a\ Ledenraad Prijsvraag Ledenraadsverkiezing District A en G District A: District G: Kleed zelf de Ajax 100-tram aan In deze Ajax Life vindt u, indien u woont in het kiesdis trict G, een stembiljet. Met dit stembiljet kunt u uw stem uitbrengen op de kandidaten die daarop zijn ver meld. Voor district A zijn ook verkiezingen uitgeschre ven, maar daar is de kiesfactor niet gehaald. De kies- factor voor district A is vijf ledenraadsleden. Drie kan didaten hebben zich aangemeld en zijn automatisch gekozen in de ledenraad. Deze kandidaten worden bij de eerste ledenraadsvergadering in het nieuwe sei zoen geïnstalleerd: Peter Nederlof, Paul Verhoef en Peter Witkop, alle drie de kandidaten hebben zich als ledenraadslid herkiesbaar gesteld. Voor district G heb ben zich vijf kandidaten aangemeld. De kiesfactor voor dit district is vier ledenraadsleden. De volgende leden hebben zich verkiesbaar gesteld: Sandra van de Brand- Horseling, Fred Rotgans, Ko Brouwer (herkiesbaar gesteld), Arthur Verhaar (herkiesbaar gesteld) en Wim Wassenaar (herkiesbaar gesteld). De steminstructies vindt u op het stembiljet. Uw stem is belangrijk, laat hem niet verloren gaan, laat hem horen. Geen kritiek of inbreng zonder stem. regio's Kop van Noord Holland, West Friesland, Kennemerland en Zuid Holland Noord. Deze regio's corresponderen met de volgende postcodes: 1600 AA t/m 2399 ZZ en 2500 AA t/m 2799 ZZ. regio's 't Groene Hart, TH Gooi, Utrecht en Zuid Flevoland. Deze regio's corresponderen met de volgende postcodes: 1200 AA t/m 1399 ZZ, 2400 AA t/m 2499, 2800 AA t/m 2899 ZZ en 3400 AA t/m 3899 ZZ. Inside News TEKST: NICO SMITH, CARLA SMIT E.A. De Ajax 100-tram rijdt vanaf 18 maart door de straten van Amsterdam. Nu nog met de Ajax-selectie en Rinus Michels als enige decoratie, maar straks met veel meer fraaie Ajax-momenten opgesierd. Dat zullen niet zo maar foto's zijn. Nee, uw eigen favoriete afbeelding kan op de tram komen te staan! Haal die schitterende plaat dus thuis van de muur, maak er een goede kopie van en stuur deze op onder vermelding van naam, adres en woonplaats. Originele foto's mogen natuurlijk ook worden opgestuurd, maar deze worden wel eigen dom van Ajax. Legt u ook even uit, waarom juist dit uw favoriete moment is en misschien rijdt de tram straks met uw foto door het centrum. Er zijn elf lege plekken, waarin periodiek een nieuwe foto verschijnt. Aan het einde van het jubileumjaar is de tram vol prachtige Ajax-foto's van de echte liefhebbers geplakt. Een vakkundige jury bestaande uit de Ajacieden Wim Schoevaart, Nico Smith en David Endt en GVB'er Rob Makkinje zal de winnende foto's selecteren. Aan het einde van het Ajax 100-jaar wordt het elftal winnaars uitgenodigd voor een topwedstrijd in de Amsterdam ArenA. De sluitingsdatum voor het insturen van de inzendin gen is 30 juni 2000. Het adres waarnaar de inzendin gen voorzien van uw naam, adres en woonplaats, gestuurd kunnen worden is: AFC AJAX NV 0.v.v. Ajax 100-tram Postbus 12522 1101 AM Amsterdam De winnaars krijgen schriftelijk bericht. 'V Activiteitenkalender Districten/Regio's 03 juni Regio Salland: Regiofeest (Hattum) 03 juni District Zuid-Oost: Familiedag v.v. Den Dungen 04 juni Regio Oost Gelderland: Didam op Stelten 10 en 11 juni 11e Ajax Supporterstoernooi bij de v.v. Zeeburg (Amsterdam) EK 2000 Regio Oost Gelderland: Grootbeeld v.v. DVC'26 (Didam) 08 juli Regio Salland: Jeugddag 03 en 05 augustus Amsterdam Tounament 2000 19 en 20 augustus 100 jaar Ajax Supportersfestijn Jubileumvoetbaldagen 100 jaar Ajax 'De Toekomst' 13 mei Internationaal toernooi C junioren: Brondby, Ajax Cape Town, Feyenoord, PSV, Schalke 04, Standard Luik en Willem II. 18,19, 20 augustus Internationaal toernooi A junioren: Arsenal, FC Barcelona, Bayern München, Feyenoord, Juventus, PSV en Sao Paolo. 26 en 27 augustus Internationaal toernooi B junioren: Bayer Leverkusen, Club Brugge, Feyenoord, Inter Milan, FC Liverpool, PSV en Vitesse.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 20