Ook Ajax-supporters in Eritrea 0 IQQDQBSIQQEIIDDD District Groot Amsterdam District Midden District Oost ACTIVITEITENKAiflVDfl? e TjwA a l f|ü|e| |m|a|n| |d|e| |t|w|a|a|l|f|d|e| |m|a|n| |d|e| |t|w|a|a|l!f|dIeI ImIaInI BOWLINGAVOND District Groot Amsterdam houdt op zaterdag 24 februari een bowlingavond bij Pirn's in Amsterdam Noord. Vanaf 20.00 uur tot ongeveer 24.00 uur kan er worden gebowld in teamverband. Een team dient uit 4 personen te bestaan. Het inschrijfgeld bedraagt fl.80,- per team en kan aan de zaal worden betaald. De winnaar gaat door naar de landelijke finale. DATUM DARTSTOERNOOI GEWIJZIGD Door omstandigheden is district Groot Amsterdam genoodzaakt het dartstoernooi van 17 maart te verplaatsen naar zaterdag 31 maart. De locatie en aanvangstijd blijven ongewijzigd, namelijk om 20.00 uur in het enige echte Ajax café 'Het Praathuis' aan de Brinkstraat 123 te Amsterdam. Het inschrijfgeld bedraagt 7,50 per persoon. Dit kan aan de bar worden betaald op de avond zelf. Voor deze prijs krijg je een consumptie en een hele gezellige darts avond! Voor beide activiteiten is de inschrijfjprocedure als volgt. Stuur een brief naar: SVA, o.v.v. Dart- en/of Bowlingavond Groot Amsterdam, Borchlandweg 16 - 18, 1099 CT Amsterdam of mail naar: organisatie@svajax.nl. Aanmelden kan ook aan de bar bij Het Praathuis. BOWLINGAVOND District Midden houdt 3 maart een bowlingtoernooi in Leusden, aanvang 20.00 uur. De kosten zijn 80 gulden per team. Een team bestaat uit 4 personen, waarvan er min. 2 lid zijn van de SVA. In schrijven kun je via e-mail (svamidden@hotmail.com) of via de SVA. De winnaars van het toernooi plaatsen zich voor de landelijke finale. JEUGDTOERNOOI GAAT DOOR Hetjeugdtoernooidatop 11 maart a.s. door district Oost gehouden wordt, gaat door! Inmiddels zijn er meer dan 90 aanmeldingen binnen en is de organisatie bezig met het indelen van de teams. Met deelnemers uit alle delen van het land kunnen we eigenlijk meer spreken over een landelijke activiteit. De deelne mers ontvangen binnenkort nadere informatie over dit toernooi. ARRANGEMENT AJAX - VITESSE Supportersvereniging Ajax regio Oost Gelderland heeft op 22 april het arrangement Ajax-Vitesse. Dit arrangement houdt in: busreis naar Amsterdam, bezoek en rondleiding Arena, bezoek Ajax mu seum, bezoek jeugd- en amateurcomplex De Toekomst én een toegangskaartje voor de wedstrijd Ajax - Vitesse. Deelname is voor iedereen mogelijk en de kosten bedragen 95,- voor niet- leden en 87,50 voor leden van de SVA. Er is nog een beperkt aan tal plaatsen beschikbaar. Voor meer informatie of aanmeldingen kunt u bellen met tel. 06-50557932. TV-KRANT Leden uit de regio's Zevenaar en Arnhem kunnen informatie over Ajax en/of de regio ontvangen via teletekstpagina 160 van de TV- krant. Op deze manier heeft de regio weer een mogelijkheid om leden te informeren. De TV- krant is onderdeel van NMC in Den Helder. AJAX FORUM GESLAAGD Vele lokale en regionale media hebben er melding van gemaakt: 'de Ajax-film wordt ook in Zevenaar vertoond'. District Oost was erin geslaagd om de veel besproken documentaire naar Zevenaar te halen en dat werd door de leden zeer gewaardeerd. Meer dan 240 bezoekers vonden op 11 januari de weg naar theater Bommersheuf te Zevenaar. Onder hen waren ook Michael van