Zesde Finale Indoor Challenge HdHH THUIS Pip van de Middenstip Gaap hèhè de winterstop voerbij tekst en tekeningen: Ric en daarom houden beren dus een winterslaap. Paarmee ben ik aan het einde van mijn spreekbeurt gekomen. Ajax Life nummer 12 24 januari 2002 Zowel de vierde plaats als de sportiviteitsprijs werden opgeëist door KNX. Dit jonge team werd laatste, maar ging wel met twee prijzen naar huis. Opa Gijsbers met zijn nieuwe aanwinst en angstig gelukkige klein zoon Djeremy. Zijn kleindochter kijkt toe of opa het goed doet. Van de kleindochter werd de naam niet in de brief gezet. Zonde, hé. Een nieuwe Ajacied is geboren, opa Gijsbers gefeliciteerd. Hallo Rafael. Mijn naam is Mark Kiaas- sen en ik ben 7 jaar, ik vind jou de aller beste voetballer die er bestaat. Ik ben ook aanvaller in de F2 van VVOG in Har derwijk en moet twee keer in de week trainen. Dat vind ik helemaal niet erg, want voet ballen vind ik het leukste om te doen. Natuurlijk heb ik een Ajax-rekening van de ABN Amro en kon ik meedoen aan een wedstrijd om een voetbalshirt te maken. Je kan wel raden wiens naam achter op mijn shirt staat: Rafael van der Vaart. Hoi, ik ben Kim van den Berg (3 maanden oud) en ik wil aan de Feyenoord-vrienden van mijn vader laten zien dat ik een echte Ajax supporter ben. Met lidnummer 2008, is mijn vader één van de eerste trouwe leden van de Supportersvereni ging Ajax. Daar ben ik trots op en mijn vader nog meer. Bij de mini's werd het team 'Heitinga' eerste en was Luciano Bijkerk de uitblinker. Het team 'Cruz' werd tweede, gevolgd door 'Zlatan' en 'Trabelsi'. De fotogenieke Bob Haarms en SVA-medewerker Urjan van Dienst, vochten een strijd uit wie het meest gefotografeerd zou wor den. Uitslag: 6-6. De tweede prijs ging naar MVB Sport, Hennie's Angels pakte de derde plaats. AMSTERDAM - Op 19 februari werd in de Sporthallen Zuid alweer de zesde finale van de Indoor Challenge gespeeld. Na enkele voorrondes in het land was zaterdag de dag van de waarheid. Acht senio ren- en zestien jeugdteams vochten voor elke meter. Bob Haarms en Lucky maakten het feest compleet. Na een zinde rende finale tus sen Amicita en MVB Sport won de eerste na strapschoppen (6-5). De Cup met de grote oren, krijgt een mooie plaats", aldus de aan voerder van Amicita. Erik van Ringelenstein was uit blinker bij de junioren. Met zijn elftal 'Van der Meyde' haalde hij de eerste plaats. Het team 'O'Brien' werd tweede, 'Wam- berto' derde en 'Yakubu' vero verde de vierde plaats. Het was een waar feest. Willy Huibers werd gehuldigd voor zijn tomeloze inzet als regiovertegen- woordiger, maar bovenal als organisator en bedenker van de Indoor Challenge.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2002 | | pagina 13