Districtsnieuws District Oost Gelderland Supportsvereniging Ajax protesteert tegen voorstel combiregeling Open dag Ajax op De Toekomst' Strandfeest voor kids Ajax thuis +1+ O Ej |t W A A L F D|E |M|a|n| |+[+l+ |d[e| |t|w|a|a|l|f|d|E m|a|n| 1 1+ p e T W A a[l F D|eJ m)a|n INDOOR CHALLENGE TOERNOOI 2001-2002 KOMT ERAAN ARRANGEMENT AMSTERDAM TOURNAMENT BUSREIS LIJN 12 NAAR OPEN DAG AJAX PRAKTISCHE INFORMATIE OPROEP VRIJWILLIGERS DOE MEE! Ajax Life nummer 20 13 juli 2001 De Na een jaar weggeweest te zijn, vindt er in het nieuwe seizoen weer een Indoor Challenge toernooi plaats. Ook in deze editie van het Indoor Challenge worden er een aantal voorrondes gespeeld voor de uiteindelijke finaledag in sporthal Zuid te Amsterdam gehouden. De kosten voor deelname bedraagt 100,- per team en elk team dient minimaal uit twee leden van de SVA te bestaan. Aanmelden is vanaf 2 augustus mogelijk door gebruik te maken de inschrijffor mulieren in Ajax Life 1. Het maximale aantal deelnemende teams per locatie bedraagt 12. Deelname aan de landelijke finale is natuur lijk gratis. Data en locaties: - December 2001 Hanzehal te Zutphen - 06 Januari 2002 Extran Hal te Haarlem - 06 Januari 2002 Sportcentrum Leek te Leek - 12 Januari 2002 Stadsporthal te Tilburg - 19 Januari 2002 Landelijke finale dag Amsterdam Jeugd ook van harte welkom Tijdens de finaledag op 19 januari vindt ook het Indoor Challenge toernooi voor de jeugd plaats. Dit toernooi is bestemd voor leden van de Ajax Kidsclub en/of de Supportersvereniging Ajax in de cate gorie 8 t/m 13 jaar. leder jeugdlid uit deze leeftijdscategorie kan zich individueel aanmelden. De uiteindelijke teams worden door de organisatie samengesteld. Niet-leden kunnen zich alleen aanmelden als introducé van een Kids Club- of een SVA-lid. Hierbij geldt dat de leden voorgaan indien er teveel aanmeldingen zijn. De introducés krijgen hierover persoonlijk bericht. De kosten bedragen 12,50 voor leden en 20,- voor niet-leden. Wil je meedoen, hou dan Ajax Life 1 in de gaten (2 augustus). Lijnl2 district Oost start op zaterdag 28 juli het nieuwe seizoen met een geheel verzorgd wedstrijdarrangement. Het pakket bestaat uit: busreis naar Amsterdam, bezoek Amsterdam Arena inclusief rond leiding, bezoek Ajax museum, bezoek jeugd- en amateurcomplex De Toekomst en een gezamenlijke lunch. Uiteraard is in dit arrange ment een bezoek aan de twee wedstrijden van het Amsterdam Tour nament inbegrepen. Iedereen kan aan deze activiteit deelnemen en als lid van de SVA profiteer je in het nieuwe seizoen al meteen van een extra korting. De deelnameprijs bedraagt 107,50 voor leden en 120,- voor niet leden. Aanmelden is vanaf heden mogelijk door te schrijven naar: Supportersvereniging Ajax, district Oost, Postbus 60,6900 AB Zevenaar. Inschrijven per e-mail kan ook: districtoost@hotmail.com Lijnl2 organiseert een busreis naar de Open dag van Ajax die voor 2 augustus op het programma staat. De deelname voor volwassenen bedraagt 35,00 p.p., voor kinderen t/m 11 jaar bedraagt de deelname prijs 27,50. Leden van de SVA krijgen een korting van 5,-. Daar naast ontvangen alle deelnemers van Lijnl2 een kleine attentie. Aanmelden kan bij de bovenstaande adressen. Als het aan het voorstel voor de combiregeling 2001 - 2002 ligt, moe ten Ajax-supporters 16 van de 17 uitwedstrijden met de combibus of -trein mee. De wedstrijd SC Heerenveen - Ajax zou als enige op eigen gelegenheid bezocht kunnen worden. Dit vindt de Suppor tersvereniging Ajax natuurlijk onacceptabel, met name het feit dat de combi's worden opgelegd zonder goede argumentatie. Boven dien heeft er geen wedstrijdvooroverleg plaatsgevonden. De SVA heeft als reactie een brief gestuurd naar o.a. de betrokken burge meesters, de KPN Eredivisieclubs en de SOVS (het overkoepelend orgaan voor supporters). Daarin wordt dringend verzocht de combiregeling niet als standaardregeling voor Ajax-supporters in te stellen. De SVA hoopt dat er op korte termijn overleg kan plaatsvinden tussen de clubs, supportersverenigingen en de SOVS om een oplos sing te vinden voor deze situatie. Kom