Geen winterslaap in Oost Geslaagd districtsfeest Someren-Eind Darten in amsterdam 7 FEBRUARI 2002 NUMMER 13 AjAX LiFE Het heeft even op zich laten wachten maar eindelijk valt er weer iets te melden over activiteiten die gaan plaats vinden in district Oost. Het leek erop dat deze regio bezig was met een lange winterslaap, maar schijn bedriegt zoals uit onderstaande activiteiten zal blijken. NUMMER ÉÉN: io JAAR SUPPORTER De supportersvereniging Ajax viert dit jaar haar 10e verjaardag. Bij een verjaardag hoort een ver jaardagsfeest en district Oost heeft dit verjaardagsfeest gepland op zaterdag 9 maart aanstaande in theater Bommersheuf te Zeve naar. Het belooft een hele bijzon dere avond te worden waaraan diverse Ajacieden hun medewer king zullen verlenen. Deze avond is toegankelijk voor alle Ajax-fans maar wel op vertoon van een gel dig toegangsbewijs. Als lid van de supportersvereniging Ajax krijgt u korting op de entree. De entTee bedraagt 2.- voor leden en 4,- voor niet-leden. Kaarten zijn ver krijgbaar aan de kassa van Bom mersheuf Zevenaar of te bestellen via hubwja@hetnet.nl. Indien kaarten via e-mail besteld worden, ontvangt men een bevestiging. Daarna dient men het deelname- bedrag peT bank over te maken. VAN DER MEYDE EN HEITINGA WINNEN Sporthallen Zuid was op 19 januari het decor van de landelijke finale dag Indoor Challenge editie 2001- 2002. Behalve zo'n 90 senioren deden er ook ruim 120 kinderen mee aan het jeugdtoernooi. Na diverse spannende wedstrijden in zowel de poule als in de finale wer den uiteindelijk de teams Van der Meyde (junioren) en Heitinga (mini's) winnaaT van het toernooi. Behalve een medaille en natuurlijk een speciale attentie ontvingen de winnaars ook een uitnodiging voor het nieuwe seizoen (dit seizoen is namelijk al volgeboekt) om deel te nemen aan de shoutout competi tie die bij thuiswedstrijden van Ajax in de pauze wordt gehouden. Bij de senioren moesten penalty's uiteindelijk de beslissing brengen. Het team Amicitia werd uiteinde lijk winnaar. Zij ontvingen een wedstrijdairangement Ajax - De Graafschap en zullen de suppor tersvereniging Ajax vertegenwoor digen op het Internationaal sup- porterstoemooi te Kalmhout (Bel gië). District Groot-Amsterdam organi seert weer hun jaarlijkse Darttoer- nooi. Deze vindt plaats op zaterdag 16 maart in het Praathuis te Amsterdam. De kosten zijn 3,50. Iedereen dient om 19.30 uur aan wezig te zijn, het darten begint om 20.00 uut. Voor vragen: suppor tersvereniging Ajax 020 - 3111516 of mail svamidden@hotmail.com Spanning en sensatie tijdens de finale Indoor Challenge 2002. SOMEREN - Twee weken geleden, op woensdag 23 januari, reisden vijf Ajax-speiers en één teammanager af naar het zuiden des lands. Daar vond in het Brabantse Someren-Eind een door Supportersver eniging Ajax georganiseerd districtsfeest Zuidoost plaats. Omdat, in verband met her en der opduikende files, de busreis wat langer duurde dan verwacht (drie uur), waren de heren Wamberto, Maxwell, Johnny Heitinga, Joey Didulica en John O'Brien uitgehon gerd toen hun busje eindelijk bij de locatie arriveerde. De vertraging had zelfs nog groter kunnen zijn, als toegegeven was aan herhaalde lijke verzoeken om te stoppen bij handen van deze watervlugge artiest en probeerden de trucs te doorgronden. Johnny Heitinga wilde graag zien hoe het spel 'bal letje balletje' werd gespeeld, maar gaf al gauw de moed op. Iedere keer dat hij meende het spelletje door te hebben, werd hij tóch weer verrast door de goochelaar. „Dat kan toch helemaal niet", verzuchtte de jonge Ajacied na afloop. VEEL JONGEREN Nadat de supporters in de zaal waren opgewarmd met diverse leuke acts, werd het tijd voor het hoogtepunt van de avond: het optreden van de spelers. Één voor één riep stadionspeaker Floor Thoolen de Ajacieden op het podium en stelde hen enkele vra gen. Vervolgens was het de beurt aan de supporters om een vraag aan de spelers te stellen. Zo wilde een jonge Ajax-fan van John O'Brien weten wat hij vroeger at, want zijn moeder vertelde hem altijd dat de spelers van Ajax in Alien David Endt brengt een toost uit op de vijf Ajax-spelers. Wamberto wordt bejubeld hun jeugd ook gezond aten. Helaas wilde O'Brien niet meewerken aan dit stukje opvoeding en ant woordde heel stellig: „Snoep, heel veel snoep." Natuurlijk kregen de vele fans de kans om een handtekening van hun helden te vragen en zelfs op de foto te gaan. Hierna vertrok de Ajax-delegatie weer richting Amsterdam en gingen de fans met hun aanwinsten én een zeer tevre den gevoel naar huis. een welbekende hamburgerketen. Maar gelukkig had het vrijwilli- gersteam van District Zuidoost ervoor gezorgd dat bij binnen komst een heerlijk buffet klaar stond. MARSMANNETJE Terwijl de Ajax-spelers aan de dis gingen, moest teammanager David Endt zich gaan verkleden als marsmannetje. Hij werd aan het bijna 550-koppige publiek gepre senteerd als 'Mystery Guest'. Drie supporters uit het publiek kregen de kans om twee wedstrijdkaartjes te winnen door de identiteit van het marsmannetje te raden. De spelers werden ondertussen bezig gehouden door goochelaar Jan. Met grote ogen volgden ze de 5jo supporters hadden zich in hun mooiste Ajax-kledij gehesen om dit superfeest mee te maken. Handtekeningen en foto's, krijgen en maken, ledereen stormde op ze af en al snel werden de spelers bedolven.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 12