vragen aan.... Wat zit er op dit moment in je zakken? Beschrijf jezelf in vijf woorden. Waar ben je in geïnteresseerd naast het voetballen? Wie staat er boven aan je lijstje van mensen die je nog een keer wilt ontmoeten? Wat vind je een goed en een slecht televisieprogramma? Op welk moment wilde je door de grond zakken? Wanneer heb je voor het laatst gehuild en waarom? Wat is je grootste angst? Waar heb je een bloedhekel aan? Wat is het grootste verschil tussen de eerste periode dat je bij Ajax voetbalde en nu? Koppen of schoppen? 11 naam Fiank Verlaat geboren 5-3-1968 geboorteplaats Haarlem debuut FC Utrecht-Ajax 2-1 (10-5-1987) positie verdediger „Een portemonnee met geld, pasjes, visitekaartjes en een foto van m'n gezin." „Extreem gevoel voor rechtvaardigheid, eerlijk, verantwoordelijk, als ik ergens voor ga dan ook voor de volle honderd procent en trots op m'n gezin." „Andere sporten in het algemeen en als ik tijd heb speel ik tennis. Als ik stop met voetballen wil ik ook van alles gaan doen. Het lijkt me geweldig om de marathon in New York te lopen, gewoon al om de sfeer. Of misschien wel een kwart triatlon. Ik moet dan ergens mijn energie in kwijt." „Bill Clinton. Het is een van de machtigste mensen ter wereld. Ik zou wel eens willen weten hoe zo'n man in de omgang is." „Ik zap onmiddellijk bij Nederlandse soaps en operaties. Friends, Cheers en sport in het algemeen vind ik leuke programma's." „Tijdens de laatste wedstrijd tegen PSV." „Ik heb geen idee. Ik ben niet zo snel in tranen, ook niet als ik verdrietig ben of ontroerd." „Dat er iets zou gebeuren met m'n familie." „Wachten. En vooral als je in de file staat. Als ik te laat ben, dan wil ik nog weieens over de vluchtstrook rijden." „De omgeving. Bij de Meer liep je twintig meter en dan stond je op het trainingsveld en nu moet je een stuk verder lopen. De jeugdafdeling is een stuk verder weg op 'De Toekomst'. Het is allemaal veel grootser en onoverzichtelijker geworden." „Schoppen. Het heet niet voor niets voetbal. Bovendien kun je met koppen niet zoveel. Je raakt de bal maar één keer, terwijl je met je voeten meer mogelijkheden hebt. Koppen is ook niet zo goed voor je hoofd."

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 29