Een heel seizoen op de boekenkast Doe mee en kies speler en talent van het jaar Hoe maak ik mijn keuze kenbaar? De tussenstand Deze verzamelband is speciaal ontworpen om een jaargang van 20 Ajax Life kranten in op te bergen. Je kunt de verzamelband bestellen door 14,7s euro (incl. verzendingskosten) over te maken op rekeningnummer $4-83.10.440, t.n.v. Supportersvereniging Ajax o.v.v. jouw lidnummer en Ajax Life verzamelband Jl 21 FEBRUARI 2002 NUMMER 14 AjAX LIFE Ajax én SMS groot succes Nikos Machlas werd ook tijdens de wedstrijd tegen RKC door het publiek uitgeroepen tot 'Ajacied van de wedstrijd'. Voor meer informatie over de Ajax SMS-diensten: kijk op www.ajax.nl en houdt rond de thuiswedstrijden van Ajax de schermen in de Amsterdam Arena in de gaten. Op donderdag 7 februari hadden de Ajax-fans voor het eerst de mogelijkheid om te bepalen wie volgens hen de Ajacied van de Wedstrijd was. Om 18.00 uur trapten de jongelingen van trainer-coach Jan Olde Riekerink af voor hun kwartfinale bekerduel tegen Telstar/Stormvolgels. De talenten van Ajax 2 rekenden keihard af met de eerste divisionisten en schreven een prachtige bladzijde in de clubhistorie. Het was de eerste keer sinds de invoering van het Betaald Voetbal dat een tweede elftal zich plaatste voor de halve finale van de nationale beker. „De euforie na het eindsignaal was het mooiste van de wed strijd. Met heel het stadion op de banken en de jonge jon gens dartelend langs de tribunes", glunderde trainer Jan Olde Riekerink na afloop. Een groot aantal fans had in de sfeervolle Arena met een SMS'je laten weten dat het hele team als 'Ajacieden van de Wedstrijd' moesten worden betiteld. De bijdrage van de supporters was ook een mijl paal in de geschiedenis van Ajax. De Ajax 2-spelers gaven het goede voorbeeld en de hoofd macht van Ronald Koeman volgde met een 4-0 overwin ning op FC Groningen. Op de tribunes van de Arena wer den de twee goals van Nikos Machlas bejubeld en het stemmen per SMS gaf aan dat het publiek de Griekse spits nog immer zeer waardeert. Met overmacht, zestig procent van de fans kozen voor Nikos Machlas, werd hij de eerste 'Ajacied van de Wedstrijd' ooit. Na beide duels werd de feeststemming in het stadion nog groter toen Rafael van der Vaart beide Ajax-elftallen tijdens de loting een thuiswedstrijd bezorgde. Ajax 2 neemt het op tegen FC Utrecht i en Ajax 1 treedt thuis aan tegen PSV. Het is voor de supporters te hopen dat de twee duels wederom aanleiding geven vol enthousiasme mee te doen met de verkiezing voor de Ajacied van de Wed strijd per SMS. Stuur een briefkaart met jouw keuze, jouw naam en adres naar de Supportersvereniging Ajax, t.a.v. Speler/Talent van het jaar, antwoordnummer 615,1100 VE Amsterdam (postze gel niet nodig) of stuur jouw keuze per e-mail naar: ajaxlife@svajax.nl. Ook kun je via internet jouw keuze kenbaar maken, surf dan naar www.ajax.nl/svajax. Maak je keuze bekend. Ding mee naar één van de prijzen die de Supportersvereniging beschikbaar stelt. Als jij aan het eind van het seizoen de juiste speler of talent van het jaar kiest, wacht een ingelijst en dooT de selectie getekend shirt in de Arena op jou. Elke editie van Ajax Life verloten we ondeT de inzendingen het unieke foto album 'Ajax verovert Europa'. Speler van het jaar: 1. Rafael van der Vaart 2. Cristian Chivu 3. Cedric van der Gun De Rinus Michels Trofee voor de speler van het jaar. Rafael van der Vaart blijft, ondanks zijn blessure de nummer een bij de speler van het jaar en bij het talent van het jaar is nog steeds Johnny Heitinga de meest beloftevolle speler van dit sei zoen. De tussenstand: De Marco van Basten Trofee voor het talent van het jaar. Talent van het jaar: 1. Johnny Heitinga 2. Zlatan Ibrahimovic 3. Maxwell De winnaar van Ajax Life nummer 13 is Robin Huijsmans uit Lemelerveld.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 10