T A]AX - PANATHINAIKOS 20 DECEMBER 2000 VERKIEZING speler en talent van het jaar ABNAMRO AJAX RUIK HET GRAS CANAL+ Prijs: f99,95 Het Classic shirt is verkrijgbaar in de Official Ajax-fanshop in de ArenA of bel naar Ajax Direct: 0900-200.2.200 In samenwerking met ABN AMR0 organi seert de Supporters vereniging Ajax de verkiezing van de speler en talent van het seizoen '00/'01. De speler van het jaar wordt gekozen door de lezers van Ajax Life en de rekeninghouders van ABN AMR0 Ajax rekeningen. De tech nische staf van Ajax zal zich gaan buigen over het talent van het jaar, maar de suppor ters kunnen raden wie de technische staf zal kiezen. Tussenstand verkiezing speler Speler: Talent: Stem en win! Ben je het eens of juist niet eens met de uitgebrachte stemmen? Laat dan ook jouw stem gelden. Uit de inzendin gen worden telkens twee win naars gekozen, die ieder twee kaartjes voor een wedstrijd van Ajax ontvangen. Aan het einde van het seizoen, als de speler en het talent van het jaar bekend zijn, wordt er uit alle inzendingen per catego rie een persoon gekozen die de bijbehorende trofee aan de beste Ajacied van dit seizoen mag overhandigen. Boven dien krijgen deze twee geluk kigen een VIP-arrangement aangeboden. Prijswinnaars Ajax Life nummer 8 De winnaars zijn: 1. Hans Nolet uit Den Haag 2. E. Crombeen uit Hulst Meedoen? Stuur dan een briefkaart met je keuze naar: Supportersvereniging Ajax, Borchlandweg 16-18,1099 CT Amsterdam. Vergeet hierbij niet je naam en adres te vermelden!! Pen jij ook helemaal maf van Ajax? Krijg jij steevast kippevel als je favorieten onder luid applaus het veld opkomen? Den je dolblij als ze winnen en baal je ook zo ais ze hebben verloren7 Slaap je onder een Ajax-dekbed en vind je Chivu en Machlas vetgaaf? Voel je je i echte Ajax-fan? Pan is de Ajax Kids Club jouw club! Pe Ajax Kids Club is er voor alle Ajax- fans tot en met twaalf jaar. Voor maar 35 gulden (16 Euro)* per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Als Ajax Kids Club-lid krijg je het welkomst- pakket, met daarin: je persoonlijke clubpas, de oorkonde van lidmaatschap en een exclusief welkomstcadeau. Ook ontvang je je eigen clubblad, zodat je altijd op de hoogte bent van de laatste Ajax-nieuwtjes. Is de Ajax Kids Club ook jouw club7 Vraag dan nu het aanmeldingsformulier aan! Je kunt bellen met 020-311 14 44 (optie 3) of kijk op www.ajax.nl. Den jij lid van de Supportersvereniging Ajax7 Pan kun je nu je lidmaatschap gratis laten omzetten in dat van de Ajax Kids Club. Del naar 020-3111444 en kom bij de Ajax Kids Club! Prijswijzigingen voorbehouden Noppen..., schroef of vast, shirts over het hoofd, vliegend zweet, zere poten, sliding, overtreding, shit, scheids! let dan op, grens... buitenspel, sterke spits, trainer, wat willen ze nou, speel af joh... ego, waar kiest die trainer toch voor, waar kies jij voor is kiezen Ajax-life nummer 9 20 december 2 Vandaag, woensdag 20 december, speelt Ajax de replay van de mooie Europa Cup 1 finale uit 1971 tegen Panathinaikos. In de voorwedstrijd spelen onze helden van weleer in het nieuwe classic shirt (voorzien van het oude logo, zonder sponsor en strepen, gebaseerd op het Ajax-shirt uit de jaren zeventig). Ook jij kunt in het bezit komen van dit unieke shirt, want het shirt is exclusief verkrijgbaar in de Official Ajax Fanshop in de ArenA en bij Ajax Direct postorder. Verkrijgbaar in de maten S t/m XXL. Naast het classic shirt brengt Ajax een aantal artikelen uit als blijvende herinnering aan deze wedstrijd, te weten een cap (f 39,95), vaan (f 19,95) en een sjaal (f 25,-). Deze artikelen zijn exclusief verkrijgbaar in de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam ArenA. (via Ajax Direct f 9,95 verzendkosten) en talent van het jaar na de eerste seizoenshelft 1. Chivu 100 2. Van der Vaart 9 3. Gronkjaer 6 Machlas 6 4. Ikedia 5 5. Knopper 3 Lobont 3 Pasanen 3 6. Winter 2 Van der Gun 2 7. Van der Meyde 1 Witschge 1 Galasek 1 1. Van der Vaart 99 2. Chivu 6 Van der Gun 6 3. Pasanen 5 4. Van der Meyde 3 Ikedia 3 5. Lobont 2 6. Knopper 1 Hersi 1 Verbist 1 Je kunt ook een fax sturen naar: 020 -3111750 of stuur een e-mail naar: ajaxlife@svajax.nl f Ajax Kids Club, ook jouw club?

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 20