■E TOEKOMST 1 n m nn n Merk toch hoe sterk Restant naar 2002 Erin kletsen nooit PROGI Ajax Life nummer 10 7 december 2001 De eerste hevige herfstbuien kletterden naar beneden, maar gevoetbald werd er. Door de C3 - of moeten we zeggen de Di - dat de uit de kluiten gewassen boys van Maarssen er met 6-0 van langs gaf. Door de Cz dat koploper Haarlem met 6-3 de rillingen op het lijf joeg. Maar ook door de Cl dat het tegen FC Utrecht zwaar te verduren had en uiteindelijk blij was met dat ene punt dat er werd verdiend. Verder aandacht voor de B-junioren van Ajax. Bewust liet competitieleider Rinus van der Lugt de mogelijkheid onbenut het 42 minuten lange restant van Feyenoord Bi - Ajax Bi te laten uitspelen in het inhaalweekend 24/25 november. „Een vervelend incident waarbij de scheidsrechter een hartaanval krijgt, grijpt jongens op deze leef tijd erg aan. Ik acht het beter de zaak te laten bezinken en het restant op een later tijdstip uit te laten spelen. Ik denk dan bijvoorbeeld aan zaterdag 12 januari." Clubs die internationals lever den aan Nederland 'onder 17', dat met Liechtenstein en Wit Rusland deelnam aan een kwalifi- cietoernooi voor het EK 2002, kwamen het afgelopen weekend niet in actie. Een van de wed strijden die op die manier niet doorging was AZ Bi - Ajax Bi. Dit is een beeld uit Ajax Bi - Cam- buur Leeuwarden Bi ofwel de strijd van de trainers Wim Kwakman versus Niels OveTweg. De uit slag was 3-0. Aafjes en Shabalala hebben hier de handen vol aan één lange Fries. Tekst en foto's: Cer Stolk lÜgiÉ Wanneer er in de Officiële Medede lingen van de KNVB over de Ajax C3 wordt gesproken, bedoelen ze het elf tal van Ajax Di. Mede omdat het beleid op De Toe komst zich erop richt talentvolle voetbal lers al héél jong met meer weerstand te confron teren, kan het verschil in lengte en lichamelijke kracht met de tegenstander behoorlijk oplopen. Ajax C3 - Maarssen Cl. Die zondagmorgen liet trainer Robin Pronk Blind-junior opdraven. Nummer 5 bleek niet bang uitgevallen en kletste er (foto) net zo hard in, als hij tegen zijn leeftijdsgenoten zou hebben gedaan. En hij niet alleen hij. Ajax C3 - Maarssen Ci werd 6-0. Een koploper inspireert. Altijd! Elke elftal wil winnen van de bovenste. Zo ook de C2. In de 2e divi sie A steekt Haarlem Ci er met kop en schouders bovenuit. Haarlem Ci - Ajax C2 op een zondag morgen. Met 27 punten uit 9 wedstrijden en een doelsaldo van 47 voor en 7 tegen leek het voor de fiere nummer één opnieuw een kwestie van routine te worden. Maar dat viel tegen. Het elf tal van Arnold Mühren blaakte van strijdlust en toonde zich uitermate productief die dag. De meest slagvaardige was Ajax' nummer 7, een rechtsbuiten met scorend vermogen! Hier is Rawley Roozendaal op weg naar zijn derde doelpunt. Ajax C2 - Haarlem Cl: 6-3. Zaterdag 8 decembet: 09.45 uur: Ajax E2 0/10 (res) H oofddorp Di 1 vel d 1 10.00 uur: Ajax Di - 0/13 GVW Cl veld 3 10.00 uur: Ajax D2 - 0/12 DWS Dl veld 2 12.00 uur: Ajax B2 - 0/16 Go Ahead Eagles Bi veld 2 14.30 uur Ajax zat 1 V.R.C. De Toekomst ie veld 12.30 uur Ajax zat 2 Swift 2 De Toekomst 3e veld Zondag 9 decembeT: 11.30 uur: Ajax Bi - 0/17 (res) FC Utrecht Bi veld 1 Dinsdag 11 december: 16.00 uur: Ajax B2 - 0/16 (res) AZ Bi (vr) veld 2/kgv 19.00 uur: Ajax Ci - 0/15 RVC/Rijswijk Ci (vr) veld 3/kgv Bijna liep de Ci tegen een nederlaag op. Tegenstander FC Utrecht beschikte over reuzen en was zó potig, dat eT heel lang o-i op het scorebord stond. Desondanks stapten die zondag de Utrech ters niet met een overwinning van De Toekomst.'Merk toch hoe Sterk', luidt, vrij vertaald.de titel van een oud Hollands lied: In een waar flipperkast-offensief slaagde Ajax' nummer 4, Richard Sterk erin (foto), de bal achter keeper Van Rijn te krijgen: 1-1. Bij een overwinning zou FC Utrecht koploper Ajax in de landelijke eerste divisie A tot op twee punten zijn genaderd. In oud-prof voetballer Koos van Tamelen beschikt het elftal over een slimme trainer. Met Feyenoord en AZ als een derde en een vierde kanshebber is de Ci van Hennie de Regt en Herman PinksteT nog lang geen kampioen. Het is een leuk team om naar te kijken. Je weet het nooit: spelers van De Graafschap als Milan Berck Bee- lenkamp, Michael van der Kruis, Rody Turpijn, Arnold Splinter en Dennis Schulp hebben ook allen in de Ajax-jeugd gevoetbald. Zó gek is het dus niet om te roepen, dat ooit één van de spelers van Ajax B2, dat laatst tegen De Graaf schap Bi speelde, nog eens op de Vijverberg terechtkomt. Voorlopig was van Ajax-zijde (foto) van enige warmte voor de Superboeren weinig te merken. Zes - nul werd het. Alsof je een emmer leeggooit!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2001 | | pagina 11