„We hebben tien mensen in dienst. Ik heb even gedacht om de zaak te verkopen, maar toen dacht ik: Bob en ik tegelijkertijd stoppen, dat lijkt me geen goed idee. Misschien gaat hij wel gekke dingen doen, dan heb ik nu tenminste nog iets om op terug te vallen." „Veel gasten komen hier om rustig te eten en/of te vergaderen. Nadat er de afgelopen jaren steeds meer Ajax-supporters kwamen, scheelde ons dat wat oorspronkelijke klandizie. Inmiddels is het qua Ajax weer rustig. Het is wel een traditie dat na een kampioenschap of beker spelers, trainers en bestuur ook hier naartoe komen." „Het restaurant heeft nooit op Ajax gedraaid. De mensen wisten niet eens wie mijn man was. Dat wilde ik ook niet, want dan gaan de mensen zeuren om kaartjes. Mijn zoon heeft zich vijf jaar geleden echter versproken. Hij zei dat hij wel aan kaartjes kon komen, via zijn vader. 'Wie is je vader dan?', vroegen ze vervolgens." „Bob is af en toe aanwezig, voor de gezelligheid. Dan geeft hij veel rondjes. Hij vindt iedereen zo aardig dat ze van hem voor niks mogen eten. Dan heeft hij een kwaaie aan mij. Soms schrikt hij van mijn joodse, scherpe humor uit de binnenstad. Dan zeg ik 'Bob, het was maar een geintje'. Joodse humor betekent dat je ook om jezelf kunt lachen." „We hebben een heel groot assortiment aan drank. Hier komen veel „De gasten dachten altijd dat ik een alleenstaande vrouw was, die grote zakenmensen en daar hebben we alle specialiteiten voor in huis. samen met haar zoon dit restaurant runde. Totdat uitkwam met wie ik Er is ook een groot assortiment aan sigaren. De favoriete whisky van (nu alweer 30 jaar) getrouwd ben. Daarvoor had ik altijd veel aandacht. Bob, de Ballantine, is er natuurlijk ook." Dat begreep ik nooit, ha ha ha!"

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 33