Acties tegen combi-regeling Ledenraad Loop der Eeuwen Inside News Diverse supportersgroeperingen hebben tijdens een bijeenkomst op 20 november jl. besloten om in decem ber acties te voeren tegen de willekeur van de combi regelingen. De BOVS, waar de SVA actief lid van is, heeft de afgelopen periode diverse gesprekken met o.a. de KNVB gevoerd om te komen tot structurele oplossingen en concrete afspraken. Deze gesprekken gingen onder meer over de capaciteit en prijsbeleid van de bezoekersvakken en met name over de wijze waarop combi-regelingen tot stand dienen te komen en de te hanteren criteria. De KNVB en enkele clubs (waaronder Ajax) daargelaten, willen de overheden (lokale driehoek), burgemeesters en het ministerie nauwelijks de problemen onderkennen of de bereid heid tonen om op korte termijn te komen tot een op lossing. Acties lijken dan ook helaas onvermijdelijk. De SVA wil nogmaals alle betrokken partijen nadrukkelijk oproepen om zo snel mogelijk met de BOVS en de FSV te komen tot een oplossing. Wij vetrouwen er op dat de diverse protesten ordentelijk verlopen en doen een beroep op iedereen die deelneemt aan deze acties deze op een zo vreedzaam mogelijke wijze te laten verlopen. Vanuit de ledenraad hebben wij opnieuw een leden raadslid zien vertrekken naar het bestuur. Dit keer gaat het om onze financiële specialist Mare Boerop. Het zal u niet verbazen dat hij de taak van penningmeester op zich genomen heeft. Mare Boerop is fiscaal specialist bij Price Waterhouse Coopers. Wij wensen hem veel sterkte in zijn nieuwe functie. Als je vragen hebt aan de ledenraad, dan kun je die altijd naar het secretariaat sturen o.v.v. de ledenraad en dan komt het vanzelf bij ons terecht. Ledenraadsleden en leden in de districten A en G kunnen vast bedenken of ze zich (her)verkiesbaar willen stellen voor de ledenraad. Binnenkort vinden deze districten een formulier in de Ajax Life waarmee zij zich kunnen aanmelden. Op zondag 2 januari 2000 wordt door de Stichting "Doe mee 't is oké" de Loop der Eeuwen georga niseerd. Het is de traditionele nieuwjaars sportsolidari- teitsloop die de geschiedenis in moet gaan als de grootste solidariteitsloop van Amsterdam. Het parcours is vijf kilometer. Het doel is een sportsolidari- teitsbeweging op gang te brengen, te beginnen met Amsterdam. Voor deelname aan de Loop der Eeuwen is er geen leeftijdslimiet gesteld, d.w.z. dat ook jeugd t/m 10 jaar onder begeleiding mag deelnemen. Hardlopend, joggend, wandelend, skeelerend, dansend of op stelten mag het parcours in het Vondelpark worden afgelegd. Om 13.00 vertrekt de eerste groep recreatielopers. Een half uur later de groep bestaande uit kinderen t/m 10 met begeleiding en kinderen t/m 13 jaar. Om 14.00 vertrekken de recreatie skeelers, een kwartier later gevolgd door de wandelaars, stelt lopers en feestvierders. Elke deelnemer ontvangt na afloop de Millennium Sport Award. Inschrijving geschiedt via invulling en betaling van een startbewijs bij Grenswisselkantoren en Postkantoren in Amster dam, Sportscholen en de Ticket Service Lijn.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 23