Wat zit er op dit moment in je zakken? Beschrijf jezelf in vijf woorden. Waar ben je in geïnteresseerd naast het voetballen? Wie staat er boven aan je lijstje van mensen die je nog een keer wilt ontmoeten? Wat vind je een goed en een slecht televisieprogramma? Op welk moment wilde je door de grond zakken? Wanneer heb je voor het laatst gehuild en waarom? Wat is je grootste angst? Waar heb je een bloedhekel aan? Wat is het grootste verschil tussen je periode bij FC Utrecht en nu bij Ajax? Wie verdedig je liever: een snelle aanvaller of een tactische aanvaller? Ferdi Vierklau 1-4-1973 Bilthoven MW-fljax 1-4 (16-3-1999) verdediger naam geboren geboorteplaats debuut positie „Portemonnee, autosleutels." „Een gezellige, spontane, aardige jongen." „Muziek luisteren, maken en doen. En auto's." „Michael Jackson. Ik wil wel eens zien hoe zijn leven in elkaar zit. Volgens mij is hij behoorlijk zielig." „Ik kijk de laatste tijd heel weinig televisie. Maar ik kijk graag naar series en komedies. Ik kijk nooit naar kerkelijke programma's." „Tijdens mijn eerste thuiswedstrijd tegen Vitesse. Ik kreeg toen een rode kaart." „Op m'n verjaardag. Toen werd ook m'n dochtertje geboren, dat was wel een traantje waard." „Het verliezen van mensen die ik liefheb. Voor mezelf maakt het niet zoveel uit, als het tijd is is het tijd. Maar mensen verliezen die je na staan, dat lijkt me vreselijk." „Aan mensen die slijmen. Wel aardig doen tegen je, maar achter je rug iets heel anders zeggen. Ik heb liever dat ze het gewoon tegen me zeggen, dat doe ik ook. „Alles, spelers, het stadion, de supporters. Het is allemaal veel grootser. Het voet ballen is anders. Bij FC Utrecht moetje het vooral hebben van strijd en hard werken en het maakt niet zoveel uit hoe het er uitziet." „Een snelle aanvaller. Die loopt niet altijd even slim en dat maakt het makkelijker te verdedigen."

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 29