De voordelen van de Ajax Seizoenkaart Eén telefoontje en u pakt het komende seizoen alle voordelen van de enige echte Ajax Seizoenkaart. Goed voor 17 competitiewedstrijden. En het voorrecht om kaarten te bestellen voor Europees voetbal. Bel tijdens werkdagen tussen 10.00 en 16.00 uur het nummer: 020-3111444 (alleen tweede ring plaatsen beschikbaar). De prijs is alleen geldig als de Seizoenkaarthouder of degene die de kaart heeft geleend in het stadion zit. Op vertoon van de winnende seizoenkaart en legitimatiebewijs kunnen zij de prijs in ontvangst nemen. Lotwinnaars kunnen na de wedstrijd hun prijs ophalen. Alle 17 thuiswedstrijden voor de prijs van 13 (ge baseerd op de prijzen van de kaarten in de losse verkoop). Voorrang bij het kopen van toegangskaarten voor de internationale Ajax-duels en de bekerwedstrijden. Gratis exclusieve toegangskaart voor de 100 jaar Ajax Jubileumwedstrijd Ajax-Panathinaikos in december 2000. Uw stoelnummer is vanaf nu ook uw lotnummer. Om alle Ajaxfans extra in het zonnetje te zetten, maakt iedere seizoenkaarthouder bij het bezoeken van een thuiswedstrijd in de rust kans op schitterende voetbalprijzen.* Extra aanbiedingen in de Ajax Catalogus. Hierin kunt u werkelijk voor alle Ajax attributen terecht. De Ajax KinderSeizoenkaart. Een leuk idee voor de jonge Ajax fan. Vak 401, 402 en 419 biedt speciaal voor kids tot 14 jaar een goede korting. Voor de helft van de prijs kan ieder kind hier nu live genieten van de wedstrijd. Seizoenkaarthouders ontvangen in juli de kortings bon voor het Ajaxpakket: de Ajax washand, badhand doek en toilettas. Op textpagina 510 van AT5 vindt u meer informatie over het wedstrijdschema en eventuele wijzigingen daarin, trainingstijden, de kaartverkoop en ander nieuws. Ook kunt u terecht op www.ajax.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 18