districtnieuws District België Inside News De Supportersvereniging Ajax heeft in Nederland zeven districten. België is de eerste internationale afdeling, die sinds vorig jaar volledig onderdeel uitmaakt van de vereniging. Met een ledenaantal van ca. 400 zijn wij misschien wel met het kleinste aantal leden vertegenwoordigd binnen de vereniging, maar gua activiteiten zeer zeker niet. Jaarlijks organiseren wij een internationaal zaalvoetbaltoernooi voor supportersverenigingen. Op 29 april 2000 wordt dit toernooi voor de vierde maal ingericht in Kalmthout. Deelname van onder meer Ajax, Juventus, Anderlecht en Brugge. Aansluitend is er het 'Districtsfeest' waaraan ook de deelnemende ploegen van het zaalvoetbaltoernooi deelnemen. Op deze manier zien deze ploegen ook hoe de Supportersvereniging Ajax met haar suppor ters omgaat. Dit is de hoofdactiviteit, voorts worden er busreizen ingericht naar de thuiswedstrijden van Ajax, waar steeds zo'n zeventig leden gebruik van maken. Ook zorgen wij ervoor dat er minstens eenmaal per jaar een busreis is om de Amsterdam Arena en het museum te bezoeken. Er is nog plaats op de bus naar de thuiswedstrijd tegen Willem II op 13 februari, vertrek om 9.45 in Gent, 10.30 in Antwerpen en 11.00 in Brecht. Voor inlichtingen, bel met de districtsverantwoordelijke. Sinds enkele jaren nemen wij ook deel aan het Indoor Challenge toernooi, dit met wisselend succes, zo won vorig jaar een team uit Brugge de voorronde in Tilburg. Buiten dit alles proberen wij ook de mensen van District Zuid West te helpen met hun verschillende activiteiten, b.v. districtsfeesten, een jeugddag, enz. Hierbij stellen wij het team voor dat instaat voor de verschillende manifestaties in Belgenland. Districtsverantwoordelijke Maurice Peeters Putsesteenweg 6 2920 Kalmthout Tel.0477/68.52.67 Medewerker: Dirk Driessens Schuurveld 27 2550 Kontich Medewerker Robert Verbeek Hombekerkouter 79 2811 Hombeek Medewerker Jackie Verstraete Turflaan 19 9980 St. Laureins

Ajax Life (vanaf 1994) | 2000 | | pagina 23