districtnieuws Indoor Challenge 2000 Speler van het jaar '99/'00 Talent van het jaar '99/'00 Het vijfde Indoor Challenge toernooi was wederom een groot succes. Alle deelnemers waren zeer tevreden en iedereen ging met een Ajax mok naar huis. De opkomst overtrof die van het vorige jaar, maar ook de organisatie overtrof zichzelf dit jaar. De assistent trainer Jan Olde Riekerink en Shota Arveladze reikten de prijzen uit en gingen met de winnende teams op de foto. Van de Mini's kreeg het team van Van Halst de eerste prijs, bij de junioren was het team van Babangida de eerste en van de senioren waren de Buddies de beste na een bloedstollende finale. De foto's laten de trotse winnaars stralen. Inside News Jari Litmanen is reeds tweemaal uitgeroepen door de supporters als speler van het jaar en heeft daarbij de Rinus Michels bokaal in ontvangst mogen nemen. De andere illustere namen die deze prijs in ontvangst hebben mogen nemen zijn Dennis Bergkamp, Frank Rijkaard, Mare Overmars, Ronald de Boer en Edwin van de Sar. Aan wie dit jaar de beurt valt, bepaal jij als sup porter. Maak je keuze uit de spelers van de selectie. Stuur een briefkaart met je keuze, je naam en adres naar de Supportersvereniging, t.a.v. speler van het jaar, antwoordnummer 615,1100 VE Amsterdam (postzegel niet nodig) of stuur je keuze via de e-mail: organisa- tie@svajax.nl of stem via internet: www.ajax.nl. Word jij als gelukkige getrokken uit de stapel die de winnende speler heeft gekozen, dan mag je de Rinus Michels bokaal overhandigen aan de speler van het jaar. leder jaar wordt door de technische staf van Ajax de meest beloftevolle speler van het seizoen gekozen. Marco van Basten verbond zijn naam aan deze presti gieuze verkiezing. Na Tarik Oulida, Nwankwo Kanu, Nordin Wooter, Mario Melchiot, Benni McCarthy, won vorig jaar Richard Knopper de Marco van Basten bokaal. Denk jij te weten wie er dit jaar met de bokaal aan de haal gaat, stuur dan een briefkaart met je keuze voor naar de Supportersvereniging Ajax, t.a.v. het talent van het jaar, antwoordnummer 615, 1100 VE Amsterdam (postzegel is niet nodig) of stuur je keuze via e-mail: organisatie@svajax.nl of stem via internet: www.ajax.nl. Word jij als gelukkige getrokken uit de stapel die de winnende speler hebben geraden, dan mag jij de Marco van Basten bokaal overhandigen aan de meest beloftevolle speler van dit jaar.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 25