Districtsnieuws Indoor Challenge Toernooi: Het Grote Sinterklaasfeest National Fungames 2001 Pip van de Middenstip Je kunt nog meedoen! Op 23 december vinden in de Amsterdamse RAI voor de zesde maal 'Melk de Witte Motor' plaats. De Fungames zijn al jaren een groot succes, niet in de laatste plaats vanwege de muziek en de activiteiten die worden aangebo den. De Streetdance Contest wordt voor de vierde keer gehouden, is inmiddels uitgegroeid tot de grootste van Nederland. Vorig jaar namen maar liefst 127 teams deel aan deze wedstrijd. Maar er is veel meer: de Dance B4 Dark, de LAN- party, Funsport en de Chill out massages. Wil je weten wat dat allemaal inhoudt, kom dan naar de RAI en maak het mee. Voor de tien snelste inzenders heeft de Suppor tersvereniging 20 toegangskaar ten en 20 leuke sleutelhangers klaar liggen. Dus stuur een brief kaart, met de mededeling 'Melk de Witte Motor', naar Supportersvereniging Ajax, Postbus 22944, noo DK Amsterdam. MELK.DE WITTE MOIOk Voetbal je graag, ben je lid van de SVA en/of van de Ajax Kids Club en ben je tussen de 8 en 13 jaar? Doe dan mee met het Indoor Chal lenge Toernooi! Op zaterdag 19 januari 2002 kun je in Sporthallen Zuid te Amster dam je voetbalkunsten laten zien met en tegen leeftijdsgenootjes. Voor aanmeldingen en informatie kun je bellen naar: 020 - 3111516 of e-mailen naar, ajaxlife@svajax.nl. tekst en tekeningen: Rie Kort daarna arriveerde de Sint. Natuurlijk wilde de Coed Heiligman horen of de Ajaciedjes net zo goed konden zingen als de F-side. Met enkele oude en nieuwe sinterklaas liedjes wisten de kids hem ervan te overtuigen dat zij zelfs beter konden zingen! Zelf zong de Sint ook een liedje: 'Sinterklaas, wie kent hem niet...Sinterklaas, Sinterklaas is een echte Ajacied!' Daar moesten de kin deren erg om lachen. Uiteraard ontbraken de cadeautjes en de pepernoten niet. De kinderen kregen allemaal een tasje vol met Ajax-cadeautjes en verlieten het feest dan ook met een blij en tevre den gevoel. Later bleek dat de Sint ook voor de vrijwilligers en de medewerkers van de Supportersvereniging Ajax een cadeau had meegebracht: een nieuwe technische staf. De SVA heet trainer/coach Ronald Koeman en assistent/trainer Ruud Krol welkom bij hun oude club en wenst ze veel succes! CsftlicitMrtl fff, j« baat «itj*M4i)tl MM MNN Mj Mtt jaagdtraiaiag mm ta feta. Maast sacaat aa 1st aiarfaal Na het bowlen werd de honger gestild met een echt feestmaal: patat, appelmoes en een kroket of frikadel. Ondertussen vermaakten drie clowns de gele groep met hun grappen en grollen. Zij warmden de kinderen op voor de komst van Sinter klaas, het hoogtepunt van deze feestmiddag. Maar voordat het zover was, had de Sint twee supercadeaus voor de kinderen langsgestuurd: Tim de Cler en Rafael van der Vaart! De jonge Ajax-fans waren hier zó blij mee, dat ze direct op de Ajacie- den afstormden om een foto met handtekening te bemachtigen. Gelukkig namen ze voor iedereen de tijd en gingen ze niet weg voor dat alle kids een handtekening hadden. Er waren zelfs kinderen die een krabbel van Tim op hun arm of been wilden! Enkele andere boffers mochten aan Rafael persoonlijk een vraag stellen. Nadat de twee Ajacieden waren vertrokken, kwamen de Pieten langs. Zij vertelden de kinderen dat Sinterklaas iets later zou komen, want zijn paard had een nieuwe hoef nodig. Dit zou nog wel even kunnen duren, omdat er geen hoefsmid in de buurt was. Celukkig kwam Slungel, één van de clowns, met het fantastische idee om samen met Grappige Piet een hoefijzer tevoorschijn te toveren. Zo konden de Pieten zelf het paard van Sinterklaas helpen en dat scheelde veel tijd! AMSTERDAM - De Supportersvereniging Ajax en de Ajax Kids Club waren wekenlang hard bezig om Sinterklaas en zijn Pieten naar Bowlingcentrum Borchiand in Amsterdam te 'lokken'. En dat lukte! De Sint, een echte Ajacied, wilde maar wat graag langskomen bij onze jongste Ajax-fans. Toen dit geweldige nieuws bekend werd, gaven meer dan driehonderd kinderen zich op voor het Grote Sinterklaasfeest dat zaterdag 1 december jongstleden plaatsvond. Hieronder volgt een fotosfeerrapportage. Tekst en foto's: Carla Smit Gezien de grote belangstelling voor het feest waren de kinderen in twee groepen verdeeld: de gele en de OTanje groep. Iedere groep ging iets anders doen en wisselden halverwege de middag. De oranje groep begon met bowlen. Er bleken heuse talentjes bij te zitten, zoals de kleine Marien van der Heijden die een echte strike wist te gooien- met twee handen! 7 DECEMBER 2001 NUMMER 10 AlAX ÜFE

Ajax Life (vanaf 1994) | 2001 | | pagina 12