vragen aan.... Wat zit er op dit moment in je zakken? Beschrijf jezelf in vijf woorden. Waar ben je in geïnteresseerd naast het voetballen? Wie staat er boven aan je lijstje van mensen die je nog een keer wilt ontmoeten? Wat vind je een goed en een slecht tv-programma? Op welk moment wilde je door de grond zakken? Wanneer heb je voor het laatst gehuild en waarom? Wat is je grootste angst? Waar heb je een bloedhekel aan? Men is in Amerika bezig met het ontwikkelen van plastic gras. Hoe zou je het vinden als dat in de Arena zou worden gelegd? Ronde of vierkante doelpalen? naam rsta geboren geboorteplaats utsti debuut positie rugnummer 1 „Geld, autosleutel." „Vader, gelukkig, eerlijk en rechtvaardig, gedreven, meelevend." „Naar andere sporten kijken en zelf andere sporten doen. Nu is daar niet veel tijd voor, maar tijdens de zomervakantie wel zoals tennissen." „Mijn oude conrector van het Waterland College. Hij zei altijd dat het nooit wat met mij zou worden. Daar zou ik het wel met hem over willen hebben nu." „Ik kijk nooit naar soaps. Goed vind ik de X-files en sportprogramma's." „Tijdens de laatste wedstrijd tegen Vitesse." „Tijdens het afscheid van Jari en Danny. Omdat ze weggingen en daarmee het de afsluiting was van een mooie periode. Het zijn twee mensen die ik hoog in het aanzien heb als sporter en als mens." „Dat er iets gebeurt met mijn gezin." „Oneerlijkheid." „Verschrikkelijk. Het is voetbal oneigen. Er is zoveel veranderd in het voetbal dat het voetbal zelf verandert. Dat is zonde." „Vierkanten hebben nog steeds iets. Ze hebben stijl. Dat is één van die dingen die veranderd is bij het voetballen."

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 29