ook naar de presentatie van de nieuwe selectie en de technische stafl Sportcomplex de Toekomst is op donderdag 2 augustus het middelpunt van de traditionele Open dag van Ajax. Vanaf 9.30 uur zijn de poorten van het jeugdcomplex geopend en kunnen supporters van alle leeftijden de sfeer van Ajax opsnuiven. Zo is er een speciaal kidsdorp voor kinderen tot en met 12 jaar en kun je je techniek testen met de voetbalspelletjes. De catacomben van De Toekomst kunnen worden bezichtigd, evenals het Ajax-museum en de Amsterdam Arena. Daarnaast zijn de sponsors van Ajax aanwezig met diverse attracties. Maar het draait natuurlijk allemaal om de spelers van Ajax! Daarom is er een speciale training onder leiding van Co Adriaanse en kunnen oude herinneringen worden opgehaald bij een wedstrijd van Lucky Ajax (onder voorbehoud). Het hoogtepunt van de Open dag is echter de mogelijkheid om de handtekening van je favoriete speler(s) te bemachtigen! Er zijn diverse handtekeningensessies om ze allemaal te verzamelen. Muziek, hapjes en drankjes maken het feest compleet. Sportcomplex de Toekomst is te vinden op korte afstand van de Arena, achter parkeerterrein P2 aan de Borchlandweg 16-18. Parke ren is mogelijk in het Transferium of op de daarvoor bestemde parkeerterreinen, t.w. Pbus en P12 (gratis). Aangeraden wordt met het openbaar vervoer te reizen. NS- en metrostations bevinden zich op tien minuten loopafstand van de locatie. Wil je meehelpen tijdens de Open dag? Neem dan contact op met de Supportersvereniging Ajax, tel.nr. 020 - 3111514. Je dient beschikbaar te zijn van 8.00 uur tot ongeveer 16.30 uur. We zoeken vrijwilligers die willen assisteren bij de voetbalspelletjes, het kidsdorp en de museum-tour. Op vrijdag 20 juli a.s. vindt voor de 2e keer de Beach Kids Day plaats op het strand van Scheveningen. Dit is een speciaal toernooi voor kinderen die van (strand)voetballen houden. Deze dag is voor alle Kids Clubs in Nederland en natuurlijk is de Ajax Kids Club ook van de partij! Tijdens dit toernooi zul je onder andere tegen PSV, Feye- noord, Heerenveen, FC Utrecht en Vitesse spelen. En wie weet, sta jij straks met jouw Ajax Kids Club-team in de finale! Tijdens het toernooi zijn er een aantal andere activiteiten, waarmee je leuke Ajax-prijzen kunt winnen. Kortom, je hoeft je geen seconde te vervelen! Dit geldt natuurlijk ook voor je vriendjes en vriendinnetjes die jou komen aanmoedigen. Want ook voor de kinderen die niet meedoen, is er veel te beleven. Wat dacht je bijvoorbeeld van pannenkoeken eten of van een echte strandbarbecue na afloop? Dus nodig al je vriendjes en vriendinnetjes uit om bij deze te gekke dag aanwezig te zijn! In ieder geval is Lucky aanwezig om jou en je team te steunen en wie weet brengt-ie wel geluk Ieder team krijgt, net als de selectie van Ajax, een eigen begelei dingsteam. Dit team bestaat uit minimaal twee personen, maar mochten jouw ouders of verzorgers deze dag ook teambegeleider willen zijn, dan zijn ze natuurlijk van harte welkom! Vermeld dan op jouw inschrijving hun naam, adres en telefoonnummer. Wil jij Ajax vertegenwoordigen tijdens dit strandvoetbaltoernooi? Ben je lid van de Ajax Kids Club of van de Supportersvereniging Ajax? En val je in één van de volgende leeftijdscategorieën? Schrijf je dan snel in en maak kans om voor Ajax uit te komen! Categorie 1: 5t/m7jaar. Categorie2: 11 t/m 13 jaar Stuur vóór 17 juli a.s. een mailtje naar kidsclub@ajax.nl. Vermeld in dit mailtje je naam, adres, telefoonnummer, lidnummer én de leef- ijdscategorie. Faxen mag natuurlijk ook: 020 - 311 14 80. Wees snel want vol vol!! Beach Kids Day - vrijdag 20 juli 2001, 09.30 uur - 18.00 uur Strandpaviljoen Noordzee, Strandweg 55, Scheveningen, tel.:070-358 5500. Hallo, mijn naam Danil Goris en ik ben 4 jaar oud. Zoals als je al aan mijn kamer kunt zien, ben ik een hele grote Ajax-fan! Ik ben Philip Robert Leopold Wijsmul- ler-Heerze, ook wel 'Flipse' genoemd, uit Londen. Over 6 jaar ben ik te bewonderen op de talentendagen.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2001 | | pagina 12