I Mini's District~oost"Districts Jonge Ajax Kanjers Het gehark van hark District België Ik ben Jari Epping uit Oosterhesselen. Ik ben op 22 mei een jaar geworden en heb ah echte Ajax-fan van mijn oom Rene en tante Anita dit mooie Ajax-tenue gekre gen. Het staat me goed he! Hier sta ik met papa Jan op de foto. Mazzel, Joark 'n Juichtoon da'vre langs de velden, de onvergetelijke Aj3X AAUSIVU6, nu op video verkrijgbaar c-life 18 augustus 2 nsiae News Ik ben op zoek naar entree bewijzen van Europa Cup, Intertoto, EK, WK, bekerfina les etc. Tevens ben ik op zoek naar clubcards en seizoen kaarten. Wij kan mij helpen? Veel ruilmateriaal aanwezig. Witlox Perengaarde2 5103 EG Dongen 31-jarige Ajax-fan in hart en nieren is op zoek naar meiden die, net als ik, naar Ajax-wedstrijden willen gaan en eventueel een relatie wil len opbouwen als het klikt. Alle brievenschrijfsters krij gen antwoord terug. Adres bekend bij de redactie. Ik ben een verzameling aan het opzetten van entreekaarten vanAjax-wedstrijdea Bovendien ben ik op zoek naar clubcards en seizoenkaarten van Ajax en andere clubs. Wie kan mij daar bij helpen? Gooi ze niet weg. Co Kroon Tureluurweg 57 Diemen Tel/fax: 020 - 6997755 My name is Simbarashe Chikanya from Zimbabwe and I am 16years old. I would like to correspond with Ajax fans in Holland, because 1 would like to keep in touch with all the things that are happening at the club. Simbarashe Chikanya House no. 668 Chikangwe T/ship Karoi Zimbabwe, Africa Urgent, require Ajax home socks season 99/00, adult size and Ajax home shorts season 95/96, seize waist 102 cms. These are very impor tant items for my collection. I'm also looking for the Ajax highlights of season video 96 to 00. Full price paid plus post and packaging. D. McFaul 33 Field Avenue Canterbury, Kent England Ik ben op zoek naar de num mers 2 en 7 van Hard Gras. Wie kan mij daaraan helpen? T. van Dijk Majoraandonk 9 3206 CA Spijkenisse Wanted: a copy of the video of the 1971, 1972 and 1973 European Cup finals as well as the Johan CruijffTestimo- nial game that was played last year. Will pay full price. Martin O'Keejfe 29 Richmond Clan mire Co. Cork Republic of Ireland Gezocht: de videoband van Ajax seizoen 1997-1998. Desnoods een kopie van de band. Heb je nog een exem plaar over, dan wil ik hem graag, tegen betaling, van je overnemen! Tel/fax: 030 - 6621733 DAGJE AJAX Regio Oost Gelderland organi seert op 12 november voor Ajax-supporters het 'dagje Ajax'. Gelet op het programma is dit geen overdreven titel. Oordeelt u zelf maar: Het programma: 08.00 uur vertrek (opstap plaatsen worden later pas bekend gemaakt) 09.45 uur aankomst Amster dam ArenA en ontvangst in hal 10.00 uur aanvang rondlei ding Amsterdam ArenA, aan sluitend bezoek Ajax Museum. 12.30 uur Pauze (mogelijk kort bezoek aan De Toekomst) 14.30 uur wedstrijd bezoek Ajax - De Graafschap 17.00 uur terugreis Alle Ajax-supporters kunnen aan deze activiteit deelnemen en uiteraard ontvang je als lid korting op de deelname. Voor leden van de SVA bedraagt het deelname bedrag ƒ87,50, niet leden betalen ƒ95,00. Aanmel den is vanaf heden mogelijk, uiterste datum van aanmel- ding is 10 oktober 2000. U kunt zich aanmelden door te bellen met 06-50557932 of door het sturen van een mail naar hubwja@hetnet.nl. NIEUWS REGIO OOST GELDERLAND OOK VIA KABEL TV. Om de leden zo goed en tijdig mogelijk te informeren over regio-activiteiten maakt regio Oost Gelderland gebruik van diverse lokale en regionale media. Ajax supporters uit De Liemers kunnen ook nog eens teletekst pagina 256 van TV- Krant Gelderland raadplegen. Uiteraard worden activiteiten ook gemeld via Ajax Life en op de internetpagina van de SVA die te vinden is via de officiële Ajax internetpagina: www.Ajax.nl AJAX OP GROOTBEELD De wedstrijden PSV - Ajax en Feijenoord - Ajax zullen door regio Oost Gelderland op een grootbeeldscherm worden vertoond in zalencentrum 't Zwijnshoofd. Seizoenkaart houders en leden van de SVA ontvangen op vertoon van hun seizoen- en/of SVA clubcard een gratis consumptie. De toe gang is gratis. LIJN 12 REGIO OOST Ook in het seizoen 2000-2001 organiseert regio Oost Gelder land busreizen naar alle thuis wedstrijden in de KPN Eredivi sie. Busreizen naar thuiswed