districtnieuws Regio Oost Gelderland Inside News Ajax Arrangement Onze regio is er in geslaagd om voor de supporters uit Oost Gelderland een Ajax Arrangement te boeken. Het arrangement bestaat uit: bezoek Ajax museum, rond leiding Stadion en de laatste thuiswedstrijd Ajax - MVV meemaken. Daarnaast ontvangt iedere deelnemer een leuke attentie. Dit alles staat gepland op zondag 7 mei a.s. en het aantal beschikbare plaatsen is beperkt. De kosten bedragen f 99,- per persoon. Leden van de supportersvereniging krijgen een korting van f 11,50, waardoor de prijs f 87,50 per persoon bedraagt. Aanmelden kan alleen schriftelijk of via e-mail: hubwja@hetnet.nl. Het adres is: Supportersvereniging Ajax, Postbus 69, 6900 AB Zevenaar. Voor informatie kan men bellen naar: 06-50557932 Marveld toernooi Ook is de regio Oost Gelderland aanwezig met een stand op het Marveld toernooi te Groenlo. In het week end van 27 en 28 mei vindt hier een internationaal toernooi plaats voor C-junioren, met als deelnemende teams: Ajax, Feyenoord, FC Twente, PSV, Celtic en Bayern Munchen. Didam op Stelten Traditiegetrouw vindt in het eerste weekend van juni weer het festijn 'Didam op Stelten' plaats en ook dit jaar is de supportersvereniging hierbij aanwezig. Op 3 juni is de regio aanwezig met het Levend Tafelvoetbalspel, waaraan het publiek gratis kan mee doen. Daarnaast zal er een Mini toernooi georgani seerd worden voor schoolteams. Op 4 juni zal de dag geheel in het teken staan van de EK 2000 en dan met name de samenwerking tussen Nederland en België. In totaal zullen er 12 teams meedoen aan het Mini EK toernooi, een 4 tegen 4 toernooi gebaseerd op het oude straatvoetbal. Inmiddels is de deelname van 6 Belgische teams verzekerd, de uitnodigingen voor de overige 6 teams zijn verzonden. Daarnaast worden er nog andere activiteiten georganiseerd en staat de SVA natuurlijk met een informatiestand klaar voor haar mede Ajacieden. EK 2000 Tijdens de EK blijft de regio Oost Gelderland actief. Wedstrijden van het Nederlands elftal zullen op groot beeld worden vertoond in de kantine van v.v. DVC'26 te Didam. Toegang is gratis en Ajax supporters ontvan gen op vertoon van hun seizoen- of SVA clubcard een gratis consumptie. Tevens is er een gratis verloting, waarbij leuke Ajax prijzen zijn te winnen. Verjaardagsfeest Ajax Regio Oost Gelderland en Lijn12 district Oost zullen daar waar mogelijk inspelen op activiteiten die op 19 en 20 augustus door Ajax en de Supportersvereniging Ajax georganiseerd worden voor de supporters. Zo zullen er busreizen worden georganiseerd naar het supportersfeest. Tevens zullen er busreizen georgani seerd worden voor het Amsterdam Tournament en zullen wij trachten ook de toegangskaarten te regelen, doch dit is onder voorbehoud. Aanmelden voor deze busreizen is vanaf heden mogelijk. Het corresponden tie adres van de SVA Oost Gelderland is: SVA Oost Gelderland, Postbus 69,6900 AB Zevenaar. Voor opgave en informatie kunt u ook telefonisch terecht op nummer 06-50557932 of per e-mail hubwja@hetnet.nl. 11de Ajax Supporterstoernooi Op 10 en 11 juni spelen 50 teams om de 11de titel van het roemruchte en ambitieuze Ajax Supporterstoernooi. De inschrijving voor dit toernooi is reeds gesloten, maar het belooft een fantastisch weekend te worden op Zeeburg. Naast de fanatiek strijdende teams zullen er veel activiteiten worden georganiseerd, prijzen worden vergeven en voor de kinderen wordt een waar spelparadijs opgezet. De voetbalclub Zeeburg ligt achter ons voormalig stadion 'De Meer' aan de Middenweg, te bereiken via de weg aan de Diemerzijde, u wel bekend. Het gekke getal 11 waarborgt een te gek weekend: 11 juni de finale van het 11de Ajax Supporterstoernooi. Komt allen en zie dat voetbal een feest kan zijn!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 23