'Met vier jaar voetbalde ik al op straat.' En verder DANI COVERS Piet Keizer en Hans Westerhof 100 jaar commercie Sjaak Wolfs Kevin Bobson op pagina 29 John O'Brien Stropdassen Hij had al een video, posters, T-shirts, schoolartikelen en duizenden fans. Nu heeft Dani iets nieuws: een basisplaats bij Ajax. Dat werd tijd ook, want de talenten van de Portugees zijn niet gering. „Bij Ajax ben ik een completere voetballer geworden." En over de adoratie van de fans: „Ik heb ook recht op een normaal sociaal leven." 17 Piet Keizer schuift aan bij de directeur opleidingen, die nog altijd moeite heeft om 'op 2' te zeggen. „Ik heb het gewoon over een rechtsback." 38 Van reclameborden in het stadion tot reclame op onderbroeken: de invloed van de commercie is toegenomen. 26 De materiaalman van Ajax geeft de supporters een kijkje in zijn keuken: veters, schoenen, nop pen, puntjes, bolletjes, aanvoerdersband, ballen, en wat tangetjes. 34 De eerste Amerikaan van Ajax was vorig jaar uitge leend aan FC Utrecht, waar hij langdurig geblesseerd raakte. Terug bij Ajax gaat hij uit van een basisplaats op termijn. „Ik hoef niet onder te doen voor het niveau van de andere spelers van het eerste." 15 Column Nico Smith 20 Inside News 29 Een elftal vragen aan Kevin Bobson 30 Poster Kevin Bobson 37 Een alternatieve straf 46 Supporter achter seizoenkaart 49 Column Piet Keizer 51 Boekbespreking: Hekwerk 53 Ajax-quiz 54 Jong Ajax 56 Spandoeken 57 Adverteerdersindex 42 Is de vercommercialise ring van de Arena te ver gegaan? In 'De beste stuurlui' geven in- en outsiders pittige antwoorden. 5 Redactie en colofon

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 3