strijden in Amstel- of Euro pacup zullen alleen plaats vin den bij een minimale deel name van 35 personen. Voor meer informatie of aan melding busreizen kunt u bel len met 06-50557932 of stuur een e-mail naar hubwja@hetnet.nl. CORRESPONDENTIE ADRES Heeft u ideëen en/of tips voor activiteiten binnen de regio of wilt u het vrijwilligers team komen versterken, laat het ons dan weten. Ons adres is: SV4 District Oost Postbus 69 6900 AB Zevenaar. District België heeft ook dit sei zoen weer veel activiteiten op de kalender staan. Zo zullen er bussen vanuit Belgie naar alle thuiswedstrijden uit de KPN Eredivisie en het UEFA Cup toernooi rijden. Daarnaast zal er een internationaal zaalvoet baltoernooi, een bowling- of dartavond en een districtsfeest plaatsvinden. Voor de jeugdle den binnen het district wordt een speciale dag georganiseerd en een uitstapje naar de Amsterdam ArenA, het Ajax- museum en Sportcomplex De Toekomst. De exacte data van de verschillende activiteiten zijn nog niet bekend, maar zul len zo spoedig mogelijk in deze krant worden vermeld. KOM BIJ DE AJAX KIDSCLUB! In het aankomende seizoen gaat de leukste club van Nederland van start: de Ajax Kidsclub!. Deze club is speciaal voor Ajax-fans van 0 tot en met 12 jaar. Door lid te worden van de Ajax Kidsclub wordt je straks nog meer betrokken bij jouw Ajax-favorieten. Voor maar 35 gulden per jaar ontvang je een exclusief wel komstcadeau, een persoon lijke clubpas en vier maal per jaar je eigen clubblad. Ook kun je deelnemen aan leuke kids- clubactiviteiten en een Ajax Kidsclubdag. Daarnaast kom je als lid in aanmerking voor nog veel meer kidsclubvoorde- len. De aftrap van de Ajax Kidsclub vindt plaats in november 2000. Natuurlijk wordt dat gevierd met een leuke Ajax Kidsclub actie. Wat precies, blijft nog even een verrassing, maar we kunnen je wel alvast verklappen dat het heel bij zonder is! Wil jij ook bij de Ajax Kidsclub horen en in oktober het aan meldingsformulier ontvan gen? Schrijf dan naar: Ajax Kidsclub, postbus 12522, 1100 AM Amsterdam. Vermeld wel even je naam, adres, telefoon nummer, geboortedatum en of je in het bezit bent van een Ajax seizoenkaart, supporters- clubcard of een gewone club card! KAARTVERKOOP Ajax - Fortuna Sittard, dinsdag 22 augustus om 20.15. Vrije kaartverkoop, bij de Tic ketbox tot en met maandag 21 augustus 18.00 uur en aan de stadionkassa's dinsdag 22 augustus vanaf 18.15 uur. Prij zen tussen 33 en 77 gulden. Ajax - NEC, woensdagavond 6 september Ajax - FC Groningen, zondag 10 september Eerste ronde UEFA Cup (data donderdag 14 en 28 sep tember) De loting vindt plaats op vrij dag 25 augustus. Zie voor de juiste gegevens over de voorverkoop: NOS Teletekst pag. 660 en AT5 tekst pag. 510 of kijk op inter net: www.ajax.nl Hallo, even een brabbel van de voorzitter op de achterste bank. Afgelopen juni ben ik begonnen bij de Supportersvereniging Ajax. Zij hebben mij gevraagd om, samen met hun, alle suppor terszaken aan te pakken. Uiteraard zal ik geen concurrentie zijn voor de overige suppor ters die zelf ook al een hoop doen voor andere supporters (OFA, DAS etc.). Na vijftien jaar in de tuinen gewerkt te hebben, ben ik nu dus aan de slag gegaan bij de SUL Ik vind het toch heel posi tief dat zij een supporter vragen om klankbord te zijn voor de andere supporters. Ik spreek immers dezelfde taal en weet precies wat er in en rond het stadion speelt. Zelfben ik altijd vrijwillig bezig geweest binnen Ajax en heb een aantal jaren geleden zelf een supportersvereniging met enkele vrienden opgericht. Mede omdat de clubkaart ingevoerd werd en wij door derden werden tegengewerkt, zijn wij toen een onderdeel geworden van de sup portersverenigingen hebben toen toch nog enkele leuke momen ten meegemaakt, zoals de Ajax CD's die we hebben gemaakt voor een goed doel en het afscheid van Pettersson en Rijkaard, waar de supportersvereniging alle medewerking aan had verleend. Dan hadden we nog de supportersbussen naar uitwedstrijden, die we onder de vlag van de SV4 verder konden laten rijden. (Juist, die touringcars met video waar heel Nederland nu mee rijdt). Ook hebben wij met enkele supporters het sfeerteam opgezet, om zo bij thuiswedstrijden toch een beetje het voetbalgevoel terug te