districtnieuws District Oost Regio Oost Gelderland Inside News Op donderdagavond 24 februari is het weer zover: het districtsfeest van district Oost. Tijdens deze avond zul je natuurlijk oog in oog kunnen komen te staan met één van je favoriete spelers, er worden prijzen verloot, er is muziek en er staan vele verassingen op stapel. Kortom een avond om niet te missen. Het feest wordt gehouden in Zalencentrum Zandwijk te Vriezenveen (vlakbij Almelo). De zaal gaat open om 19.00 en het feest gaat dan ook direct van start. Entreeprijs voor leden is gratis op vertoon van de Supporters Club Card, niet-leden betalen f10,-. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal. Moeten wij nog doorgaan? Met enige regelmaat hebben wij het vorige seizoen de kritiek gekregen dat activiteiten die door regio Oost Gelderland georganiseerd werden altijd in een bepaald gebied (Didam e.o.) plaatsvonden. Als regioteam heb ben wij geluisterd naar deze kritiek van de leden en afgesproken is dat we bij nieuwe activiteiten rekening zouden houden met een betere spreiding binnen de regio. Daarnaast is afgesproken bij grotere activiteiten samen te werken met de regio's De Betuwe, Salland en Tukkerland en De Veluwe e.o., waar nog geen regio vertegenwoordiger actief is. Als we terugkijken kunnen we niet echt enthousiast worden van de belangstelling die de leden voor de activiteiten getoond hebben. Ter illustratie even een terugblik: Supportersavond te Wijchen (met spelers!) 120 bezoekers (leden en introducés) Jeugdactiviteit Tukkerland 60 deelnemers (leden en introducés) Van Praagavond De Betuwe 20 bezoekers (waaronder een groot aantal vrijwilligers) Bowlingavond 's Heerenberg 45 deelnemers Busreizen thuiswedstrijden (Oost Gelderland) 30 deelnemers (gem. tot op heden) Busreizen thuiswedstrijden (Tukkerland) geen belangstelling Met name de Van Praag-avond heeft ons aan het denken gezet en we vragen ons als regioteam dan ook af of we wel door moeten gaan met het organiseren van activiteiten. Voor iedereen binnen ons regioteam is het organiseren van deze activiteiten een hobby waar veel tijd en energie in gestoken wordt. Als je dit dan niet terugvindt in de opkomst bij een activiteit, gaat het enthousiasme er snel af. Daarnaast wordt het steeds moeilijker vrijwilligers enthousiast te maken, en op een gegeven moment haken ook zij af. Het is ons bij alle activiteiten gelukt om deze zodanig te organiseren dat de drempel voor deelname zo laag mogelijk was, dus geen of een hele lage entreeprijs en de mogelijk heid tot het meenemen van een introducé. Ook activi teiten waarbij artiesten en spelers aanwezig waren, blijken niet voldoende mensen in beweging te brengen. Daarom willen we graag aan iedereen die behoort tot de regio's Oost Gelderland, Tukkerland, Salland, De Betuwe en Veluwe e.o., te reageren op de volgende vragen: Moeten we als regio of als district doorgaan met het organiseren van activiteiten? Wat voor activiteiten zou u graag georganiseerd zien? Hoe wilt u daar over geïnformeerd worden (is Ajax Life onvoldoende?)? Wat is voor u een belangrijk criterium om een activiteit te bezoeken? Wat is voor u de maximale afstand om naar de locatie van een activiteit te komen? Neemt uw belangstelling voor Ajax af nu de prestaties tegenvallen? Natuurlijk gooien we de handdoek niet zo snel in de ring, want voor ons geldt: 'Eens een Ajacied, altijd een Ajacied.' We gaan daarom dan ook door met het organiseren van activiteiten gedurende de rest van het seizoen en wachten uw reactie dan ook met spanning af. Het adres is: SVA regio Oost Gelderland, Postbus 69, 6900 AB Zevenaar.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 25