districtnieuws 'Vraag aan Van Praag' Regio Zuid-Oost in Oosterhout (Gld.) Regio Salland Sparla-staps Maastrichterlaan 92 6291 ET Vaals Van Sloun Kapoenstraat 22 6211 KW Maastricht Frits Hendriks Tabak Passage 8 6301 DW Valkenburg Peeters Hoofdstraat 26 6431 LC Hoensbroek Inside News OP 2 december a.s. wordt er weer een spectaculair dis- trictsfeest georganiseerd in Zuid Limburg. Het feest zal gehouden worden in de 'Platte Zaol' te Maastricht. De deuren gaan open om 19.00 waarna het feest gedruis om 19.45 van start zal gaan. Fred Lloret Copacabana's zijn gecontracteerd als life band. Ook zal er een optreden zijn van Big Benny. Tussendoor is er een disco waar natuurlijk ook de Ajax sound te horen zal zijn. De mysterieuze stadionstem is benaderd om de elementen aan elkaar te praten. Vanzelfsprekend zijn er Ajax-spelers en iemand van de technische staf. Ook Miss Ajax is uitgenodigd. Kortom, we doen er alles aan om dit feest tot een groot succes te maken. Maar dat kunnen we natuurlijk niet alleen. Dus schrijf je snel in of haal losse kaarten (tussen 1 november en 1 decem ber) bij de onderstaande verkooppunten, de kosten bedragen f5,- voor leden en f10,- voor niet-leden. Denk er aan vol=vol. Ajax zal in het nieuwe millennium zijn vleugels inter nationaal verder uitspreiden. Samenwerkingsverbanden met clubs in Kaapstad, Ghana en België zijn reeds aan gegaan. Van Praag was er en terugkomende in Neder land realiseert hij zich dat supporters soms niet be grijpen wat Ajax nou eigenlijk te zoeken heeft in die landen. Volmondig stemde hij toe in het verzoek van de regiovertegenwoordigers van regio De Betuwe en regio Oost Gelderland om zijn ervaringen opgedaan in deze landen, te delen met Ajax supporters. Daarbij wordt het thema 'Vraag aan Van Praag' opnieuw in het leven geroepen. Immers, na de oprichting van de Supportersvereniging ruim zeven jaar geleden, trok Van Praag het hele land door en beantwoordde vragen tijdens de toen al georganiseerde 'Vraag aan Van Praag-avonden'. Wie vaker naar onze voorzitter heeft geluisterd weet dat het 11 november a.s. geen gort droge avond gaat worden, maar een boeiende presen tatie ondersteund door videobeelden die ter plekke zijn opgenomen. Regio Salland in district Oost is hard op zoek naar enthousiaste vrijwilligers om het regioteam te comple menteren. Lijkt het je leuk om voor de leden van SVA en Ajax supporters in het algemeen activiteiten te bedenken en uit te voeren? Lijkt het je leuk om het Ajax gevoel in de regio Salland met andere Ajax supporters te delen en te versterken? Ja! Bel dan het volgende telefoonnummer: 0523-266219 Heeft u interesse, meldt u zich dan aan bij een van de twee organiserende regiovertegenwoordigers: 06-50557932 of 06-5054503. Leden van de Supporters vereniging hebben op vertoon van hun SCC gratis toegang. Niet leden betalen een entree van f5,-. De avond vindt plaats op donderdag 11 november a.s. in Congrescentrum Maranter, Groenestraat 6, Oosterhout (Gld.). De deuren gaan open om 19.30 uur en aanvang van de presentatie is om 20.00 uur. We hopen u graag in grote getale te verwelkomen en danken Michael van Praag voor zijn enthousiaste medewerking.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 23