districtnieuws Aanbieding Voorwaarden Aanmelden Miss Ajax 2000/2001 Inside News Altijd al naar een wedstrijd van Ajax willen gaan, maar niet in je eentje? Dan is dit iets voor jou! Voor de wedstrijden Ajax - NEC (26 maart), Ajax - Sparta (9 april) en Ajax AZ (16 april) kunnen leden van de Supportersvereniging Ajax en Ajax Club Card- houders drie kaarten aanschaffen voor de prijs van twee! Deze aanbieding geldt voor alle vakken op de tweede ring. Kaartjes zijn verkrijgbaar bij de bekende Ticketbox verkooppunten. Voor de start van de ver koopdata van de verschillende wedstrijden verwijzen we je door naar teletekstpagina 510 van AT5, RTL5, Veronica en teletekstpag. 660 van Nederland 1,2 en 3. Je bent van het vrouwelijke geslacht en tussen de 18 en 30 jaar oud. Je woont in Nederland, beheerst de Nederlandse taal en hebt een goede basiskennis van de Engelse taal. Je hebt, behalve de Miss Ajax ver kiezing, nooit eerder deelgenomen aan een andere verkiezing waarbij voetbal centraal stond. Stuur vóór 15 mei 2000 een brief, je cv en een aantal kleurenfoto's naar de supportersvereniging Ajax, t.a.v. het Miss Ajax comité, Borchlandweg 16-18,1099 CT Amsterdam. Geef in je brief aan waarom je wilt deelnemen aan de Miss Ajax verkiezing en wat je betrokkenheid is met Ajax en/of de supportersvereniging. Vermeld in je cv ook je lengte, lichaamsgewicht en je maten (kleding en schoenen). De kleurenfoto's moeten bestaan uit een foto van je profiel en eentje van je aangezicht en twee foto's waarop je in je geheel staat afgebeeld (badkle ding en casual kleding). Op 20 augustus 2000 is het weer zover! De nieuwe Miss Ajax zal tijdens de 'Supportersdag 100 jaar Ajax' worden gekozen. Miss Ajax heeft een representatieve functie voor zowel de Supportersvereniging Ajax als de AFC Ajax en staat daardoor dicht bij Ajax en de spe lers. Je bent tijdens iedere thuiswedstrijd aanwezig, helpt met de presentatie rond de wedstrijd, ontvangt sponsors en speciale gasten, bezoekt feesten van de supportersvereniging en nog veel meer. Ben jij een spontane, representatieve meid, dan zoeken we jou. Lees hieronder wat de voorwaarden zijn en hoe je je kunt opgeven.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 27