Ajax kids Club en de Amstel DISÏR I CSIVIiU WS RJRN THUIS Ajax Life nummer 14 21 februari 2002 Wat is de overeenkomst tussen de Ajax Kids Club en de Amstel Gup? Juist, het cijfer l\ Omdat er twee wed strijden op één avond werden gespeeld (Ajax 1 en Ajax D, werd er ook twee keer een shoot out gespeeld door leden van de Ajax Kids Club. Tijdens de rust van thuiswedstrijden in de KPN Eredivisie spelen zes leden van de Ajax Kids Club normaal gesproken tegen zes prijswinnaars van de Campina schoolmelk-actie. Zij mogen op het heilige gras van de Arena vanaf de middenlijn dribbelen naar het doel om zo de keeper passeren. Voor Amstel Cup-wed strijden komen echter de Kids Club-leden van de tegenpartij mee naar de Arena. Ponderdag 7 februari waren de juniorleden van Stormvogels Telstar aan de beurt. Helaas konden de Groningse kinderen niet komen door het late tijdstip en de lange reis van Groningen naar Amsterdam en weer terug. Paarom deed er dit keer wel een team van Campina mee. Op deze unieke 'dubbelavond', waar Ajax zich met twee teams voor de halve finale plaatste, lieten de jeugdige voetballertjes van alle vier teams zien dat ook zij kunnen sco ren. Voor de kinderen van de Ajax Kids Club is het een hele belevenis om mee te mogen doen aan de shoot out. Het gebeurt natuurlijk niet iedere dag dat je op het veld van de Arena voor zoveel publiek je voetbalkunsten mag vertonen! Pe kids zijn vaak al een beetje zenuwachtig op het moment dat ze met hun ouders bij het stadion aankomen, maar als ze het rood/witte tenue van hun favoriete club aantrekken, begint het wel heel erg te kriebelen. Maar zodra ze op het veld staan, zijn de zenuwen over en wordt er genoten van het applaus en gejuich van de Ajax-supporters. Pe Ajax Kids Club-leden maken allemaal even veel kans om mee te doen met een shoot out. Er wordt namelijk geloot tussen alle leden die nog niet eerder mee hebben gedaan aan deze activiteit en ouder zijn dan vijf jaar. Soms is deelname aan de shoot out echter onderdeel van een prijsvraag. Kortom, als het je ook leuk lijkt om dit mee te maken, word dan lid van de Ajax Kids Club! Word lid van de Ajax Kids Club. tel.: 020-3111444 of kük op www.ajax.nl/kidsclub Oost naar Theater Bowlingtoernooi Amsterdam Midden gaat darten Op 9 maart viert de Supportersver eniging Ajax haar 10e verjaardag in district Oost. Doot het grote suc ces vorig seizoen met het Ajax Lagerhuis heeft district Oost ook bij deze activiteit gekozen voor theater Bommersheuf te Zevenaar. Deze keuze is natuurlijk niet zom aar gemaakt. De mogelijkheden die dit theater biedt sluiten geheel aan bij de plannen die er rondom deze activiteit zijn. Het belooft dan ook een hele bijzondere avond te worden, waaraan diverse Ajacie- den hun medewerking zullen ver lenen. Deze avond is toegankelijk voor alle supporters maar wel op vertoon van een geldig toegangs bewijs. Normaliter ontvangt die gene die jarig is een cadeau. Als lid krijg je 2.- cadeau op de entree en betaal je dus geen 4,-, maar slechts 2,- Voor niet leden bedraagt de entree 4,-. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van Bommersheuf Zevenaar of te bestellen via hubwja@hetnet.nl, de kaartverkoop is inmiddels gestart. Op 9 maart is er geen kas saverkoop, dus voorkom teleurstel lingen en reageer snel. Laat je op deze avond zien als een Ajax support(st)er en pas je outfit daarop aan. Een deskundige jury zal uitmaken wie de mooiste of opvallendste creatie heeft en belo nen met twee toegangskaartjes voor de wedstrijd Ajax - Heeren veen. Indien gewenst kan men ook gratis gebruik maken van Lijni2 district Oost. Lijni2 Bij voldoende deelname laat Lijni2 district Oost een bus rijden naar beide wedstrijden in de finale Amstel Cup. Men dient zelf te zor gen voor een geldig toegangsbe wijs, de deelnameprijs voor leden bedraagt 11,50 en voor niet leden 14,-. Wil je dit spektakel meema ken, bel dan naar 06-50557932 of per mail hubwja@hetnet.nl PSV - Ajax op Grootbeeld De wedstrijd PSV - Ajax die voor zondag 24 maart op het pro gramma staat zal door regio Oost Gelderland op grootbeeld ver toond worden bij 't Zwijnshoofd te Didam. Entree is gratis en op ver toon van de SVA clubkaart ont vangt men één gratis consumptie. Stadion 't Zwijnshoofd opent haar poorten drie kwartier voor aan vang wedstrijd. Officieel heette het de voorronde Groot Amsterdam van het Natio naal Ajax Supporters Bowling toer nooi, maar sommige deelnemers kwamen toch echt uit verder afge legen plekken als Groningen, Assen, en midden- en west Bra bant. Er waren Arena- en uitstewards, F-siders en middle-of-the-road- supporters. Er heerste het ware Ajax familiegevoel. Er werd flink gefeest, (ook de medewerkers van bowling Borchland droegen een aardig steentje bij), en bovendien werd er ook nog eens heel aardig gebowld. De sportieve kwaliteiten van de teams liepen flink uiteen, getuige de rondescore van het team dat uiteindelijk de poedelprijs kreeg uitgereikt enerzijds (247), en die van de winnaar van deze voor ronde (583), maar de gezelligheid bij het samen sportief bezig zijn stond duidelijk voorop. Tafels en stoelen hadden het zwaar te verduren, want her en der ston den groepjes supporters die een ronde 'rust' hadden op het meubi- lair te swingen. Eigenlijk waren er deze avond alleen maar winnaars: deelnemers zowel als de medewer kers van de organiserende samen werkende districten Groot Amster dam en Midden, maar de punten telling gaf aan dat team Praathuis (1115) eerste was geworden en team Groot Amsterdam XXL (1032) tweede. Zij gaan dus zeker door naar de landelijke finale, terwijl de runners-up, te weten de teams van Wimpy (1018), Denise (1000) en Fred (969), eventueel nog uitzicht houden op dit festijn (punten-tel- ling oveT 2 rondes). Team van den Hoven won de poedelprijs. Volgende voorronde: district Mid den Mis het niet!!! Op zaterdag 16 maart wordt in het 'Praathuis' het jaarlijkse dart toer nooi gehouden. De kosten zijn 3,50 en de eerste pijltjes worden om 19.30 uur gegooid. Wees op tijd en neem jouw goeie humor mee. Voor informatie en/of inschrijving kun je ons mailen: svamidden@hotmail.com of charsan70@planet.nl. Deze drieling bereidt zich nu reeds voor op de emigratie van de Verenigde Staten naar Neder land om daar bij opa's lie velings club de sterren van de hemel te spelen. Dit is Lance Cob- ben en hij is elf jaar. Lance speelt als keeper bij Heksenberg Di en is de jeugdcarnavals prins geworden van de wijk Hek- senberg/Heer- len. Hij werd uitgeroepen in een bomvolle zaal en liep met zijn raad van elf voorop in de jeugdcarnavalsoptocht en later in de grote optocht naast Prins Carnaval. Hello, ik ben 'main man' Bowen de Boer uit Uxbridge in Canada. Hier op de arm bij mijn Nederlandse oom Michiel. Hopelijk ga ik met mamma Karin en papa Paul ook in Nederland wonen. Kunnen we gezellig samen naar Ajax.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 13