ft 2? Kaartverkoop Hallo dan! Rondleiding voor Kellogg's winnaars BBBBEBBBBBBBBBBIBBIZIBEB BBBEEBEflEBBIIBElBEEBElflflBIEBEflEBBIlBElBBEBElflBI FC UTRECHT - AJAX Zondag26 november 2000, aanvang 14.30 uur Ik had beloofd het deze keer te hebben over de klach ten die bij de SVA binnenkomen, maar het eerste van Ajax is weer punten aan het pakken en dan komen er nooit klachten binnen. Daarom wil ik het nu over iets anders hebben. Ik ben, samen met Marianne van de OFA en de sup porterscoördinatoren van Ajax, aanwezig geweest bij e^n^eWi^t^phetwld, o^d™deeerstering.voorbesprekingen over uitwedstrijden. Wij probe ren tijdens deze besprekingen afspraken te maken om de uitivedstrijden zo prettig mogelijk voor de Ajax- supporters te laten verlopen. Iedere keer wordt er tijdens zo'n gesprek door de andere partij gezegd, dat Ajax-supporters zelf alles verpesten door steeds weer vervelend en/of irritant te AJAX -RKC Donderdag 30 november 2000, aanvang20.00 uur AJAX-HEERENVEEN Zondag 3 december 2000, aanvang 14.30 uur maximaal vier kaarten kopen.doen. Ze geven ook steeds aan dat Ajax- supporters lastiger zijn dan die van Feyenoord en PSV. Wij, als supportersverenigingen, geven dan aan dat sommige dingen gebeuren doordat wij geprovoceerd FEYENOORD-AJAX Zondag 10 december 2000, aanvang 13.00 uur AJAX-FC TWENTE Zondag 17 december2000, aanvang 17.15 uur Amsterdam - In de Ajax Life van 28 september meldden we dat het team van Apeldoorn de finale van de Ajax Kellogg's Voetbalfeesten had gewonnen. Voorafgaande de wed strijd Ajax - De Graafschap kwamen deze twaalfs winnaars hun prijs innen; een exclu sieve rondleiding door de Amsterdam Arena. De kinderen, allen in de leeftijdscategorie 6 tot 12 jaar, hebben alles mogen bekijken waar je normaal gesproken niet mag komen in het Amsterdamse stadion. worden door de tegenpartij of met irritante stewards en/of politieagenten te maken hebben. Soms vraag ik me af waarom Ajax-supporters, als er helemaal geen aanleiding voor is, toch weer aan de hekken gaan sjorren totdat het hek het begeeft. Wanneer dit gebeurt omdat de aanhang van de tegen partij ons provoceert, dan begrijp ik dat. Maar om te laten zien dat wij sterker zijn dan het hek, dat kan er bij mij niet in. We kunnen hiermee alleen maar bereiken dat we vol gend jaar gezellig weer in een combi zitten. Wij willen graag een keer laten zien dat er veel minder rotzooi gebeurt als er geen hekken staan, want soms heeft het plaatsen hekken het tegenovergestelde effect. Kijk maar naar Heerenveen en Willem II. Daar verliep alles perfect. We hebben het dan natuurlijk niet over de, in onze ogen, echte combi wedstrijden Utrecht, Twente, Feye noord en PSV. Let wel: ik zit hier niet op de stoel van een politieagent, want als het ergens iets uit de hand loopt door provo catie van de tegenpartij, zit ik zelf ook mee te genieten! Ergens in mijn lichaam zit nog steeds een duiveltje.... Ilc wil alleen aangeven, dat dit de enige manier is om met clubs en betrokken instanties te kunnen praten. Alleen op deze manier word je nog serieus genomen, want we kunnen blijven demonstreren of acties opzet ten, maar dit werkt soms alleen maar averechts. Wij kunnen ook niets meer doen aan klachten die er al jaren zijn als er gerotzooid wordt om niks. Dus gooi je eigen glazen niet in! Wat ik graag ook nog even kwijt wil is, dat we bij de wedstrijd tegen PSV hebben kunnen regelen dat de Ajax-supporters, na de fouillering en kaartcontrole bij de Arena bij Eindhoven in een keer het stadion in konden lopen. Wat jullie niet weten is, dat PSV een buffer beneden aan het perron wilde maken. Een buffer van vier meter breed en 50 meter lang. Daar zouden we dan met 800 man (1 trein) op de oude manier gecontroleerd worden. Wij hebben dus duide lijk gemaakt dat daar juist problemen van kunnen komen en gelukkig kregen we bijval van Ajax en de politie Amsterdam. Tijdens de wedstrijd hebben we ons