A* O districtnieuws District Oost Prijswinnaars Classic Card April 2000 Busreizen in het nieuwe seizoen Marveld Toernooi Didam op Stelten I Inside News District Oost naar Engeland De volgende nieuwe leden van de Supporters vereniging hebben het fotoalbum 'Ajax verovert Europa' gewonnen: R.E. Willemsen uit Amerongen W. Braad uit Hippolytushoef M. Hendriks uit Arnhem 4 R.R. Liebregts uit Kaatsheuvel G.J.M. Tempelaars uit Bergen op Zoom S.L. de Ru uit Alphen aan de Rijn Bovendien worden er busreizen georganiseerd naar de finalewedstrijden op 5 augustus en naar het 100 jarig supportersfeest op 20 augustus. De busprijs naar het Amsterdam Tournament bedraagt fl. 25,- voor leden en fl. 30,- voor niet-leden. Naar de supportersdag bedraagt de busprijs fl. 27,50 voor leden en fl. 35,- voor niet-leden. Voor deelnemers jonger dan 11 jaar is er een speciaal tarief van fl. 22,50 voor leden en fl. 30,- voor niet-leden. Op vrijdag 31 maart gingen 48 voetballiefhebbers op weg voor een weekendje Londen. Hoogtepunt van dat weekend was natuurlijk het bezoek aan de wedstrijd Wimbledon - Arsenal. Alle ex-Ajacieden kwamen in actie en er werd volop genoten van de bij ons zo bekende acties van Overmars, Kanu en Bergkamp. De organisatie was in handen van Lijn12 district Oost en vele vaste deelnemers van de reguliere busreizen naar thuiswedstrijden van Ajax waren hier dan ook bij. We kunnen terugzien op een geslaagde reis en gelet op de vele enthousiaste reacties zullen we zeker volgend jaar weer een buitenlandse wedstrijd bezoeken. De gedachten gaan al uit naar een wedstrijd van Liverpool (contacten zijn inmiddels gelegd) of naar Barcelona. Ook in het nieuwe seizoen organiseert Lijn12 district Oost busreizen naar o.a. thuiswedstrijden van Ajax. Op 27 en 28 mei is regio Oost Gelderland met een pro motieactiviteit aanwezig tijdens het Marveld Toernooi te Groenlo. Behalve Ajax doen ook Willem II, Feyenoord en PSV aan dit toernooi mee. Het betreft hier een C- junioren toernooi. Op beide dagen kunnen bezoekers deelnemen aan een voetbalactiviteit bij de Ajax-stand waarbij een leuke dagprijs te winnen is. Regio Oost Gelderland is op 3 en 4 aanwezig met enke le promotieactiviteiten tijdens Didam op Stelten. Zo is er zaterdag een levend tafelvoetbaltoernooi voor scholen en op de zondag een mini EK toernooi. Tevens is deze dag de bus van het Nederlands elftal prominent aanwezig. Behalve deze activiteiten zijn er ook activi teiten waarbij iedere dag een leuke Ajax-prijs te verdie nen valt. Welke...? Kom gewoon kijken en doe mee

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 21