de warming-up, nog maar een paar minuten... zijn of haar plaats. Gelukkig was dit nog even geoefend in de kleedka mer, want bevangen door zenuwen was een paar wedstrijdmascottes vergeten waar ze ook alweer moes ten staan. Wedstrijdmascottes bij Ajax - Feyenoord. Deze wedstrijd was extra bijzonder. Elf leden van de Ajax Kids Club waren uitgenodigd om als wedstrijdmascotte de selectie het veld op te begeleiden. Op zich niet een hele moeilijke taak, wel een hele bijzondere, want alleen leden van de Ajax Kids Club mogen hieraan mee doen. De'lucky'Ajax kids namen deze spannende taak dan ook vol trots op zich. Het komt ten slotte niet iedere dag voor dat je gevraagd wordt om in het officiële Ajax-tenue een Ajax- speler te begeleiden. De Feye- noord-selectie moest natuurlijk

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 13