krijgen. Je kan nu eenmaal niet zonder een supportersgroep die de boel een beetje stuurt m.b.t. acties rond wedstrijden. Hierin hebben wij ook bewezen dat wij niet altijd die voetbalvandalen zijn, die ze denken dat we zijn. Als je dan ziet, dat bij het afscheid van Bobby Haarms honderdvijftig man op het veld staat met een fakkel en er vervolgens niets ernstigs gebeurt, dan kan je dus zeg gen, dat wij het met zijn allen niet slecht doen. Hierdoor ontstaat er ook vertrouwen vanuit het bestuur van Ajax. Na alle commotie rond de SVA van de laatste tijd, werd het tijd dat er eens een supporter ging zitten die alles voor zijn club over heeft. Vandaar dat ik deze uitnodiging ook heb geaccepteerd, want over iets lullen is gemakkelijker dan zelf iets neerzetten. Bij deze wil ik jullie laten weten dat je mij altijd kan bellen als er problemen zijn. Ook wil ik een oproep doen aan de supporters die een aantal jaar geleden zich hebben opgegeven om vrijwilliger te worden voor de SV5L Er zijn inmiddels enkele jaren verstreken, dus ben ik benieuwd of er nog supporters zijn die graag iets voor Ajax wil len doen. Denk hierbij aan regio- en districtsactiviteiten, open dagen, het sfeerteam etc. Nieuwe vrijwilligers zijn uiteraard ook welkom. Graag hoor ik van jullie: telnr. 020 - 3119706. Er is ook een aantal vrijwilligers, dat zich heeft opgegeven als ste ward in de Arena. Hier kan de supportersvereniging niet in bemiddelen omdat deze functie vanuit Randstad Uitzendbu reau geregeld wordt en je gescreend moet worden. Uiteindelijk zal de veiligheidscoördinator van Ajax alles verder uitwerken. Op dit moment hebben wij ongeveer tachtig vaste vrijwilligers (sfeerteam) en honderdvijftig oproepkrachtenDaarnaast heb ben we ook de regio's en districten nog, die zich toppertjes mogen noemen. Ajax-petje af voor deze vrijwilligers! Nu ik bij de SVA zit, zal er in de toekomst door mij, samen met de regio's en districten, gekeken worden waar en wanneer we van jullie diensten gebruik kunnen maken, om zo ook ons aller Ajax weer neer te zetten waar het hoort: nummer een! Tot de volgende keer! Van heinde en verre togen afgelopen april duizen den liefliebbers met het Ajax-hart op de juiste plaats, naar het auditorium van de RAI in Amster dam. Want daar speelde zich ter ere van het 100- jarig bestaan van onze vereniging een eenmalig, uniek evenement af, de Ajax Musivue, die zelfs in de landelijke pers met veel lof werd onthaald. De Ajax Musivue werd opgevoerd door een cast die in zijn geheel uit de boezem van de Ajax-familie was gerekruteerd, onder de bezielende leiding van Ajax-voorzitter Michael van Praag. Na maanden intensieve voorbereiding en repetities, waarin Jack Spij kerman samen met Freek en Hella de Jonge de gelegenheidsartie sten de fijne kneepjes van revue en musical bijbrachten, waren vier totaal uitverkochte voorstellingen het succesvolle resultaat van alle inspanningen. Al tijdens de repetities werd duidelijk dat deze Ajax Musivue zo goed en professioneel zou worden, dat het zonde zou zijn als dit spektakel na de laatste voorstelling in de vergetelheid zou raken. Toen ook nog eens bleek dat de belangstelling het aantal beschikbare kaartjes ver overtrof, was het besluit snel genomen: er zou een zeer professionele videoregistratie van gemaakt worden. Het resultaat, een videoband met een speelduur van 64 minuten, is nu exclusief verkrijgbaar. Dus de vele bezoekers die de Ajax Musivue nog wel eens zouden willen herbeleven, en de talloze mensen met een Ajax-hart die dit spektakel om wat voor reden dan ook niet hebben kunnen zien, hebben nu de kans om deze video aan te schaffen. Deze is verkrijgbaar in de Ajax Fan Shop, tijdens de Supportersdag van 20 augustus a.s., tijdens de Ajax A- en B- toernooien, en natuurlijk via de eigen Ajax website, www.ajax.nl. De prijs bedraagt f 49,95. Een gedeelte van de opbrengst komt ten goede aan de realisatie van de VU Kinderstad. Op deze speelplek kunnen patiëntjes zich samen met familie en vriendjes even terugtrekken uit de dagelijkse drukte van het ziekenhuis. Ajax draagt dit initiatief een zeer warm hart toe, vandaar dat met de verkoop van deze video dit goede doel wordt ondersteund.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 13