afgevraagd welke idioot het net van het doel zo hoog had opgehangen. Weg met die rotzooi, laten Peppi en Kokkie dat net maar gebruiken om er haring mee te vangen! Als het goed is, kunnen we verwachten dat Ajax dezelfde regeling zal treffen voor de aanhang (boer tjes) van PSV. En wie weet kunnen we dit plan ook bij Feyenoord uitvoeren, zodatje niet meer vanaf de trap pen van de Kuip bekogeld wordt door die kakkerlak ken. Mazzel, Joark Ajax-life nummer 7 23 novembeï 2000 Hallo, mijn naam is Vienna van der Beek. Hier ben ik net 6 dagen oud. Zoals jullie zien ben ik al een echte Ajax-supporter. Ik kwam nog net niet in het Ajax-tenue ter wereld... Deze buscombi voor Ajax-supporters is uitverkocht. Vertrek vanaf P-bus Arena om 12.15 uur. Voor dit duel in de Arena tegen de dit seizoen verassend sterke club uit Waalwijk kan iedereen kaartjes kopen. De vrije verkoop start vanaf zaterdag 25 november. Voor die datum kunnen Ajax Clubcardhouders maximaal vier kaarten per Clubcard kopen. De prijzen variëren van f15 voor een kinderkaartje (vak 402) tot f77 voor Na het gelijke spel eerder dit seizoen tegen de mannen van Foppe de Haan in het Abe Lenstra-stadion speelt Ajax nog voor de win terstop de return tegen Heerenveen. Net als tegen RKC kunnen alle voetballiefhebbers kaarten kopen. Zaterdag 25 november start de vrije verkoop, voor die tijd kunnen Clubcardhouders De Klassieker in de Kuip is voor Ajax-supporters alleen te bezoe ken in combinatie met verplicht vervoer per trein. Tot en met 26 november hebben uitkaarthouders de gelegenheid één kaart per persoon aan te schaffen. Prijs is f69. Het instappen vindt vanaf 9.30 uur plaats via ingang Noord A van de Amsterdam Arena. Tegen de 'Tukkers', met Ajax-huurling Mitchell Piqué in de gele deren, speelt Ajax zijn laatste officiële wedstrijd voor de winter stop. Clubcardhouders kunnen één kaartje per persoon kopen. Leden van de Supportersvereniging Ajax zijn vanaf 25 november aan de beurt. Prijzen liggen tussen f15 (kinderkaartje) en f77. Ik ben loost" Schippers, ik ben 18 maan den oud. foto: Ron Richel De commandokamer van waar uit de politie en de ME gewöon- lijk opereren maakte flink indruk, net als de Koninklijke Loge. Van achter de reclamebor den mochten de trotse winnaars Voor verdere informatie over kaartverkoop: NOS teletekst pagina 660 en www.ajax.nl Kaarten voor wedstrijden van Ajax worden verkocht bij de Tic ketbox-verkooppunten. ze vanuit een skybox en even later vanaf de perstribune. De weg naar deze hoofdprijs begon reeds in mei van dit jaar. In vijf regio's werd een Kellogg's Ajax Voetbalfeest georgani seerd. Deelnemertjes konden zich inschrijven via het inschrijfformulier op de Kellog g's verpakkingen. Per regio kon den 300 jongens en meisjes deelnemen en tijdens de voor rondes werd iedereen individu eel beoordeeld op voetbalken nis en -kunde. Iedere regio werd in de finale verteg twoordigd door een groep bestaande uit de twaalf beste voetballertjes van de regionale voorronde. Elk team werd op zijn beurt weer bege leid door een bekende Ajax-spe- ler. Het team van Apeldoorn stond onder supervisie van Richard Knopper, die uiteraard erg trots was op zijn ploeg. De rondleiding die de winnaars kregen in de Amsterdam Arena was slechts een onderdeel van de prijs. Een grote tas vol trai ningspakken en jubileumboe ken maakte het feestje com pleet. De zestig finalisten (5 regio's maal 12 winnaars) mogen in 2001 de wedstrijd Ajax-NAC bezoeken. Het feest blijft dus nog even doorgaan voor de deelnemers aan de Kel logg's Ajax Voetbalfeesten. Volgend seizoen staan deze eve nementen weer op de kalender en ook dan kan iedere jonge voetballiefhebber, zowel jongen als meisje zich opgeven door het formulier op de Kellogg's ver pakkingen in te vullen. de eerste helft van de door Ajax met 4-1 gewonnen wedstrijd volgen. De tweede helft bekeken

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 13