gefeliciteerd namens 76.754 leden Ajax District Zuid Oost Bestuur Supporters vereniging Ajax Vriezeveen 2000, het districtsfeest was weer geweldig. De reizigers uit Amsterdam werden door bakkerij Ben Melgers verwend met een meter krenten- gang en het vertrouwen van de supporters in het alge meen. Eigen belang is geen belang. Het algemeen belang dient de supporters in het bijzonder. Acties zijn het laatste middel dat een vereniging tot haar beschik king heeft, zeker niet het eerste middel. Dat zou te goedkoop zijn. Laten we eerst gaan praten en dan kijken wat er verder gedaan kan worden. Ludieke acties hebben vaak meer rendement dan wilde onge controleerde acties. Juist nu de selectie zoekende is, is het des te vreemder dat de eigen aanhang het spel- ritme, waar het in de selectie aan schort, steeds maar weer verstoord. Nu we eindelijk met de combiregeling wat bereiken en vooruitgang boeken, is het zaak dit uit te breiden en te wachten met acties. Naast onze gezellige feestavond van december 1999 in Maastricht, hebben wij dit seizoen nog twee fantasti sche activiteiten gepland: Jeugdvoetbaldag: Op zondag 28 mei in Deurne wordt er een Jeugdvoetbaldag georganiseerd. Kosten zijn f 5,- voor leden en f 7,50 voor niet-leden. Wil je hieraan meedoen, meld je dan aan bij de SVA en stuur een briefkaart met je naam, adres, woonplaats en lidnum mer naar SVA, t.a.v. Jeugdvoetbaldag Zuid Oost, Borchlandweg 16-18,1099 CT Amsterdam. Familiedag: Op zaterdag 3 juni organiseert het district Zuid Oost een familiedag. Deze gezellige familiedag, in de vorm van een zeskamp, vindt plaats bij VV Den Dungen bij Den Bosch. De kosten om deze dag bij te wonen bedragen f 2,50 voor leden en f 5,- voor niet leden. Een zeskampteam bestaat uit twee volwassenen (16 jaar en ouder), 3 junioren (13-16) en 3 pupillen (6-12). Individueel aanmelden kan natuurlijk ook. Voor deze activiteit kunt u zich aanmelden bij de SVA, onder vermelding van Familiedag Zuid Oost, Borchlandweg 16-18,1099 CT Amsterdam. Meldt u aan voor 15 mei en vergeet niet uw naam, adres, contactpersoon, leef tijdten) en eventuele lidnummers te vermelden. Voor verdere informatie kunt u terecht op de volgende nummers 0411-673107 (overdag) of 0411-675394 ('s avonds). Wij hopen iedereen te ontmoeten op deze dagen. Tot dan.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 21