Praag, Arie van Eijden en supporters Stan en Olaf. Zij waren uitge nodigd om deel te nemen aan het 'Ajax Lagerhuis' dat na de film gehouden werd. Net als op vele andere plaatsen in Nederland waar de film was ver toond, liet ook in Zevenaar het getoonde een grote indruk achter bij de bezoekers. Velen vroegen zich dan ook af waarom er zoveel commotie was ontstaan rondom de film, want wat de beelden al lemaal lieten zien, was echt niet rooskleurig. De film was een soort warming-up voor het Ajax-forum dat op een voortreffelijke manier werd geleid door Tamara en Domien. Er werden twee stellingen gedeponeerd die door de vertegenwoordi gers van Ajax (Michael van Praag en Arie van Eijden) en vertegen woordigers van de supporters (Olaf en Stan) werden ondersteund of bekritiseerd. De discussie over de eerste stelling met betrekking tot de afstand tussen Ajax en de supporters met als oorzaak de overgang naar een N.V kwam nog niet echt op gang. Dat werd al snel anders toen de tweede stelling op tafel kwam. De stelling had betrekking op het gedrag van enkele zich supporters noemende groeperingen die regelmatig Ajax alleen maar schade toebrengen. Recent voorbeeld was op dat moment de vernielin gen binnen het stadion bij de wedstrijd Ajax - FC Twente. Hierop ontstond een levendige en interessante discussie tussen publiek en panelleden, en daar was het de organisatie om begonnen. Door de strenge spelregels moest de discussie uiteindelijk worden afgebroken door de spelleiders, maar deze werd onder het genot van een lekker drankje voortgezet in de foyer van het theater. Iedereen keerde uiteindelijk met een tevreden (Ajax) gevoel huis waarts. -sh v x- Sinds enige tijd zijn enkele honderden Nederlandse blauw helmen in Eritrea gestationeerd. Onder hen bevinden zich (natuurlijk) verschil lende Ajax-supporters. Zo ook korporaal Sjaak Koman. Op zijn ver zoek heeft de SVA een pakketje met Ajax- attributen opgestuurd naar Eritrea om zijn tent op te vrolijken. Korporaal Sjaak Koman met Ajax-attributen in Eritrea Zaterdag 24 februari Bowlingavond in Amsterdam Zaterdag 3 maart Bowlingavond in Leusden Zondag 11 maart Jeugdzaalvoetbaltoernooi in Zutphen Zaterdag 31 maart Dartsavond in Amsterdam Zondag 22 april Arrangement Ajax - Vitesse Ik ben verzamelaar van entreekaarten van wedstrijden van Ajax, zoals dagclubkaarten en seizoenkaarten (ook van andere clubs). Verder spaar ik ook fanclubkaarten en Arena cards. Wie kan mij daarbij helpen? Co Kroon, Tureluurweg 57 in Diemen. Tel/fax: 020 - 6997755. Op za. 10 maart heeft er een speciale voetbalbeurs plaats in 'Het Parochiehuis', Doortocht 11 te Bode graven. Voor meer info: A.T.W Hulleman, Sporthistorie en Sport Media, tel. 0578 - 616585, fax. 0578-612701. Verzamelaar zoekt seizoenkaarten, club- cards, dagclubcards, Arenacards en entree- kaarten. Wie helpt me? W. Eijkenaar, Margrietplein 20, 7711JV Nieuwleusen. Ik ben Kevin Vos en later als ik groot ben, ga ik met mijn oom Bram naar Ajax kijken. Ik ben Mare de Graaf en ik ben een grote Ajax-fan. Pas geleden ben ik vier jaar gewor den en als cadeautje sta ik in Ajax Life! Hallo, ik ben Jami Kubben.Al deze mooie Ajax-spullen heb ik van mijn ome Jeroen en ome Paul gekregen. Ajax Life nummer 11 15 februari 2001 De

Ajax Life (vanaf 1994) | 2001 | | pagina 12